Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: A jaké šaty máš tedy vybrané? Jestli to nechceš ještě psát sem, když holky nehlasovaly, tak mi písni do IP ;-) Jinak já bych brala klidně asi jakékoli znamení, jen bych nemusela dobrovolně střelce obojeho pohlaví, kozoroha kluka a váhu kluka. Ale ve finále je to fuk :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu, pro mě je priorita ať je to zdravé, to si přejem asi všechny.. a jinak ať se narodí kdy chce :-) a hlavně ať se vůbec narodí! po deseti letech s antinou se taky bojím co to udělá až vysadím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já beru HA 8,5 roku, tak jsem zvědavá, jestli nám mimi pak půjde brzy nebo ne. A holky kolik dětí a jakého pohlaví byste rády? Jasně, že ani toto člověk neovlivní, ale zajímala by mě vaše "přání" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ročník 83. Jsem vdaná, mám skoro roční holčičku a chtěla bych Vás o něco poprosit. Pokud by Vám to nevadilo, mrkněte prosím na http://www.youtube.com/watch?v=aFYyjg... , video číslo 12. Potřebuji zhlédnutí a hodnocení 5 hvězdičkami. K hodnocení je však třeba registrace. Díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Napřed jsme se bavili o dvou, pak přítel přišel s tím jestli by nebylo lepší jen jedno a naplno se mu věnovat a dát mu vše co potřebuje.. Ale to se uvidí až pak, podle toho jak se mi bude "chtít" do druhého porodu :-D a taky podle momentální finanční situace. Chtěli bysme holčičku i přítel což mě překvapuje, říkal že by chtěl princezničku, máme už i jméno. Ale podle kartářek a předpokladů (Míla je ze dvou kluků, jeho táta ze 4!) to asi bude chlapeček, ale mě jde fakt hlavně o to ať je mimi zdravé jinak je mi to jedno. A jak to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj janak83 :-) To jsi dělala ty to video? lucijeta: No my to máme chvíli tak, chvíli tak :-D Já říkám, že minimálně jedno, ideálně dvě a maximálně tři, ale ty tři jen v případě, že by z druhého těhotenství byla dvojčata. Někdy si říkáme, že bude stačit jedno, abychom mu mohli dát vše, co chceme, protože se dvěma by to určitě tak dobře nešlo. Ale zase jindy si říkáme, že by bylo veselejší mít dvě děti, jak z našeho pohledu, tak z pohledu toho dítěte/dětí. Každopádně podstatným faktorem při rozhodování kolik dětí mít bude aktuální finanční situace. A co se týče pohlaví, tak je nám to oběma jedno. Já osobně bych ale ráda, pokud budeme mít víc dětí, tak aby byly stejného pohlaví.
Odpovědět
Profilova fotka
musím se na pár dní rozloučit..mizíme na chaloupku tak přeju krásného Silvestra x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky mizíme na Silvestra pryč ;-) Do nového roku 2010 přeji všem hodně zdraví, štěstí, lásky = prostě dostatek všeho, co se nedá koupit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) nunacek: já bych zas naopak pokud budeme mít dvě chtěla páreček. mám bráchu a vycházíme spolu dobře, Míla má bráchu a nejsou si moc blízcí stejně tak jako moje mamka se svou sestrou, prostě neznám ve svém okolií sourozence stejného pohlaví co by spolu nějak dobře vycházeli :-| dřív jsem si říkala že bych chtěla dvojčata páreček, ať máme rovnou dvě děti v rámci jednoho porodu :-D ale potom to musí být fakt záhul.. TAKY VŠEM PŘEJI JEN TO NEJ DO NOVÉHO ROKU
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky poprvé v novém roce 2010 x-) Ten rok 2010 vypadá "číselně" pěkně. Hlavně se bude dobře pamatovat těm, co budou mít svatbu nebo co se jim narodí dítko ;-) luci: Většina lidí chce páreček, já jsem holt výjimka, ale člověk to stejně neovlivní, co bude mít ;-) Taky mám bráchu, vycházeli jsme spolu celé dětství naprosto super, pak se to na chvíli zkazilo, ale teď už je to zas dobrý. Nedala bych ho samozřejmě za nic na světě, nevyměnila bych ho ani za sto sester :-D ale třeba když se podívám na moji mamku, tak ta má bráchu i ségru, s bráchou vychází super asi tak jako já se svým bráchou, ale s tou ségrou prostě vychází ještě o maličko víc, prostě tím, jak jsou stejného pohlaví, řeší stejné starosti, tak je to zbližuje o trochu víc než opačné pohlaví. Co se týče dvojčátek, tak ty chce můj manžílek, pořád říká, že budeme mít dvojčata kluka a holku :-D Já bych raději dvojčata stejného pohlaví, ale vděčná bych byla i za kluka a holku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zde nechávám dokza na malou Aničkku. Už má naušničky. 27.1. jdeme na půlroční kontrolu. Máme se jinak fajn. Stále jen kojím. http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
až budu mít více času, tak vás zkusím dočíst :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
andysz: malá je krásná, gratulace :-) a jak to vidíš po prvním porodu, myslíš že časem budeš chtít další mimi? ptám se jen tak ze zvědavosti :-D celkem mám z porodu hrůzu.. nunacek: kámoška v práci nám teď přinesla ukázat fotku z ultrazvuku, fakt mazec jak jde všechno vidět a to to čeká až v dubnu.. no a ona chtěla kluka a podle toho to bude holčička, ale taky říkala že jí to nevadí, hlavně ať jsou obě v pořádku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: Malá je krásná ;-) luci: Je super, když se rodiče můžou dívat na svoje dítko, když je ještě v břšku ;-) Bráchova přítelkyně taky čeká dítko v dubnu, kluka.
Odpovědět
ahoj holky, zdravím. andysz, zdravím malou a hned jdu mrknout na fotky. mějte se fajn a ať jste zdraví. tak já bych chtěla taky páreček. mám bráchu a vztahy máme pohodové. nikdy jsem nechtěla mladší uječenou ségru, můj mladší brácha mi nevadil. já byla vlastně taky vždy jako kluk. ;-) ale i tak má v něčem pravdu Peťka co se týče ségry. holka holku prostě líp pochopí. ale ono je to stejně fuk! luci, taky se porodu děsím, ale prý se na tu bolest brzy zapomene, protože to pozitivní a ten poklad je nade vše! :-) Peti, takže budeš teta? aspoň si to hezky ozkoušíš, že?
Odpovědět
AHOJ, kamarádka mi říkala, že opravdu na tu bolest zapomenu, tak za 2 - 3 roky :-p Taky se porodu děsím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Teta snad budu, ale né úplně "pravá". Brácha si totiž našel přítelkyni, která už byla v tu dobu těhotná, takže dítě není bráchy. Tedy biologicky není bráchy. V tom ostatním je zatim brácha rozhodlej se chovat jako "otec". Ale nechci nic předbíhat, je jim oběma 22, jsou spolu 3 měsíce...Stát se může cokoli. Ale přeju jim, aby jim to vyšlo, pokud to tak oba chtějí, hlavně tedy brácha. Snad si dobře rozmyslel, co dělá a nebude toho nikdy litovat ani nic vyčitat jak sobě, tak jí. allie: Ono je to různé s tou bolestí při porodu. Každý porod je jiný, každá má jiný práh bolesti. Znám ženské, které mají jedno dítě a do druhého nikdy už nešly právě z důvodu bolesti při porodu, znám ženské, které na bolest zapomněly skutečně až za dlouhé měsíce či roky, znám ženské, které chtěli další dítě ještě na porodním sále s tím předešlým :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky dneska mi umřel pejsek ;-( pudlička, dostala jsem ji k 10tým narozeninám.. takže sice už svůj věk měla, ale přece jen byla člen rodiny, tak je mi dnes na nic :-( a říkám si že až jednou "odejde" náš nyní 8 měsíční rozmazlený kocourek, tak to asi nedám.. a jak vy se máte? já mám takovou novoroční depku celkem, začínám třetí rok ve stejném zaměstnání a už mi to celkem leze krkem.. aspoň že nás letos čeká ta svatba a je se na co těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: Tak to je mi moc líto, že ti umřela pudlička ;-( Je to smutné :-( Tak přeju, ať je brzy líp! ;-) A na případnou smrt kocourka nemysli, to se nesmí řešit dopředu, to se řeší, až to přijde... Já jsem v posledním zaměstnání už pátý rok a zatim mi to na mozek neleze...ráda bych tam určitě do mateřské vydržela a pak se uvidí, ale myslim, že bych se tam chtěla vrátit i po mateřské, pokud nepřijde nějaká lepší nabídka ;-) A co se týče těšení se, tak je pořád na co se těšit ;-)
Odpovědět
Ahojky. Tak se taky hlásím k tomu "našemu" ročníku ;-) Koukám, že se tu řeší samá mně blízká témata... lucijeta: tak to mě moc mrzí... já mám dva pejsky - Jacky Russelly a jsou to doslova moje děti. Byly časy, kdy jsem měla jen je a život bez nich si vůbec neumím představit :-( S prací taky spokojená nejsem a přemýšlím o podnikání, ale docela se bojím do toho jít, člověk nikdy neví, jak to dopadne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky m.belko :-) Já osobně nemám a podnikání povahu, takže já bych do něj určitě nešla a už tuplem ne v dnešní době. Ale pokud na to povahu máš a pokud máš potřebné počáteční prostředky, tak směle do toho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé vypadlo mi tam písmenko "n" = na...nemám na podnikání povahu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
m.belko: juu, to je super rasa, takové živé stvořeníčka x-) já dělám v telefonním centru a ne nadarmo se říká, že životnost telefonisty je 2 roky, už mi to leze na mozek.. a lidi okolo mě se nemůžou divit že mi pak moc nebývá do řeči když v práci celý den prokecám :-( podnikání musí být supr, pokud se chytneš a baví tě to, ale začátky budou asi náročné.. nunacek: taky bych tam ale chtěla vydržet do mateřské no.. abych se pak případně měla kam vrátit bo penízky tam nejsou špatné..
Odpovědět
nunacek: no já právě taky moc odvážná nejsem, přijde mi, že snad ani není reálné, abych něco rozjela a vyšlo to, ale bylo by to super... ani nesním o nějakých extra výdělcích... spíš o svobodě a o tom, že nebudu žít tolik ve stereotypu ;-) lucijeta: no živí jsou extrémně, to je pravda :-D Tak to Tě obdivuju, to je vážně pěkná doba... já jsem teď recepční, moc mě to nenaplňuje - spíš vůbec, mám právní specializaci ve veřejné správě, takže tohle je opravdu mimo můj obor ;-) Ale dostat se na místo, které bych si představovala ve státní správě není zrovna snadný, takže proto uvažuju o podnikání... ono ve finále i v té státní správě a na místě, které bych si přála, by mě čekal časem jen a jen stereotyp - možná horší než na mém současném místě. Že se Ti už pak nechce mluvit se Ti ani nedivím... já tak moc jako Ty určitě netelefonuju, ale i tak toho mám někdy plné zuby, i když jsem hodně komunikativní typ :-) Kolegyně z práce do mě taky hučí, ať neodcházím, že mám vydržet, než půjdu na mateřskou... ale i když přítel strašně chce mimčo, tak já zatím moc ne a taky si říkám, že až pak budu mít dítě, tak teprve začít něco rozjíždět, na to bych asi vůbec neměla sílu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
luci: Já v práci celý den prokecám, ale pak kecám mnohdy klidně dál i mimo práci. Ale je to asi tim, žesi v práci povídám převážně s dětma, no povídám, přesněji řečeno mluvím na ně, žádné dítě v mé třídě totiž nemluví mluvenou řečí... m.belko: A v jaké oblasti bys chtěla podnikat? Já kdybych měla na podnikání povahu, tak bych chtěla mít květinářství nebo nějakou malou restauraci :-) A s tím dítětem - myslim, že když teď rozjedeš podnikání, tak se ti pak na mateřskou nebude chtít odejít, aby si z toho podnikání nevypadla, nepřišla o kontakty, atd. Takže možná by bylo lepší začít až po dětech, ale zase podnikání v dnešní době je docela riskantní, takže to by přítel/manžel musel vydělávat tolik, aby vás uživil všechny z jednoho platu, kdyby tobě se ze začátku třeba nedařilo...
Odpovědět
nunacek: to je právě to, co ještě řeším... bavilo by mě pár oborů, ale otázka je, kolik už je na trhu v téhle oblasti nabídek... a v dnešní době je ten trh dost přesycený, takže je to problém... pravda je, že by se mi asi z podnikání při mimču nechtělo, ale na druhou stranu nevím, jestli bych pak zase s mimčem měla odvahu se do něčeho časově náročného pouštět a rozjíždět to... No je to těžký, co si budeme povídat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
m.belko: To je pravda, člověk se musí orientovat i podle současného trhu. Já osobně si myslim, že nejlíp se má ten, kdo podniká v oblasti "jídla", protože jíst lidi musej pořád, ať by byla jakákoli krize. Určitě je to těžký rozhodování...
Odpovědět
nunacek: jj, to máš pravdu ;-) Tady v Praze je to už ale moc nahusto :-|
Odpovědět
Profilova fotka
m.belko: Chce to holt najít místo, kde bude něčeho málo a jít právě do toho, čeho tam je málo a k tomu se modlit, aby časem nevyrostla někde poblíž konkurence. Není to jednoduché. My jsme malé městečko (3000 obyvatel) a je tu asi 10 restaurací a hospod, nechápu, jak se uživí, ale uživí...
Odpovědět
nunacek: přesně tak... a taky si vždycky říkám, že nechápu, jak se ti a ti můžou uživit, když je stejná služb nabízená všude kolem... je tam hrozně moc faktorů... upřímně si neumím představit, že bych se do toho opravdu pustila. Plánujeme podnikání s budoucím manželem, ale u toho by byl hodně velký počáteční vklad - řekněme dva miliony minimálně... a do toho budeme splácet byt, který jde do privatizace, ještě ho chceme rekonstruovat... kde má člověk ty peníze na všechno brát :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?