Menu Forum

Ročník 1983. Pokec

5. led 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
 luci: A jaké šaty máš tedy vybrané? Jestli to nechceš ještě psát sem, když holky nehlasovaly, tak mi písni do IP emoticon
Jinak já bych brala klidně asi jakékoli znamení, jen bych nemusela dobrovolně střelce obojeho pohlaví, kozoroha kluka a váhu kluka. Ale ve finále je to fuk emoticon emoticon
29. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 3 alba. Má 71 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 26. června 2010
    Ve Vizovicích na zámku, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 3 alba. Má 71 přátel. Region Zlín.
 To máš pravdu, pro mě je priorita ať je to zdravé, to si přejem asi všechny.. a jinak ať se narodí kdy chce emoticon a hlavně ať se vůbec narodí! po deseti letech s antinou se taky bojím co to udělá až vysadím emoticon
29. pro 2009 v 16:20  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Já beru HA 8,5 roku, tak jsem zvědavá, jestli nám mimi pak půjde brzy nebo ne.
A holky kolik dětí a jakého pohlaví byste rády? Jasně, že ani toto člověk neovlivní, ale zajímala by mě vaše "přání" emoticon
29. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janak83
Registrovala se 20. prosince 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
janak83
Registrovala se 20. prosince 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, ročník 83. Jsem vdaná, mám skoro roční holčičku a chtěla bych Vás o něco poprosit. Pokud by Vám to nevadilo, mrkněte prosím na http://www.youtube.com/watch?v=aFYyjgIw6ts , video číslo 12. Potřebuji zhlédnutí a hodnocení 5 hvězdičkami. K hodnocení je však třeba registrace. Díky moc
emoticon
29. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 Napřed jsme se bavili o dvou, pak přítel přišel s tím jestli by nebylo lepší jen jedno a naplno se mu věnovat a dát mu vše co potřebuje.. Ale to se uvidí až pak, podle toho jak se mi bude "chtít" do druhého porodu emoticon a taky podle momentální finanční situace. Chtěli bysme holčičku i přítel což mě překvapuje, říkal že by chtěl princezničku, máme už i jméno. Ale podle kartářek a předpokladů (Míla je ze dvou kluků, jeho táta ze 4!) to asi bude chlapeček, ale mě jde fakt hlavně o to ať je mimi zdravé jinak je mi to jedno. A jak to máte vy?
30. pro 2009 ve 12:39  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Ahoj janak83 emoticon To jsi dělala ty to video?

lucijeta: No my to máme chvíli tak, chvíli tak emoticon Já říkám, že minimálně jedno, ideálně dvě a maximálně tři, ale ty tři jen v případě, že by z druhého těhotenství byla dvojčata. Někdy si říkáme, že bude stačit jedno, abychom mu mohli dát vše, co chceme, protože se dvěma by to určitě tak dobře nešlo. Ale zase jindy si říkáme, že by bylo veselejší mít dvě děti, jak z našeho pohledu, tak z pohledu toho dítěte/dětí. Každopádně podstatným faktorem při rozhodování kolik dětí mít bude aktuální finanční situace. A co se týče pohlaví, tak je nám to oběma jedno. Já osobně bych ale ráda, pokud budeme mít víc dětí, tak aby byly stejného pohlaví.
30. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 musím se na pár dní rozloučit..mizíme na chaloupku tak přeju krásného Silvestra emoticon
30. pro 2009 ve 14:48  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 My taky mizíme na Silvestra pryč emoticon
Do nového roku 2010 přeji všem hodně zdraví, štěstí, lásky = prostě dostatek všeho, co se nedá koupit emoticon
30. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 emoticon nunacek: já bych zas naopak pokud budeme mít dvě chtěla páreček. mám bráchu a vycházíme spolu dobře, Míla má bráchu a nejsou si moc blízcí stejně tak jako moje mamka se svou sestrou, prostě neznám ve svém okolií sourozence stejného pohlaví co by spolu nějak dobře vycházeli emoticon
dřív jsem si říkala že bych chtěla dvojčata páreček, ať máme rovnou dvě děti v rámci jednoho porodu emoticon ale potom to musí být fakt záhul..

