Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
díky, nunacek. jo, já bez něj nemůžu být. fakt se nesmí??? zeptám se někdy doktorky. a kdy ty bys chtěla mimi? já klidně hned, ale jdu na to rozumem. potřebuju praxi, chceme pryč a taky nemáme vlastní bydlení. snad nedřív ve 28.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: No údajně se nesmí kvůli plísni, tedy v syrovém stavu. Tepelně zpracovaný se normálně může. Ale s tím syrovým bych to viděla tak ty první tři měsíce, ale pak si myslim, že by to mělo být v pohodě. No já bych mimi chtěla klidně hned a manžel taky, ale zatim nám to nedovoluje finanční situace :-| Takže pokud se něco výrazně nezmění, tak nejdříve za 2 nebo 3 roky... Je mi 25 a ráda bych do těch 30ti mimi měla...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já jsem na hermelínu taky ulítlá, ale raději ho jím jen v tepelném spracování. Mám totiž z toho obavy. S tím barvením je to různé. Někteří doktoři jsou proti jiní tvrdí, že je to blbost, tak nevím. Já jsem si koupila kvalitnější dražší barvu. Naše malá prostě bude zocelená, jak tvrdí manžílek :-) Naše finanční situace taky není růžová, ale nějak se s ní poperem. Malé jsme moc chtěli a myslím si, že naše finanční situace by se za pár let o moc hodně nezlepšila, tak jsme do toho praštili. Na koníkovi nemám album, ale tento týden bych si ho chtěla vytvořit, takže pak dám určitě vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: pěkné fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že ročník 83 je celý ulítlý na hermelín :-D ;-) Já ho do svých 19ti let nejedla, ale pak mě ho naučil jíst můj kamarád na oslavě svých 18tých narozenin (můj nynější manžel :-D ) ;-) My právě jsme na tom teď finančně blbě, ale máme vidinu toho, že za 3 roky manžel konečně splatí svůj starý dluh, takže bude lépe... A pokud si nenajde lépe placenou práci, tak bohužel dříve než za ty 3 roky jít na mateřskou nemůžu, protože by nás neuživil... |-|
Odpovědět
ahoj holky, tak když máte taky tak rády hermoš, poradím vám fajn recept. mám ho od mamky, nikdo ho moc nezná, je to rychlovka a výborná! hermelín rozkrojíte podélně na dvě půlky a dáte z obou stran na rozpálený olej, popř. sádlo, ale jen krátce, aby se moc neroztopil. pak zalejete rozkvedlanými vejci, takže je to taková omeleta, ale jak ten hermelín a vajíčka ztuhnou, je to výborná mňamka! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Díky za recept ;-)
Odpovědět
nunacek, pak poreferuj, jak to chtunalo. radím i posypat č.paprikou, popř. pálivou či chilli, jestli máte rádi ostré. uvidíš, jak bude manžílkovi chtunat. jinak já bych se taky utloukla po nakládaném hermelnínu. a taky samotný. smažený ani moc nemusím, ale asi víc než obyč. sýr. taky smaž. niva je dobrá a prý i tvarůžky, ale ty jsem ještě neměla.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: My děláme hodně podobný recept, ale opačně, prvně na pánev rozkvrdlaná vajíčka a pak na to na chvilku hodíme na kousky nakrájený hermelín...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si vytvořila album na stránkách modrého koníka. http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: Hezké fotečky ;-)
Odpovědět
andysz, hezké bříško, ve kterém už že to jsi? kdy je termín? budu se Tě asi ptát furt do kola, ale já si nic nepamatuju, jsem trdlo! my se byli dnes projet na kole, bylo krásně a já už se moc těším, až budeme mít jednou děti a jezdit s nimi. holky, co plánujete na léto? já budu mít po zkušebce až v půli srpna, takže do té doby nic, jen nějaké víkendovky. dovču teda dáme až v září, ráda bych k moři, ale i s nějakou poznávačkou. láká nás Madeira, viděli jsme nedávno reportáž. a dobré je jet přes němec.cestovky. od nás je to do Vídně kousíček, tak by to nebylo špatné. je to o dost levnější, mrkněte na www.airstop.cz poradily mi to holky z Dominikánské rep.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jsem ve 28týdnu a pár dní. Začátkem srpna mám termín a to 6.8 nebo 10.8.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) lennus: Manžel nastupuje 1.7. do nové práce, takže zkušebka mu skončí až na konci září :-| A jelikož pracuju ve školství, tak holt dovča mimo prázdniny téměř není možná :-| Tudíž my letošní léto pouze víkendovky. Dovču u moře letos nestihneme ani časově ani finančně. Takže moře bude příští léto a nebo možná v dubnu bych si k velikonočním prázdninám nalepila pál dnů neplaceného volna. To uvidíme, jaká bude situace v práci a jaká bude situace s našema financema, když se vše zatim cpe jen do baráku a platy nejsou takové, aby se z nich něco ušetřilo navíc ]-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Díky za odkaz na ty stránky ;-)
Odpovědět
nunacku, já jsem na tom stejně. minulý týden jsem nastoupila do práce a zkušebka mi končí až v půli srpna. takže dovču chceme až v září. a není to tak špatné, není už takové horko, míň turistů, vyjde to i levněji. tak jestli Ti vyjdou v práci vstříc, tak být váma, taky vyjedu. my taky plánujeme jen víkendovky. holky, to je děs! celé dny v práci. já bych chtěla pracovat na poloviční úvazek, to by bylo ideální!
