Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: Takže tvůj nastávající je o 5 let mladší než ty? Já mám o rok mladšího manžílka. Oba se na mimi cítíme, ale taky cítíme, že teď není ještě ta správná doba. Takže se uvidí, ale nejdýl v tom létě 2011 se chceme začít snažit...
Odpovědět
nuni, my zatím nic neplánujeme a nevíme, kde se usadíme. jo, doma to tak pořád říkám, máme tam oba rodinu. naše doma je i tady v našem bytečku. :-) uvažujeme ještě o zahraničí a musím říct, že to pro mě bude jednou dilema se rozhodnout. v Praze máme kamarády, je tu práce, spousta možností, ale u nás na j. Moravě je zase ta rodinka, klídek, prostě krásně. a i bydlení je tam levnější. ale zas s tou prací horší. my to vidíme s mimčem až tak za 3 roky. ale kdyby se povedlo, nic se neděje. hlavně že máme dostudováno. ;-) jak jste na tom s Vánocema holky? my už tu máme malý stromeček a dárky už taky skoro všechny. teď jsme udělali vaječný koňak, mňam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně o 4,5 roku no, ale nijak to nepociťujem, já jsem do 23 studovala pak přes rok pracovala v Anglii a pak teprve nastoupila do práce v ČR, kde jsme se seznámili, takže to beru tak že jsem si prodložila mladí a máme to tak nastejno, nejde o to v kterém roce jsem se narodila :-D Míla je stejně starý jako můj brácha, jenže ten má rozum tak na 16 Míla na 30. Je úplně jiný než jeho vrstevníci a vůbec chlapi co znám. Nepije pivo, nepotřebuje propařit každý víkend.. Nejlíp nám je doma u dobrého filmu. Máme za sebou rekonstrukci bytu takže si konečně užíváme domácí pohodu, těšíme se na druhé společné vánoce a připravujem svatbu x-) lennus: taky to tak máme, že pokud by se "povedlo" nic se neděje :-) Pro holčičku máme i jméno, ale napřed chceme našetřit nějaké penízky protože co opravdu nechci je žít od výplaty k výplatě :-| Máme jen asi 60cm blikací stromeček, kvůli kocourkovi ho radši ani moc nezdobíme :-D a na dárky se chystáme zítra, měla jsem teď v práci blázinec s přesčasama, na nic nebyl čas |-|
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: Já se neptala proto, abys musela obhajovat, že i když je tvůj snoubenec mladší o 5 let, tak že vám to klape ;-) Na věku nezáleží... Můj děda je o 10 let mladší než babička a nikdo to nikdy neřešil! Hlavně nikdy nikomu nic nevysvětlovali, proč jsou spolu, jestli jim nevadí věkový rozdíl, nepřesvědčovali nikoho, že i když je ten věkový rozdíl jiný než "tradiční", že i tak jim to klape...Nikomu do toho přece nic není ;-) Prostě jsou spolu, jsou takhle šťastný a víc není potřeba řešit... Od výplaty k výplatě teď žijeme díky rekonstrukci baráku, ale holt se to musí nějakou dobu vydržet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek já jen chtěla říct jak to vidím, cítím.. ;-) Tyy jo 10 let, tak to je supr, že jim to klape, tohle už mi jako rozdíl přijde ale je fakt že vztah o věku není.. A každý to má jinak, já si třeba nedovedu představit mít o 15-20 let staršího partnera, starší chlapi mě vůbec neberou, odjakživa jsem na "zajíčky" :-D a některé holky naopak takové muže vyhledávají.. my to tak právě teď taky máme kvůli rekonstrukci bytu, tak se z toho musíme nějak vyhrabat což při plánované svatbě a líbánkách nebude jen tak, navíc splácíme hypo a úvěr na auto..takže mimi opravdu nejdřív za dva roky :-| i když už se svým způsobem i těším..
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: Přesně tak, vztah o věku není. Ale třeba už moc nechápu lidi, kde je mezi nimi rozdíl třeba 40 let, jako Petr Janda s tou svou Alicí... To už mi přijde takový prostě, že to nemá být, no ale hlavně, že jim to klape a jsou spokojený ;-) Já nejsem výhradně ani na zajíčky ani na staruchy :-D Prostě ten chlap mě musí něčím zaujmout a je jedno, jestli je to zajíček nebo starucha :-D A když se tak ohlídnu zpátky, tak jsem měla co dočinění jak se zajíčkama, tak se staruchama :-D Koukám, že jsme na tom hodně podobně, platíme úvěr ze stavebka na rekonstrukci baráku, leasing na auto, do toho má manžel ještě starej dluh z mládí z blbosti 8-( No ráda bych, aby nějaký dluhy ubyly (nebo se teda aspoň snížily), než bude mimi.