TAKY VŠEM PŘEJI JEN TO NEJ DO NOVÉHO ROKU
1. led 2010 ve 23:31  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Ahojky poprvé v novém roce 2010 emoticon Ten rok 2010 vypadá "číselně" pěkně. Hlavně se bude dobře pamatovat těm, co budou mít svatbu nebo co se jim narodí dítko emoticon

luci: Většina lidí chce páreček, já jsem holt výjimka, ale člověk to stejně neovlivní, co bude mít emoticon Taky mám bráchu, vycházeli jsme spolu celé dětství naprosto super, pak se to na chvíli zkazilo, ale teď už je to zas dobrý. Nedala bych ho samozřejmě za nic na světě, nevyměnila bych ho ani za sto sester emoticon ale třeba když se podívám na moji mamku, tak ta má bráchu i ségru, s bráchou vychází super asi tak jako já se svým bráchou, ale s tou ségrou prostě vychází ještě o maličko víc, prostě tím, jak jsou stejného pohlaví, řeší stejné starosti, tak je to zbližuje o trochu víc než opačné pohlaví.
Co se týče dvojčátek, tak ty chce můj manžílek, pořád říká, že budeme mít dvojčata kluka a holku emoticon Já bych raději dvojčata stejného pohlaví, ale vděčná bych byla i za kluka a holku emoticon
2. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
Registrovala se 19. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 187 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Karviná.
  • Svatba byla 9. srpna 2008
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
Registrovala se 19. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 187 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Karviná.
    Orlová, Region Karviná
 zde nechávám dokza na malou Aničkku. Už má naušničky. 27.1. jdeme na půlroční kontrolu. Máme se jinak fajn. Stále jen kojím.
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=360393&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
7. led 2010 ve 22:28  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
 až budu mít více času, tak vás zkusím dočíst emoticon
7. led 2010 ve 22:28  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 andysz: malá je krásná, gratulace emoticon a jak to vidíš po prvním porodu, myslíš že časem budeš chtít další mimi? ptám se jen tak ze zvědavosti emoticon celkem mám z porodu hrůzu..

nunacek: kámoška v práci nám teď přinesla ukázat fotku z ultrazvuku, fakt mazec jak jde všechno vidět a to to čeká až v dubnu.. no a ona chtěla kluka a podle toho to bude holčička, ale taky říkala že jí to nevadí, hlavně ať jsou obě v pořádku emoticon
9. led 2010 v 00:20  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 andysz: Malá je krásná emoticon

luci: Je super, když se rodiče můžou dívat na svoje dítko, když je ještě v břšku emoticon Bráchova přítelkyně taky čeká dítko v dubnu, kluka.
9. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
zdravím. andysz, zdravím malou a hned jdu mrknout na fotky. mějte se fajn a ať jste zdraví.

tak já bych chtěla taky páreček. mám bráchu a vztahy máme pohodové. nikdy jsem nechtěla mladší uječenou ségru, můj mladší brácha mi nevadil. já byla vlastně taky vždy jako kluk. emoticon
ale i tak má v něčem pravdu Peťka co se týče ségry. holka holku prostě líp pochopí.
ale ono je to stejně fuk!

luci, taky se porodu děsím, ale prý se na tu bolest brzy zapomene, protože to pozitivní a ten poklad je nade vše! emoticon

Peti, takže budeš teta? aspoň si to hezky ozkoušíš, že?
10. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
 AHOJ, kamarádka mi říkala, že opravdu na tu bolest zapomenu, tak za 2 - 3 roky emoticon Taky se porodu děsím emoticon
10. led 2010 v 17:36  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 lennus: Teta snad budu, ale né úplně "pravá". Brácha si totiž našel přítelkyni, která už byla v tu dobu těhotná, takže dítě není bráchy. Tedy biologicky není bráchy. V tom ostatním je zatim brácha rozhodlej se chovat jako "otec". Ale nechci nic předbíhat, je jim oběma 22, jsou spolu 3 měsíce...Stát se může cokoli. Ale přeju jim, aby jim to vyšlo, pokud to tak oba chtějí, hlavně tedy brácha. Snad si dobře rozmyslel, co dělá a nebude toho nikdy litovat ani nic vyčitat jak sobě, tak jí.

