Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Taky miluju hrady a zámky x-) Byli jste už na Bouzově?? Je kousek od nás. Je to unikátní stavba. Vypadá hroooozně staře, takový ten pravý pohádkový hrad apřitom ho dostavěli až kolem roku 1910. Nebo zámeček v Lešné... Jinak já se o prázdninách trochu nudím, tak uklízím a sem tam uvařím, od přístího týdne budu zase jedzit na doučování z matiky a snad se párkrát podívám i na koupaliště k vodě. Na terase u domečku jen s pejsanem je delčí dobu trochu nuda. Přemýšlím, že asi vytáhnu vyšívání a budu zase vyšívat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Na Bouzově jsem nebyla. Olomouc je od nás dost daleko. Byla jsem tam tenkrát jen na přijímačkách na VŠ, jinak ne. Ale ráda bych Bouzov někdy viděla.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líbilo, jak Jíra z bouzovské věže s Jasněnkou odlítal na křídlech :-D x-) ;-)
Odpovědět
Na vlastní oči je to nádhera. Ale ty schody se tak rychle vyběhnout nedají :-D (jako v té pohádce). Naposed jsme tam byli loni na naše první výročí svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: To věřim, že po těch schodech to nejde tak rychle :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda jezdím na hrady nebo zámky, kde se točila nějaká pohádka nebo film :-) Má to pak takové ještě zvláštnější kouzlo a atmosféru... člověk si představí ty scény, co viděl v televizi a je jakoby součástí toho, je to hezké :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Když budete mít cestu,tak se koukněte i na zámek ve Vranově. Je to asi 30km od Znojma. Lednice je taky pěkná,ale projdete 4 místnosti a chcou za to plno peněz. Dá se tam jít i na minaret a nebo přijet k němu i na lodičkách. Pěkná je i Macocha. Mám slíbeno,že se zajedeme podívat na Hlubokou. Manžel koupil navigaci,tak mě prý vezme na výlet,že už prý trefí. :-D
Odpovědět
Ve (nebo na?) Vranově jsme byli, je to fakt nádhera. Myslím, že se tam natáčel ten film s Pomejem a Blažkem a Kuklovou...te'd mi vypadl název (Andělská tvář, nebo tak nějak?) I Znojmo je moc hezký. Aleta Hluboká je snad nej nej nej místo, kdejsme byli. Procházeli jsme to tam s otevřenou pusou. Jde vidět, že na opravy atd. maj peníze. Ale překvapilo mě, že mají zpřístupněných tak málo místností. Průvodce říkal přesný počet procent, kolik je zpřístupněno, už si to bohužel nepamatuju.
Odpovědět
ahoj holky, Bouzov je hezký a Olomouc taky, takže nuni zajeď. Vranov je nádher, byli jsme tam s přítelem na čundru, i na Bítově a na zřícenině Cornštejn. tam jsme dokonce sami přelezli zeď a udělali si vlastní prohlídku, paráda! :-) my jako malí jezdívali na hrad Buchlov, vedle je kaple sv.Barbory a kousek město Buchlovice se zámkem. je to tam taky moc hezké na dovču, i okolní lesy - Chřiby. holky, dnes je ale horko, asi někam vyrazím k vodě!
Odpovědět
Ahoj holky. Týden tady nebudu. Jedu dneska večer do Chorvatska. Tak se tady mějte a těším se po týdnu co se dozvým nového. ;-) pa pa
Odpovědět
hankajur, užij si to, foť a pak budeš vyprávět. já chci taky k moří!!!!!!!!!!! brácha jel dnes taky do Chorvatska, snad se letos dočkám, už jsem tam dlouho nebyla!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) hankajur: Na zámku na Vranově a v Lednici jsem byla a super x-) Užij si dovolenou v Chorvatsku ;-) allie: Letos prý na Hluboké zpřístupnili další nové místnosti ;-) lennus: Na Bítově jsem taky byla, jezdila jsem tam i na lodičkách x-) A Cornštejn jsem taky viděla x-) Já jsem sice u moře byla loni, ale já bych byla schopná tam jezdit pořád :-D Minimum je pro mě to jednou za rok, ale letos to bohužel nevyjde :-( Ale příští rok to prostě musí vyjít!!! :-D ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jsem naplánovala výlet na Nové Hrady a do Lysic. Snad nám to vyjde. Jsou to krásné zámky a kousek od nás.
