Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani: My letos nikam na delší dovču nemůžeme, manžel je od 1.7.v nové práci, a ve zkušebce nedostane dovolenou. Navíc všechny peníze nám polyká rekonstrukce a vybavování baráku, takže ani nejsou přebytečné penízky na dovču :-( Loni jsme byli v Turecku x-) Chorvatsko mě osobně se líbí, ale mému manžílkovi ne.
Odpovědět
Nun, ale za to máte krásnej novej domeček, v něm to bude taky bezva x-) Jinak já jsem též ročník 1983 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: To máš pravdu, ale mrzí mě, že letos nám moře nevyjde :-( Tak to je super, že jsi taky ročník 83 x-) A kterej měsíc?
Odpovědět
Listopad. Ty jsi který? A nebuď smutná. My se taky k moři ještě hoooodně dlouho (a kdoo ví jestli vůbec) nepodíváme. naše letošní dovolená nebude úplně podle mých představ, ale jsem ráda, že aspoň na chvíli vpadnem ven a trochu si odpočnem.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem prosinec :-) A byli jste spolu už u moře s manželem nebo ještě nebyli? Kam máte letos namířeno?
Odpovědět
My s manželem ještě na dovolené sami nikdy nebyli :-( Vždy jezdíme v bandě cca 10 lidí. letos míříme na chalupu do Krkonoš.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by chtělo napravit a udělat si romatickou dovču jen ve dvou ;-) V Krkonoších bude určitě hezky ;-)
Odpovědět
V bandě je to dobrý jezdit na dovču,ale člověk se musí pořád někomu přizpůsobovat. Když se jede ve dvou,je to něco jiného. V Krkonoších je to taky pěkný. ;-) Jezdívaly jsme tam našima. Tak to já jsem holky starší. Já jsem v srpnu,vždycky jsem ale byla nejmladší :-|
Odpovědět
Ráda bych si to vyzkoušela jen ve dvou, to mi věřte. Ale pokud nás je jen 10 je to OK, jednou nás bylo 16 a to už byl mazec a to přizpůsobování :-p Tak dobrou noc, hezkýb večer. Loučím se - pro dnešek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě nevadí akce s více lidma, ale dovču s více lidma bych nemusela, jako tu "hlavní" dovču. Tu mám ráda ve dvou, maximálně v nějakém nižším počtu (4 nebo 6 lidí). hankajur: Tak to máš dobré, že jsi srpnová kvůli oslavám venku, grilování a tak :-) To já v prosinci teda moc nemůžu dělat nějaké oslavy venku :-D Ale já na ty oslavy narozenin stejně moc nejsem, tak to není taková tragédie :-D Allie: Hezký večer :-)
Odpovědět
Nunacek: Hezké ránko x-) Tak co máte holky dneska v plánu??
Odpovědět
Profilova fotka
Také přeji hezké ráno. U nás prší, takže jsem v pelechu, čtu si a jsem na netu. Chtěli jsme s kolegyňkou z práce hodit u nás opalovačku u bazénu a ono prd, zataženo a prší :-|
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, vidím, že tu přibyly další ze stejného ročníku, zdravím! nunacku, jak trávíš léto? máš prázdniny, to je super, že? já chtěla taky dnes vyrazit k vodě, ráno trošku pršelo, pak už lepší, ale nějak jsem se vrhla na úklid a úplně mě to pohltilo! :-D ale včera jsem byla s kámoškou u rybníku za Prahou. co se týká dovolenky ve více lidech, tak mně to nevadí, naopak, teď jsem i radši. jsme spolu už dlouho a ve více lidech je to sranda. vždy je to o domluvě, i tak bychom si občas program rozdělili, nemusíme být přeci furt ve čtyřech.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) lennus: Prázdniny zatim trávim odpočinkem :-) Dneska jsem tu od jedné do pěti měla měla kamarádku, tak jsme kecaly u bazénu :-D
Odpovědět
AHOJ, závidím všem, co mají bazén. Já mám teď na terase místo na opalování, ale bez vody to je boj o přežití :-S Nun: musíš být z toho povídání krásně opálená x-) Lennus: my jezdíme v partě odjakživa, co ty lidi (a manžela) znám, takže ani vlastně jinak dovolenou neznám. Párkrát jsme byli pod stanem na Slovensku na Senci a jak říkáš, je to o domluvě, my teda většinou všechno absolvujeme společně, žádné oddělené výlety. Jednou bych ale chtěla vyzkoušet dovču jen ve dvou s manželem, třeba někde u moře...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Allie: Máte krásnou zahradu, tam si bazén jistě brzy pořídíte ;-) A když není zatim bazén, tak je určitě hadice s vodou ;-) Tchýně mi říkala, že jsem opálená víc než loni z Turecka :-D
Odpovědět
allie, tak to jste měli takové líbanky, ne? holky, kde jste byli na svatebce? mě láká Madeira, Malta a pár ostrůvku v Řecku. bazén je super, máme ho doma u rodičů. domek u lesa, nádhera, úplně mi to tu ve městě chybí. nuni, jasně, na co moře, když je doma bazén. ono doma málo kdo vydrží a u moře se člověk víc válí, tak proto je tak opálený, jinak se stejně dobře opálíš i v ČR. kde vlastně v Praze bydlíte? my v Modřanech, moc se mi tu líbí. nechodíš bruslit?
