Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky taky se hlásím do vašich řad. Já jsem únorová a měsíc a něco málo vdaná mladá paní. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám nové 83 ;-)
Odpovědět
Ahoj taky vítám náš ročník. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za přivítání :-D
Odpovědět
ahoj holky, jak se máte? jak trávíte léto? byly jste někde na dovči? my razíme zrovna dnes s kolama k Červné Lhotě, moc se těším. a za týden jedeme na dovču do Francie, moc se těším. přeju krásný víkend
Odpovědět
Ahojky. Já mám příští týden dovolenou a jedem do Mariánských Lázní. Těším se. Jinak jsem teď víkend v práci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tady to nějak utichlo... Jak se máte? Já už zas chodim po prázdninách do práce, v úterý už přijdou i dětičky do školy, tak bude veselo :-)
Odpovědět
ahoj holky, já byla na dovči. vrátili jsme se včera. byli jsme ve Francii. nejbližší známé město bylo Bordeax. byl to pravý francouzský venkov. byli jsme tam s kamarády ve čtyřech a nemělo to chybu. dojeli jsme tam po jejich rodině, kteří tam byli tři týdny. vegetili jsme, koupali se v bazénu, vila to byla překrásná! jen jeden den nevyšlo počasí, to jsme dali i saunu. a taky jsme jezdívali na výlety do okolních městeček. byla to paráda! a v úterý už nastupuju do nové práce. nuni, plánujete aspoň nějakou víkendovku s manželem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, lennus víkendovku jsme měli minulý týden (západní Čechy). A ještě určitě něco chceme. Tak uvidíme. Nevim, jestli jsem to tu psala, ale koupili jsme si nové autíčko, tak nám trochu spapalo penízky :-D :-D ;-)
Odpovědět
nuni a jaký jsi řidič? jaké máte auto? já moc často neřídím, spíš doma na Moravě. ale když jsme jeli na dovču do Francie, tak jsem řídila, i tam. střídali jsme se, bylo to daleko - 16 hod. cesty. a jaká dovča by se Ti líbila za rok? já už přemýšlím nad líbánkama a láká mě Dominikánská rep. s německými cestovkami to nevyjde tak draze. tady přidávám fotky z naší dovči: http://gujonci.rajce.idnes.cz/Francie... (tyto jsou pouze z mobilu, takže nic moc kvalita) http://picasaweb.google.cz/andrea.ska... jak se má asi andysz a její malá!
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: No řidič jsem řekla bych průměrný. Řídím od 18ti let a posledních 5 let řídím denně (doprava do práce a z práce). Předtim ty dva roky tak nějak méně pravidelně, ale taky celkem dost. Jinak jsem schopná jet i trochu delší trasy, řídím i v zahraničí. Auto máme teď Renault Megane Scénic, šedostříbrná metalíza :-) Dominikánská republika hrozně láká manžela, mě docela taky, ale já bych nedala ten let 8-( Manžel tam chtěl na líbánky, ale já jsem prostě srab na ten dlouhej let. Přes německé cestovky a ještě k tomu třeba na last to vyjde fakt super. Za líbánky v Turecku jsme dali ty samé peníze, jako kdybychom letěli na last s německou cestovkou do Dominikánské :-N Ale prostě ty hodiny a hodiny v letadle mě odrazují. V Turecku jsme byli za necelý 3 hodiny :-D ;-) No jaká dovča by se mi za rok líbila, to je dost těžký říct, mě by se líbilo navštívit hoooodně zemí. Ale bude se to odehrávat podle peněz. Pořád je potřeba je investovat do bydlení a jiných věcí, takže podle toho, kolik si budeme moct dovolit dát do dovolné, tak zvolíme destinaci. Fotečky z vaší dovči jsou pěkné ;-) Andysz si určitě užívá mateřských radostí a starostí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo. Užívám si mateřské. Anička roste jako z vody. http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
andysz: Anička je roztomilá ;-)
Odpovědět
ahoj andysz, zdravím. souhlas, Anička je fešanda! :-) jak válčíte???
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak nám to tu utichlo... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přidávám se k vám.. :-) a jsem na těchto stránkách protože jsem 19.9. na mé 26. narozky byla požádána o ruku, takže tu hledám inspiraci pro svatbu, kterou plánujeme 26.6.