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Já v září nemůžu, to začíná školní rok, takže mě ředitelka 100% nepustí.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Když za poloviční úvazek bys neměla moc peněz. U nás některé kolegyně pracují jako vychovatelky na 3/4 úvazku a ty peníze to je hrozný. Na jejich místě bych se s tim jejich platem fakt neuživila...
Odpovědět
to já vím a dělat na poloviční neziskovku či soc. práci, tak se můžu kopnout do zadku. vyhovovalo by mi to a mám to práci, když budu mít menší děti. takže budeme muset vydělávat manžílek. naštěstí je ekonom a už teď má celkem dobrý plat, tak časem to snad nebude problém. holt někdo bude muset být ten rodinný podporovatel! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ty pracuješ v jakém oboru? Můj manžel teď dělá v telekomunikacích a plat má příšernej :-| Od 1.7. nastupuje do Vodovodů a kanalizací jako technik, tudíž bude dělat to, co vystudoval - technika/strojírenství. Platově si zatim polepší jen trošku oproti tomu, co bere teď, ale doufáme, že mu brzy přidají a nebo že brzy najde ještě lépe placené místo.
Odpovědět
nunacek, já studovala soc.práci, pět měsíců jsem byla v neziskovce a teď pracuju jako asistentka nákupu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak nevim, co všechno si přesně pod pizicí asistentka nákupu představit :-N
Odpovědět
nunacku, jsem pod nákupčím oddělení elektra, prostě aby měl k sobě někoho, kdo mu pomůže něco vyhledat, zadat ceny, změny cen, promoakce, pracuju s interními databázemi a hodně s Excelem. určitě mi to něco dá, dobrá zkušenost do životopisu, ale k životu potřebuju asi kreativnější práci, takže si neumím zatím představit, že bych tam měla být třeba nějak dlouhodobě. jsou tam kolegové i sedm, deset let. ale uvidím, jsem tam teprve dva týdny, tak se to ještě nějak vyvrbí.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Aha, tak už si to trochu umim představit, co asi děláš ;-) Jako zkušenost je to dobré a někoho tato práce naplňuje na dlouhé roky. Uvidíš, jestli tebe to zavane časem jinam nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo... :-| Jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem holky byla ve středu na druhém velkém ultrazvuku. Holčičku nám potvrdili. Tentokrát více spolupracovala. Šlo to krásně vidět. Už je otočená hlavičkou dolů. Zatím to vypadá, že to bude prcek :-). Vše je v pořádku. Tentokrát se mnou byl i manžílek. Byl překvapen, jaká technika v dnešní době existuje. Z malé je naměko. Moc se těší. Už pomaloučku střádám výbavičku. Už mám skoro 9 kilo nahoře. Jsem ve 30tt. A co vy jak se daří?
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: Tak to gratuluji k potvrzené holčičce ;-) Jsem zvědavá, jaké jméno jste jí vybrali :-) Střádání výbavičky je určitě příjemná věc ;-) Mě se daří pracovně, blíží se konec školního roku a to je vždycky v práci mazec :-D
Odpovědět
ahoj holky. andusz, grtaluju. jen tak dál. ať jste obě zdravé, holky! :-) jinak já jsem od zítřk opět bez práce, ale už týden zasnoubená! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) lennus: Tak ať brzy najdeš nějakou slušnou práci ;-) A moc gratuluji k zasnoubení! x-) Jak to probíhalo?
Odpovědět
nunacku, díky. zatím řešíme místo. ostatní snad až tak nespěchá. holky, kolik jste měli lidí a na kolik vás svatba vyšla? díky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?