Odpovědět
lucijeta, taky si to teď neumím představit právě kvůli financím. skoro půl roku jsem byla bez práce, ťakže jsem šla trochu do mínusu, protože přítele jsem nechtěla tak úplně sosat. a teď se z toho díky Vánocům ještě nějak pomalu dostávám. příští rok svatba a rádi bychom vyrazili někam mimo Evropu, takže bude taktéž na co šetřit. bydlení zatím neřešíme, protože nevíme, kde skončíme. taky souhlasím s tím, že věkový rozdíl nehraje roli. znám ve svém okolí páry, které to tak mají a jsou v pohodě. je to vždy o souhře a vyzrálosti obou, ne o věku. ale extrémy, např. 10 a víc mi už přijdou moc. nuni, předpokládám, že už byste to také neřešili, kdyby se povedlo, že? holky, jdu spát. už se nemůžu dočkat víkendu, vstávání nám dává zabrat. dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) lennus: Kdyby se povedlo, tak bychom to neřešili ;-) Na potrat bych určitě nešla. Ale beru HA, takže je malá pravděpodobnost, že by se povedlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám za sebou poslední den v práci a před sebou 2 týdny volna, paráááda :-) A navíc jsme konečně vybrali svatebku, chtěli jsme využít first minute a ještě dostat dárek(Mílův vysněný portable=) Takže už to máme černé na bílém, 28.srpna letíme na Mallorku. Pro Mílu to bude první let i dovča u moře, o to víc se těším x-) A ještě nám zjišťují jestli náš hotel nabízí něco navíc pro novomanžele, tak jsme zvědaví..
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: Já jdu do práce ještě zítra, pak prázdniny a do práce znovu 4.1.2010 ;-) Gratuluji k vybrané svatební cestě ;-) Určitě si to moc užijete, kor když je to pro Mílu první dovča u moře ;-) My jsme se brali 7.7., na svatebku jsme odlétali 8.8. a v cestovce nám slíbily, že hotel, kam letíme, nabízí pro novomanžele výzdobu pokoje a malou pozornost, že je vše zařízené, ale když jsme dorazili do hotelu, tak bohužel pokoj vyzdoben nebyl a dostali jsme velký kulový místo malé pozornosti 8-( Takže někdy naslibují hory i s horákama a pak skutek utek :-| Ale jinak byla svatební dovča super x-)
Odpovědět
ahoj holky, tak já jdu do práce ještě ve středu a po práci na Moravu. na Štědrý večer budu v našem domku s taťkou a na druhý den pak k mamce. brácha chce být u ní, tak to bude takové zvláštní, ale snad v klídku. naši se rozvedli teprve před půl rokem, no není to jednoduché, docela mě to vzalo. lucijeta, my bychom chtěli asi nějakou exotiku. nejsem úplně plážový typ, ale kvůli přírodě a jiné kultuře nás to láká. pak už půjdou peníze spíš na bydlení a mimčo, takže to vypadá na poslední příležitost. vidím, že plánujete svatbu taky na červen. už máš šaty? Peti (nuni), můžu Ti tak říkat? nebyli jste na svatebce v Turecku? ta země mě docela láká. ještě přemýšlíme, že bychom jeli hned po svatbě někam na týden si odpočinout, donašetřit penízky a pak třeba v říjnu někam cestovat mimo Evropu. no uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: tak my bysme to taky zvládli i bez výzdoby :-D ale když se nabídla že se zeptá tak proč ne ;-) lennus: já budu o vánocích na večeři u mamky ať tam s ní a jejím přítelem brácha není sám (naši jsou rozvedení 2 roky, ale mě to nevadí, s otcem jsem nikdy nevycházela) a Míla jede taky k rodičům a za bráchou a večer mě vyzvedne a asi se ještě půjdem bavit s přáteli stejně jako vloni, to se to zvrhlo v dobrou akci 8-) V Turecku jsem byla před pár lety a je tam hezky, jen mě tam odrazují kamenité pláže a přístup do moře většinou po molu. Dají se sehnat i hotely s písečnou pláží ale ty ceny jsou pak celkem zajímavé :-| Já totiž naopak plážový typ jsem :-D takže pro mě je u dovči rozhodujicí pláž a po Egyptě je teď u mě jednička právě Mallorca, ale třeba i na Djerbě se mi moc líbilo a ta vyjde cenově super.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky :-) lennus: Moji rodiče spolu nežijí cca 2 roky, ale rozvedení ještě nejsou, první stání mají teď v lednu. I když jsem dospělá a chápu jejich rozhodnutí, tak mi to jedno není |-| A kdy pojedete k rodičům tvého snoubence? 26.12. když 24. budete u táty, 25. u mámy? Jasně, že mi tak můžeš říkat ;-) Ano, byli jsme na svatebce v Turecku. Manžílek ho má procestované snad celé. Já tam byla jen jednou.