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: Ahojky :-) Gratuluji k zasnoubení a k plánované svatbě ;-) Mně bude 26 tento měsíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to všechno nejlepší;) Někde jsem četla že už máš za sebou i rozvod, tak to je mazec, ale pokud to nebylo ono není co řešit, jen mě to překvapilo, přece jen jsme stejně staré že=) a já teprv chystám první a doufám tedy že i poslední, ale člověk nikdy neví:/ svatbu Jinak na svatebku chci určo k moři, přítel ještě nikde nebyl, já už skoro všude tak je mi jedno kam hlavně do tepla=) A letu se neboj, letadla na delší lety jsou pohodlnější a ani ti to nepřijde.. Mám za sebou let do Japonska, takže teď už zvládnu cokoliv :-D i když nohy už pak celkem brní to jo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: Díky, narodila jsem se o vánočních svátkách :-D Jo jo mám za sebou svatbu, rozvod a druhou svatbu x-) Poprvé jsem se vdávala ve 22 a podruhé ve 24 ;-) Člověk si vždycky myslí, že to je na celý život, když si někoho bere, o já si to teď myslim, že můj manžílek je ten pravý a na celý život ;-) Ale taky vim, že nikdy se nemá říkat nikdy... Tak to bude pro přítele dvojnásob super, svatebka a ještě poprvé u moře ;-) A jak dlouho jste spolu? Nebyli jste na žádné společné dovolené, že přítel ještě nikdy nebyl? Jééééžiš Japonsko, tak to by byla moje smrt, taková dálka :-D Já zatim zvládám jen krátké trasy jako Turecko, Řecko, Anglie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se za překlepy, psala jsem to v rychlosti :-N Takže opravy: ...a já si to teď taky myslim, že můj... ;-) ...že přítel ještě nikde nebyl... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V říjnu to byl rok co jsme spolu. V létě jsem byla na Mallorce s babincem a vloni jsme byly v Egyptě.. Jezdíme holky z práce a je to paráda.. Nabízela jsem Mílovi že můžem někam spolu ale dal hodně peněz do auta tak říkal, že spolu až na tu svatebku :-) Dnes jsme se dívali na stránky fischera a zatím to vypadá zas na Egypt nebo Mallorcu jinde mě to nějak nenadchlo..nebo trochu přidat a Dubaj, uvidíme, zítra si jdem půjčit katalog, tak budem mít o zábavu postaráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem nikdy na dovolené "babince" nebyla. Vždycky jsem jezdila jen s partnerem na dovču. S holkama my stačí vyrazit jen někam na pizzu a tak. Dubaj teď výrazně zlevnila se mi zdá, když koukám na stránky cestovek, tak to byste měli prima ;-) Mně se líbí tak nějak všude :-N Tam kde jsem byla nemůžu říct, že by se mi někde vyloženě nelíbilo. To samé můj manžílek, ten je sice náročnější než já, ale taky se mu líbilo na hodně místech (on jich má procestovaných víc než já).
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě k tomu babinci a dovolené, tak sice babinec mě neláká, ale třeba jet ve více lidech na dovču, to mi nevadilo ;-) Jezdili jsme třeba 4 auta lidí... ;-)
Odpovědět
AHOJ :-) S dovolenou jsme na tom hodně podobně. nejvíc nás jelo myslím 16 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: No já takhle hromadně jela naposledy před 3 lety. Pak už jsem nějak dávala přednost spíše "komornějším" dovoleným :-D Ale ono stejně, když jede člověk ve dvou, tak se tam většinou hned s někým seznámí a je z toho stejně dovolená o více lidech :-D Já jsem dovolenou, kde bych se s nikám neseznámila ještě nezažila...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak se nám pomalu blíží vánoční čas. máte už napečene? Já letos nemusím péct. Manžílek si prý upeče linecké sám a nic vic nepotřebuje a já cukroví moc nejím. Anička pěkně roste. Na vánoce ji bude 5 měsíců. Už má za sebou první očkování, kyčle má v pořádku. V lednu ji dáme propichnout uši a bude mít naušničky. nunacek: a co váš domeček? lennus: jak probíhají přípravy na svatbu? allie: vítám novou členku :-) lucijeta: gratuluji k zasnoubení
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj andysz :-) To je dobře, že Anička pěkně roste ;-) Já vánoční cukroví nepeču, peče babička ;-) Domeček už vypadá celkem slušně, to nejhlavnější je hotové a chybí takové ty dodělávky, na které ale nejsou už penízky, tak to jde pomalu. Příští týden budeme podávat žádost o kolaudaci ;-)
Odpovědět
ahoj holky, to je hezké andysz, že ses ozvala. nemáš nějaké fotky malé? pošli, ráda se mrknu. já mám od září novou práci, pracuji s cizinceme jako soc. pracovnice, baví mě to, ale je toho moc, nestíhám ani péct, tak příští víkend snad konečně pár druhů. ale jedeme na Vánoce stejně domů na j.Moravu. svatbu nějak neřeším, líbí se mi jedny šaty a si si je nechálm ušít, i když plánuju ješt návštěvu dvou salonů. už jsem jich ale prošla až až! :-D nuni, co vy a mimčo? my zatím neplánujeme, i když mě teď napadlo, že jsem dnes měla dostat MS! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lennus :-) To je fajn, že tě práce baví, tak jen ať to vydrží ;-) Kde máte v plánu "natrvalo" zakotvit? Bydlíte v Praze, ale přitom doma říkáš jižní Moravě. Nebo budete nadále mít "doma" někde jinde, než kde bydlíte? Jinak my a mimčo, moc se na něj těšíme, plánujeme, snažit bychom se o něj chtěli začít asi tak nějak v létě 2011. Ještě ale uvidíme, jak to všechno bude, podle momentální situace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to vidím stejně, taky mimi vidím až tak na rok 2011-12, těšíme se až jednou bude ale ještě se na to necítíme, v tomhle jsem asi trošku opožděná :-D Ale můj nastávajicí je ročník 88 takže na to máme podobný názor chceme si napřed užít sami sebe a připravit se i nějak finančně na příchod dalšího člena. Zatím nám radost dělá náš půlroční kocourek :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?