Odpovědět
Profilova fotka
Nové Hrady jsou krásné, ale ještě jsem tam nebyla :-(
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsem se vrátila od moře. Bylo to super. Celý týden svítilo sluníčko,na mě bylo až moc horko. Přes odpoledne se ani nedalo ležet u moře jak to pálilo. Taky jsem se spálila,takže pak bylo po opalování :-| I když já se nerada smažím. Nechápu ty lidi,co tam leží od rána do večera. Ty musí být pěkně vysušený :-D Pěkně rychle to uteklo. Teď už zase jen práce,ale za tři týdny mám další dovču a pojedem do Mariánských lázní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak to je dobře, že dovča byla super ;-) Já teplo ráda, ale nemám ráda dusno, když se nedá pořádně dýchat ]-( A někdy mi je víc teplo, někdy míň. Taky se mi často stává, že ostatním je na dovolené zima a mně teplo a ostatním je teplo a mně zima :-D Třeba v Chorvatsku lidi večer chodili v mikinách a mně byla vedro, v Turecku lidem bylo večer vedro a já chodila v mikině :-D V Anglii jsem v říjnu div neumrzla a nosila jsem pod zimní bundou ještě svetr a ostatní chodili ve větrovkách :-D Jen v Řecku, v Itálii a Rakousku jsem se shodla s většinou ostatních lidí a bylo mi "akorát" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, holky, tak 24.7.2009 se narodila císařským řezem Anička. Měří 50 cm a váží 2,7 kg. Malá byla totiž špatně otočená. Nožičky měla dole a já měla málo plodové vody. Jinak zde jsou fotečky. http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Ahojky. andysz koukala jsem na fotečky. Malá je nádherná,takový zlatíčko. :-o Přeji vám oběma,aby jste byly zdraví a Anička ať přináší jenom samou radost a ať je moc moc hodná. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) andysz: Moc gratuluji k narození malé, ať jste všichni spokojení a zdraví ;-) Krásné fotečky ;-)
Odpovědět
andysz, gratuluju. jak jsem viděla, že je tu příspěvek, hned jsem si vzpomněla, kdy že se má malá narodit. je nádherná! to musí být krásný pocit. termín jsi měla až v srpnu, že? tak hlavně že jste v pořádku, přeju hodně zdravíčka! hankajur, kde přesně jste byli? já byla v Chorvatsku už třikrát, takže mě to tam už neláká, ale ráda bych viděla Dubrovník a taky jsem teď četla o ostrově Brač, prý má nejehzčí pláže v Chorvatsku. já mám konečně práci, budu pracovat od září v poradně pro migraci, už se těším. příští týden jedeme do Polska na U2 a na konci srpna do Francie, tak si aspoň užiju ještě léto. taky bychom rádi na Červenou Lhotu.
Odpovědět
Ahoj. Lennus byli jsme v Brele. Mě se tam líbí. Byli jsme tam už po druhé. Manžel my říkal,že už tam nechce,kvůli tomu,že jsme platili ve Slovinsku 150 euro pokutu za to,že jsme neměli dálniční známku. A to jsme jeli akorát asi 10km. Museli jsme to objíždět přes vesnice. Nám scházelo asi 100m,aby jsme přejeli do rakouska. Před hranicí nás stavěli. :-S ]-( A to chtěl 300euro.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak další výstavní letní den, celý den jsme byli v bazénu ;-) Zase jsem se trochu víc opálila a už jsem fakt mnohem víc opálená než loni z Turecka :-D Včera se mi vdala má nej kamarádka z dětství. Inspirovala se náma a měli také tajnou svatbu x-) Jen my ji měli pouze s rodiči a oni ji měli s rodiči, sourozenci a babičkou. Tak dneska mi poslala zatim fotky, co fotil její brácha, tak se kochám. A profi fotky budou až za dýl, ale už teď se na ně mooooc těšim :-) A ve čtvrtek jsem byla u další kamarádky podívat se na její svatební fotky a fotky ze svatební cesty (vdávala se 17.7. a na svatebku odjížděli den po svatbě). Mě každá svatba tak dojme, to je děs... lennus: velká gratulace k nové práci ;-) hlavně, ať jsi tam spokojená po všech směrech ;-) Jééé do Francie x-) kam přesně? Jako poznávačku nebo pobytový k moři? Na Červenou Lhotu taky chceme, ale jelikož dnes opět v jižních Čechách deště a zatopené sklepy a rozvodněné řeky, tak to necháme asi radši až na září...uvidíme. hankajur: Oni si to ve Slovinsku a i v Rakousku všechno moc dobře hlídají, to není jako u nás, že si tu jezdí stovky lidí po dálnici bez známky a nikdo je nechytne :-| Můj bývalej kdysi řídil z Chorvatska, v Rakousku překročil povolenou rychlost o 10 km/h a šup, pokuta jak prase! Nikdo s nim o ničem nediskutoval a tak to podle mě má být. Pravidla se prostě musí dodržovat.
Odpovědět
ahoj holky nunacku, ja už taky chytila barvu, taktéž doma u bazénu. stačí mi trochu, opaluju se dobře. upřímně, já ty tajné svatby moc nechápu. ale vy jste měli i rodiče, to je fajn. i když každého věc, to je jasné, ale jeden kamarád to neřekli nikomu. mně to přijde nefér vůči rodičům, pokud jsou tedy ty vztahy dobré. starali se o nás a muselo by je to mrzet, kdyby tam nebyli. nuni a sourozence jste pozvat nechtěli? já bych v takovém případě pozvala jen rodiče a sourozence. i když nás je málo i s tetama, takže by to byla malá svatbička. to můj přítel mají velkou rodinu, mamka má čtyři sourozence, všichni se zvou. ale zažila jsem je na jedné svatbě a byla s nimi sranda, tak se těším. a taky tam chci kamarády, užít si to se všemi, co mám ráda. i když v tvém případě to i chápu, když jsi se vdávala už podruhé. díky za gratulaci. co se týká Francie, tak jsme dostali nabídku od kamarádů. nevlastní otec kamarádové slečny si tam s její mamčou pronajali takové sídlo, tady odkaz:http://www.green-acres.com/cz/holidays/29073.htm a poslední týden bychom tam byli sami, tedy ve třech párech. je to u Bordeaux. ubytko bude tedy zdarma a platit budeme jen cestu a jídlo, bohužel jedeme autem, je to 20 hodin cesty.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) lennus: Já se opaluju řekla bych docela pomalu a blbě :-| Nic si z toho nedělej, já zas nechápu ty větší a velké svatby :-D Přijde mi to jako nahrané divadlo, předvádění se, komedie, kompromisy. Ale je to každého věc ;-) Sourozence jsme pozvat nechtěli, protože já mám jednoho bráchu, manžel má dva bráchy, kteří oba už mají svou rodinu, takže za prvé už by to bylo na náš vkus moc lidí a za druhé s dvouma z bratrů si moc nerozumíme... A s tím, že jsem se vdávala už podruhé to vůbec nesouvisí, já jsem chtěla mít už i tu první svatbu tajnou, jen se svědky, ale můj bývalý nechtěl, tak jsem se podřídila. Já jsem fakt odpůrce větších a velkých svateb. Takže svou vysněnou svatbu jen se svědky jsem si splnila až na podruhé ;-) Autem se to do Francie dá určitě přežít ;-) Je super, že nemusíte platit ubytování. Ten odkaz na to se mi bohužel neotevřel, nevim proč.
Odpovědět
nuni, já si z toho nic nedělám :-D , jsem velmi tolerantní člověk a je to na každém. důležité je, aby se Ti dva domluvili a byli spokojení. myslím, že divadlo je to jen pro toho, kdo to tak bere. já to rozhodně jako předvádění se neberu. chci v ten den mít všechny své blízké - kamarády a rodinu. proč kompromis? jsme a budeme na to dva, tak se dohodneme a za tu dobu už máme představu, jak to asi chceme. i na malé svatbě se musí lidi domluvit. prostě každý si to udělá, jak chce. já jen psala, jak to chci já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Jasně, je to na každém ;-) Každý má jinou představu, jiné sny, jiné požadavky a nároky ;-) Tebe by neuspokojila svatba se svědky, mě by neuspokojila svatba s celou širokou rodinou a spousty kamarádů. Jen ohledně toho kompromisu jsem neměla na mysli kompromis nevěsty a ženicha, ti se musí domluvit, to je jasné, ale měla jsem na mysli kompromis jich dvou a zbytku pozvaných, kdy novomanželé se musí přizpůsobovat různým požadavkům ostatních - např. já nebudu sedět vedle tohohle, chci sedět vedle tohohle, tohle já nejím, radši bych tohle, tahle hudba ne, bude falešná, já bych radši tohle, apod. ;-)
Odpovědět
nuni, jasně, vždyť jsme se shodli, důležítá je spokojenost těch dvou a to jde vidět na celém albu a různých diskuzích. je to svatba těch dvou a jak to budou chtít, tak to bude nejlepší! záleží na vztazích v rodině. my to teď už pomalu řešíme a samozřejmě už byly různé názory: děda prý ať neděláme zbytečně velkou svatbu, tchyně ať to máme v místě a zbytečně nikam nejezdíme a kdesi cosi. ale nakonec si to stejně uděláme podle sebe, je to přeci náš den! :-) u nás jsou vztahy jakž takž dobré, tak snad se to zmáken.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Jasně, každému se prostě líbí něco jiného. Já právě znám hodně lidí, co říkalo, že si svatbu udělá podle svého, že je to jejich den, apod. a nakonce pod tlakem stejně ustoupili požadavkům maminky, babičky, tetičky, dědečka, apod. ale to už je zase o povaze a vůli toho konkrétního člověka, když někdo nechce, tak prostě neustoupí, i kdyby se ostatní stavěli na hlavu :-D ;-) V jižních Čechách opět rozvodněné řeky :-( Takže výlet do tamníich končin odkládáme na neurčito. Teď o víkendu jedeme na noční Safari do Dvora Králového. A za 14 dní jedeme na víkend do západních Čech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem viděla film Jana Eyrová: http://www.fdb.cz/filmy/9364-jana-eyr... Viděla jste ho některá? Pokud ano, co na něj říkáte?
Odpovědět
Já k vám patřím taky :-) A jsem červencová a dosud svobodná :-) marcik: ať vám to v pátek klapne ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?