allie: Ono je to různé s tou bolestí při porodu. Každý porod je jiný, každá má jiný práh bolesti. Znám ženské, které mají jedno dítě a do druhého nikdy už nešly právě z důvodu bolesti při porodu, znám ženské, které na bolest zapomněly skutečně až za dlouhé měsíce či roky, znám ženské, které chtěli další dítě ještě na porodním sále s tím předešlým emoticon
13. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 holky dneska mi umřel pejsek emoticon pudlička, dostala jsem ji k 10tým narozeninám.. takže sice už svůj věk měla, ale přece jen byla člen rodiny, tak je mi dnes na nic emoticon
a říkám si že až jednou "odejde" náš nyní 8 měsíční rozmazlený kocourek, tak to asi nedám..

a jak vy se máte? já mám takovou novoroční depku celkem, začínám třetí rok ve stejném zaměstnání a už mi to celkem leze krkem.. aspoň že nás letos čeká ta svatba a je se na co těšit emoticon
18. led 2010 ve 20:34  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 lucijeta: Tak to je mi moc líto, že ti umřela pudlička emoticon Je to smutné emoticon Tak přeju, ať je brzy líp! emoticon A na případnou smrt kocourka nemysli, to se nesmí řešit dopředu, to se řeší, až to přijde...

Já jsem v posledním zaměstnání už pátý rok a zatim mi to na mozek neleze...ráda bych tam určitě do mateřské vydržela a pak se uvidí, ale myslim, že bych se tam chtěla vrátit i po mateřské, pokud nepřijde nějaká lepší nabídka emoticon A co se týče těšení se, tak je pořád na co se těšit emoticon
19. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
Registrovala se 2. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 407 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
Registrovala se 2. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 407 příspěvků. Region Praha.
 Ahojky. Tak se taky hlásím k tomu "našemu" ročníku emoticon
Koukám, že se tu řeší samá mně blízká témata...

lucijeta: tak to mě moc mrzí... já mám dva pejsky - Jacky Russelly a jsou to doslova moje děti. Byly časy, kdy jsem měla jen je a život bez nich si vůbec neumím představit emoticon
S prací taky spokojená nejsem a přemýšlím o podnikání, ale docela se bojím do toho jít, člověk nikdy neví, jak to dopadne emoticon
20. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Ahojky m.belko emoticon
Já osobně nemám a podnikání povahu, takže já bych do něj určitě nešla a už tuplem ne v dnešní době. Ale pokud na to povahu máš a pokud máš potřebné počáteční prostředky, tak směle do toho emoticon
20. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Jéééé vypadlo mi tam písmenko "n" = na...nemám na podnikání povahu emoticon
20. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lucijeta (33 r.)
2
 m.belko: juu, to je super rasa, takové živé stvořeníčka emoticon já dělám v telefonním centru a ne nadarmo se říká, že životnost telefonisty je 2 roky, už mi to leze na mozek.. a lidi okolo mě se nemůžou divit že mi pak moc nebývá do řeči když v práci celý den prokecám emoticon podnikání musí být supr, pokud se chytneš a baví tě to, ale začátky budou asi náročné..