Odpovědět
Asi to s tím bazénem nebude tak horký. Je to docela investice a kolem baráčku ještě nemáme plot, chybí námnábytek atd...takže se budu muset spokojit s velkou vanou a koupalištěm, ale tam poslední roky nerada chodím. Co vy?? Navštěvujete koupaliště?
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: My jsme byli na svatebce v Turecku x-) Jinak jak jsi zmínila to Řecko, tak jsem byla na Zakynthosu a pěkný :-) Tchýně doporučuje z Řecka nejvíce Rhodos ;-) Co se týče opálení, tak je jedno, kde se člověk opaluje. To moře je spíš příjemná změna prostředí, relax, poznávání nečeho nového, krásný vzduch, jiná kultura... :-) Jinak já v Praze nebydlim, v okrese Praha jsme měli jen svatbu. Bydlíme v okrese MB ;-) A bruslit chodim, ale jen když je na to počasí, nesmí být moc vedro, ano moc zima :-D Allie: Pro začátek stačí jen nějaký malý nadzemní bazén ne? ;-) Já nebyla na koupále asi 100 let :-D Jako malá jsem chodila hodně, ale od střední tak nějak už moc ne...
Odpovědět
allie, stačil by nějaký mini bazének pro děti, ne? jen na osvěžení aspoň. mně láká Thassos a Lesbos. Zakyntos a Lefkada mají prý nádherné moře! já miluju, když je tam ještě fajn příroda a památky, nebavilo by mě ležet denně jen na pláži. a tychně byla na více místech? mně lákají spíš menší a nekomerční ostrovy. nuni, psala jsi, že na dovču nejedete a plánujete nějaké víkendy? andysz už bude za měsíc rodit, že? už se těším na fotky miminka. dlouho tu nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Zakynthos měl krásné moře, ale ne úplně všude. Je to malý ostrůvek, takže za 15 dní jsme ho na skútru projeli křížem krážem :-D Mají tam i několik "historických" míst. Ale hlavně želvičky x-) :-D ;-) Tchýně je hooodně zcestovalá :-N byla opravdu na spoustě místech. Víkendy plánujeme ;-) Rádi bychom do jižních Čech, na Moravu. Pak jsme pozvaní ke kamarádovi do Plzně, takže budeme i víkend tam. Čekáme jen, až bude hezké počasí. andysz: Jo jo za měsíc bude v 83 první mimi ;-) Dlouho tu nebyla, protože má určitě hodně práce s přípravou výbavičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za andysz měla být pomlčka ne dvojtečka :-D ;-) Nepsala jsem to k andysz, ale o andysz ;-)
Odpovědět
Pokud se chystáte na nějaký minivýlet na 2-3 dny, doporučuju okolí Č. Budějovic. My tam byli loni, na Hluboké, v Krumlově a v Zoo Jihlava :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
allie, my tam byl s přítelem před pár lety, bylo tam krásně, souhlasím. loni jsem měla na podzim před státnicemi, tak jsme jen vyrazili s kolama k Lipnu a taky paráda! mně se hodně líbí i sever - České Švýcarsko. Beskydy jsou tak krásné a vůbec, nač furt někam cestovat, když tu máme tolik krásných míst, že? ;-)
Odpovědět
my letos jedem kamsi do Krkonoš, ani nevim přesně kam. Přes net jsmenašli krásnou chatu, venku vše nové a ze dřeva...už se těším, i když nás bude hafo.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Chystáme se hlavně na Hlubokou a na Červenou Lhotu ;-) Mě se na Hluboké strašně líbilo a manžílek tam ještě nikdy nebyl, tak se tam chce podívat. A na Červené Lhotě jsme nebyli ani jeden, tak se moooc těšíme. Snad se to počasí nějak už konečně umoudří, abychom mohli vyrazit. Ta chatička bude určitě krásná. Kde jste ji našli? Máš na ni odkaz?
Odpovědět
já byla v Krkonoších jen jednou na víkend, vylezli jsme na Sněžku, byl tenkrát už podzim a vyšlo nám krásně počasí! a na Červené Lhotě jsem taky nebyla, hrozně mě to láká! víkendy jsou taky super. takže nuni děláš manžílkovi zázemí a vaříš, uklízíš jako já? :-) allie, co děláš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: My si děláme zázemí navzájem x-) ;-) A Červená Lhota - té se nemůžu dočkat x-) Já jsem asi v minulých životech musela být princezna nebo stavařka hradů a zámků :-D já jsem na ně úplně ujetá na tyhle stavby :-D
Odpovědět
to já taky, miluju je. sice jako malá jsem jezdila s našima a bráchou jen na Buchlov a do Buchlovic, ale asi mě to dost ovlivnilo! hrady jsou takové tajemné, ty miluju víc! já jsem teď bez práce, tak uklízím, vařím a docela mě to i baví. ale už se těším na práci, chci být užitečná a dělat něco zajímavého.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líbí jak zámky, tak hrady. Zříceniny tak můžu, ale tolik je nevyhledávám. Já teď o prázdninách dělám tak nějak to samé, co dělám, když chodím do práce, myslim tim ohledně úklidu, vaření a tak. My se o všechny práce pořád dělíme, takže je to super :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?