Odpovědět
Profilova fotka
luci: Já jsem odpůrce bavení se s přáteli na Štědrý den. Jsem na tohle konzerva :-D ;-) Co se týče Turecka, tak my měli u hotelu písečnou pláž a do moře se chodilo normálně, ne přes molo. Bylo to super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec to dopadlo úplně jinak :-D Celé odpo jsme byli u mé mámy, pak si rozbalili dárky doma a na véču jeli k Mílovým rodičům. Domů jsme dorazili po 22h a místo abysme vyrazili ven za známýma vyvalili jsme se i s utahaným kocourkem na gauč k Tv a je nám fajn ;-) Doufám že jste si dnešek taky parádně užily x-)
Odpovědět
holky, přeju hezké Vánoce Peti, mě překvapilo, že mě to tak vzalo, i když jsem už dospělá a mám svůj život! u Adame jsem teď, on bydlí kousek u nás a má jen mamču, tak sedíme u bramborového salátu a dojídáme se! :-D a kde přesně jste byli v tom Turecku, ja pokukuju po oblasti Antalya, co by Tvůj manža doporučil? a fotky nemáte někde na webu? co se týká oslavy Vánoc s přáteli, tak já proti nejsem, ale rodina je přednější. spíš bych to brala tak, že nejprve s rodinou a pak třeba večer s kámošema. ale nikdy jsme to tak nepraktikovali. luci, byla jsi obhlížet šatky u D. Svozílkové? já jo, moc hezké! ale furt nevím a nemám šaty vybrané. jsem náročná, chci jednoduché, netradiční, ne princeznovské, ale šmrncovní! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jěště ne, chystám se následující týden ale taky mám strach že jen tak nevyberu :-S vím co se mi líbí na obrázcích ale sebe si v tom představit nedovedu :-D a myslím že nakonec mi budou sedět úplně jiné než s jakou představou tam půjdu, ale už jsem na ně zvědavá to jo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Přeji všem krásné vánoční svátky x-) Copak jste dostali krásného od Ježíška? :-) lennus: Ono to vezme člověka podle mě v každém věku (i když má už svůj život), když se mu rozvádějí rodiče |-| Na té svatebce jsme byli v oblasti Bodrum. Jinak manžílek říkal, že nejlepší je Alanya a Bodrum. Ta Alanya je živější (hodně tržišť, obchodů, barů, atd), ten Bodrum je spíš pro klidnější dovolenou.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak hlásím, že už 2,5 hodiny mi je 26 let...jen teď nevim, jestli dát smailíka takového :-( nebo takového :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vítej mezi námi, kterým už táhne na 30 :-( :-D 8-) Stárnem no, ale hlavně že jsme spokojené a máme se na co těšit ne? ;-) Mamka dostala k vánocům knížku-Partnerské horoskopy a mile mě překvapilo co tam píšou o spojení Panna(já)&Blíženec, náš vztah prej může být přínosem pro oba.. A to všude jinde píšou že se k sobě tato znamení vůbec nehodí, tak mi to udělalo radost. A jak jste na tom vy? Víte nebo znamení nějak neřešíte?
Odpovědět
Nun: Hépy brrrzéj tů jů :-D Smajlíky jedině takovéto :-) ;-) 8-) :-D :-D :-D :-D :-D x-) x-) x-) x-) x-) x-) 26 je krásné číslo ;-) Aspoň já jsem s ním spokojená. Ahoj holky, Luci, koukala jsem na fotečky, tvůj družba je úžasnej :-D Mamka má brtiku, to jsou mazlíci x-)
Odpovědět
Peti, tak vše nejlepší! to já měla 26 už v červnu já myslím, že každý věk má něco do sebe. já bych třeba už mladší být nechtěla, byla jsem tele, cítím, že jsem dál a jsem ráda. Luci a kdo z vás je Blíženec? já jsem Blíženec a sedí mi to hodně! na osobnostní horoskopy věřím. já mám Střelce, ti se k sobě až tak nehodí, ale ve výjimečných případech prý mohou tvořit šťastný pár, a to jsem asi my! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
allie: náš družba je rasy Turecká Angora, jmenuje se Hopík a je mu 7 měsíců, říkáme že je náš "prvorozený" :-D je to fakt mazel, vůbec se nechová jak jiné kočky, o této rase se říká že je kočkopes a to sedí :-) lennus: blíženec je přítel, ale hned zezačátku takže ho ještě ovlivňuje býk.. a já jsem ke konci panny takže už mě trochu ovlivňuje váha :-) jsem ráda když si v horoskopu přečtu něco hezkého ale důležitější pro mě samozřejmě je jak si rozumíme doopravdy ne co se o našich znamení píše.. ale mamka se o to zajímá hodně, i o numerologii a tak..
Odpovědět
lucijeta a nemá mamča nějaké info - odkazy či materiály, které jsou poslat?
Odpovědět
Profilova fotka
Ona má o tom knížky. Ale já jsem narazila na zajímavou stránku, můžeš se tam i zeptat jestli jste zvolili správné datum svatby a tak. Odkaz máš v IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: Dej pokoj s 30 :-D 8-( :-D allie: Děkuju ;-) :-D Mně se víc líbilo 25, ale i ta 26 je pěkné číslo ;-) lennus: Díky ;-) Co se týče znamení, tak já jsem kozoroh a manžel je štír. A v horoskopu je, že se toto spojení buď nadevše a navěky miluje a nebo nadevše a navěky nenávidí :-D Takže jsme první případ ;-) A osobní horoskopy na nás oba hodně sedí. Ale bereme to jako zábavu ne něco, podle čeho bychom se měli řídit, to ani omylem! Střelec byl můj ex a byla to i jedna z ex mého manžela. Takže my se střelci nemáme dobré zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Se štíry mám dobré zkušenosti, je to má máma, moje svědkyně a další kámošky, štíři jsou dobří lidé.. A kozoroh je prej vhodný partner pro mě :-D Holky já MÁM ŠATYYY :-) x-) Vybrala jsem si hned ty první co jsem si zkusila. Zkoušela jsem další čtvery ale byla to láska na první pohled x-) Mám je v albíčku ale ještě jsem nenapsala které z nich to jsou, zajímalo by mě které by se líbily vám, tak mi prosím písněte až na to mrknete, dík moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: Já co znám lidí štíry, tak to jsou všechno super lidi, samozřejmě až na pár vyjímek, ale ty jsou vždycky. Štír je třeba moje nejlepší kamarádka z vysoké, nebo můj děda :-) V jakém znamení byste chtěly, aby se narodily vaše děti? Samozřejmě vim, že to se nedá naplánovat, ale mluvit se o tom klidně může :-D ;-) Šaty seřadím od pro mě nejhezčích po ty nejméně hezké: 4, 2, 5, 1, 3 ;-) Ale hezké jsou všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já spíš vím v jakém bych nechtěla aby se narodily :-D Třeba lev, beran, býk a možná i blíženec, těchto znamení bch se vyvarovala.. ale zas bych chtěla rodit na jaře tak to by mi asi neklaplo :-D A vzhledem k tomu že fakt nikdy nevíš KDY se to povede se to asi opravdu moc ovlivnit nedá no..
Odpovědět
Profilova fotka
Ovlivnit se to nedá, to je pravda ;-) Ale někomu se to povede hned napoprvé, třeba moje kamarádka chtěla mít dítě, aby se narodilo v říjnu, tak se začli snažit tak, aby měli 2 měsíce na snažení a vyšel říjen...no a malý se narodil 3.10. :-) pak když čekala druhé, tak chtěla letní dítko, tak se začali snažit zase tak, aby měli 2 měsíce na snažení a mimi bylo v červenci a malá je 3.7. :-) Takže zrovna v tomto případě jim to krásně vyšlo. Plánují ještě za nějaký čas třetí dítě, tak jsem na to zvědavá, jak jim to vyjde ;-) Ovšem ne každý má takovéhle štěstí |-| Druhá kamarádka se snaží 2 roky a pořád nic |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?