nunacek: taky bych tam ale chtěla vydržet do mateřské no.. abych se pak případně měla kam vrátit bo penízky tam nejsou špatné..
20. led 2010 ve 21:18  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
 nunacek: no já právě taky moc odvážná nejsem, přijde mi, že snad ani není reálné, abych něco rozjela a vyšlo to, ale bylo by to super... ani nesním o nějakých extra výdělcích... spíš o svobodě a o tom, že nebudu žít tolik ve stereotypu emoticon

lucijeta: no živí jsou extrémně, to je pravda emoticon Tak to Tě obdivuju, to je vážně pěkná doba... já jsem teď recepční, moc mě to nenaplňuje - spíš vůbec, mám právní specializaci ve veřejné správě, takže tohle je opravdu mimo můj obor emoticon Ale dostat se na místo, které bych si představovala ve státní správě není zrovna snadný, takže proto uvažuju o podnikání... ono ve finále i v té státní správě a na místě, které bych si přála, by mě čekal časem jen a jen stereotyp - možná horší než na mém současném místě.
Že se Ti už pak nechce mluvit se Ti ani nedivím... já tak moc jako Ty určitě netelefonuju, ale i tak toho mám někdy plné zuby, i když jsem hodně komunikativní typ emoticon
Kolegyně z práce do mě taky hučí, ať neodcházím, že mám vydržet, než půjdu na mateřskou... ale i když přítel strašně chce mimčo, tak já zatím moc ne a taky si říkám, že až pak budu mít dítě, tak teprve začít něco rozjíždět, na to bych asi vůbec neměla sílu emoticon
21. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 luci: Já v práci celý den prokecám, ale pak kecám mnohdy klidně dál i mimo práci. Ale je to asi tim, žesi v práci povídám převážně s dětma, no povídám, přesněji řečeno mluvím na ně, žádné dítě v mé třídě totiž nemluví mluvenou řečí...

m.belko: A v jaké oblasti bys chtěla podnikat? Já kdybych měla na podnikání povahu, tak bych chtěla mít květinářství nebo nějakou malou restauraci emoticon A s tím dítětem - myslim, že když teď rozjedeš podnikání, tak se ti pak na mateřskou nebude chtít odejít, aby si z toho podnikání nevypadla, nepřišla o kontakty, atd. Takže možná by bylo lepší začít až po dětech, ale zase podnikání v dnešní době je docela riskantní, takže to by přítel/manžel musel vydělávat tolik, aby vás uživil všechny z jednoho platu, kdyby tobě se ze začátku třeba nedařilo...
21. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
 nunacek: to je právě to, co ještě řeším... bavilo by mě pár oborů, ale otázka je, kolik už je na trhu v téhle oblasti nabídek... a v dnešní době je ten trh dost přesycený, takže je to problém... pravda je, že by se mi asi z podnikání při mimču nechtělo, ale na druhou stranu nevím, jestli bych pak zase s mimčem měla odvahu se do něčeho časově náročného pouštět a rozjíždět to... No je to těžký, co si budeme povídat emoticon
22. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 m.belko: To je pravda, člověk se musí orientovat i podle současného trhu. Já osobně si myslim, že nejlíp se má ten, kdo podniká v oblasti "jídla", protože jíst lidi musej pořád, ať by byla jakákoli krize. Určitě je to těžký rozhodování...
22. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
 nunacek: jj, to máš pravdu emoticon Tady v Praze je to už ale moc nahusto emoticon
22. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 m.belko: Chce to holt najít místo, kde bude něčeho málo a jít právě do toho, čeho tam je málo a k tomu se modlit, aby časem nevyrostla někde poblíž konkurence. Není to jednoduché. My jsme malé městečko (3000 obyvatel) a je tu asi 10 restaurací a hospod, nechápu, jak se uživí, ale uživí...
23. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
fotoportrét
fotoportrét
m.belko
2
 nunacek: přesně tak... a taky si vždycky říkám, že nechápu, jak se ti a ti můžou uživit, když je stejná služb nabízená všude kolem... je tam hrozně moc faktorů... upřímně si neumím představit, že bych se do toho opravdu pustila. Plánujeme podnikání s budoucím manželem, ale u toho by byl hodně velký počáteční vklad - řekněme dva miliony minimálně... a do toho budeme splácet byt, který jde do privatizace, ještě ho chceme rekonstruovat... kde má člověk ty peníze na všechno brát emoticon
23. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš