Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lennus :-) Jejda, bez práce v době krize, to je nemilé. Snad se ti brzy podaří najít práci, která bude splňovat všechny tvé požadavky. Ale třeba tady u nás je to s prací teď strašné :-( Nebydlim v Praze, v okrese Praha východ jsem se jen vdávala ;-) Jinak bydlím cca 50 km od Prahy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsem byla na kontrole a vše je vpořádku. Jsem ve 24 týdnu. Opět na kontrolu mám přijít 6.5.2009. V příštím týdnu se mám dostavit na odběry na cukrovky. Na to se netěším, to bude mazec. Nebudu moct pít ani jíst. Tak snad to v pohodě zmáknu. A co je u vás nového?
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: už se ti podařilo sehnat nějakou práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) To je super, že je vše v pořádku ;-) Stále to vypadá na holčičku?
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: Už máte vyhlídnutý nějaký kočárek?
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: stále to vypadá na holčičku. Já se mám taky k světu už mám skoro 6 kilo nahoře :-) a to jsem v 24tt a nějaký ten den. kočárek budeme řešit v červnu. Dívám se akorát na netu, ale nemám ještě nějaký konkrétní typ. Stejně půjdeme do obchodu kočárky omrknout a pak ho možná koupíme přes net, pokud bude levnější. já akorát vím, že musí mít 4 kola, odpružená kola, musí z kočárku udělat i sportovní a musí být s autosedačkou.
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: Těhu kila jsou povolená :-D ;-) Nedávno jsem četla test na kočárky od MF Dnes. Vyhrál to tušim Firkon F7. Je pěkný, ale mě se nejvíc zatim líbí Roan Marita. Od jisté doby jsem spíše na ty "klasické" kočárky - vyšší, houpací, 4 nafukovací kola, velká korbička. Určitě je dobrá kombinace, aby z toho šel sporťák. Člověk s tim vystačí na dlouho, pak už jen v případě potřeby nějaké lehoučké golfky. Autosedačku nacvakávací mít nemusim. Stejně dítě bude v autosedačce jen v autě a na nákupu dám autosedačku do košíku a ne na kočárek.
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo :-( lennus: Koukala jsem na tvé album na MS. Máte útulný byteček :-)
Odpovědět
ahoj holky, zdravím vás po delší době. andysz, podle čeho to vypadá na holčičku? takové ty tip na kulaté a špičaté bříško? :-) no já už si taky vybrala kočárek, líbí se mi Tako, trojkombinace černé barvy. ta mi přijde taková neutrální, protože si to asi nenecháme říct. práci už mám, vím to tak dva týdny. nastupuju 11.5.,takže mě čeká poslední flákací se týden! :-D nunacek, díky. jo, útulný, to nám říkali kamarádi taky. jen ta maličká kuchyňka mě trochu štve a odpoledne je tu už tma. ale dokud jsme sami, jde to. a co nového, holky? já už čekám pomalu žádost o ruku, tak budu brzy plánovat. ale času dost zatím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) lennus: Mě se líbí Roan marita x-) Užij si flákací týden :-D ;-) Manžel taky mění práci, v této končí 30.6. a v nové začíná 1.7. ;-) Takže to ale znamená, ža nám letos v létě nehrozí žádná dovolená, protože na ni manžel v nové práci nebude mít ještě nárok :-( Kuchyňku máte opravdu maličkou a tokovou trochu neprakticky řešenou mi přijde, ale dokud jste sami dva, tak vám to bohatě stačí ;-) Jéééé žádost o ruku x-) Krásně si to užij, až to přijde :-)
Odpovědět
nunacek, tak na začátku října by se taky ještě našla nějaká teplá země, ne? ;-) nebo nějaký wellnes víkend by nebyl od věci, nebo víkend v nějakém pěkném Evropském městě, hm? jo, kuchyň je maličká. věci máme na policích, které jsme si zařídili a pak ve skříních. v minulém bytě byla fakt obr kuchyň, my oba rádi vaříme. děláme si i jídlo do práce. takže teď občas trpíme, protože se tam oba skoro nevejdeme! :-) ale nějak to stačí, jinak dobrý. no jsem zvědavá, kdy se ten můj rozhoupe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: No to sice našla, ale já pracuju ve školství, takže mimo prázdniny na dovolenou nemůžu :-| Na víkendy určitě budeme jezdit na výlety, ale delší dovča prostě letos nebude :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Určitě se rozhoupe brzy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak dnes mám za sebou kontrolu. Vše je v pořádku. Testy na cukrovku byly negativní. Jsem v 27tt. 27.5.2009 půjdu na velký ultrazvuk a 4.6. mě čeká kontrola u lékaře. Do práce budu asi chodit do konce června, pokud mi to těhotenství dovolí a pak nastupuji na mateřskou. Už se moc těším. Ranní vstávání mi dává zabrat a už toho moc nevydržím, brzy se unavím. Ke všemu máme problém sehnat omítkaře, tak se začínám obávám, že se nám malá narodí do bojového prostředí. Tak nějak mi ještě nedochází, že jsem asi těhotná. :-) Nemám zatím žádné věci nakoupené a ani nevím, kdy začnu. Akorát vím, že v červnu budeme řešit postýlku a kočárek. lennus: snad se brzy rozhoupe. Trošku mu třeba pomož :-)
Odpovědět
ahoj andysz! malá???????????????????????????????? já myslela, že to neřekneš. nebo jo, ale jméno si necháš pro sebe? tak to je super, že to bude holčička, že? co na to manža? od kdy to víš? a kdy že je termín? promiň, ja na to vždy zapomenu. svatbu chceme v červnu, tak aby to bylo do roka a do dne, má čas! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: Tak to já bych ve 27tt už plašila, že nemám výbavičku :-D lennus: Jméno andysz neřekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Chcete na svatbu nějaké speciální datum nebo vám je to jedno?
Odpovědět
nunacek, speciální ani ne, ale už jsme se nějak shodli na 5.6.2010. červen je fajn měsíc. mám narozky a bývá hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Na příští rok se mi líbí datumy třeba 08.09.10 nebo 10.10.10 nebo 12.11.10 nebo 09.09.10 nebo 11.11.10 nebo 05.05.10 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: to, že to bude holčička na 95 % víme od 20tt. Jméno neprozradíme, je to tajné :-D Ale až se to narodí, hned nahlásím. My jsme chtěli původní termín svatby 23.8.2008, byla to sobota, a je to den, ve kterém jsem slavila 25.narozeniny, ale nakonec to nevyšlo a vzali jsme se dřív 9.8.2008. nunacek: nestresuj mě :-) Už tak, že toho mám dost. Včera nám vypli elektřinu, protože původní majitel tam neplatil. Manžel to naštěstí vše vyřídil a dnes už by měla fungovat. Byl to zvláštní pocit být v bytě a nemít elektřinu.
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: 09.08.08 je hezké datum ;-) Elektřinu bere člověk jako samozřejmost a až když ji nemá, tak si uvědomí, jak je důležitá a k čemu všemu ji člověk potřebuje...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, holky, o prodlouženém víkendu se můj manžílek nudil, tak mi změnil image. Nabarvil mi vlasy jantarovou barvou, aspoň tak to bylo uvedeno na obalu a musím říct, že se to povedlo. Jsem spokojená :-) No, prostě mám úžasného chlapa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: Manžel experimentátor :-D ;-) Jen teda nevim, jestli jsi se na to ptala tvého lékaře, ale všeobecně se v těhotenství barvení vlasů krajně nedoporučuje!!! Protože barva přes kůži posílá do těla látky, které mohou miminku ublížit...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak k tomu samotnému barvení - manžílek mi zas trhá obočí :-D ;-) Jsou k nezaplacení takoví šikovní manžílci x-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: podle mě je t ofáma. Na netu jsem četla hodně o tom, údajně to není vůbec prokázané, že bys barvením vlasů škodila miminku. A já si hlavu zas často barvit ani nebudu. To bys pak nemohla na sebe žádnou chemickou látku používat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim, u nás na gyndě to varování viselo na nástěnce, tak jedině že by doktoři tu fámu šířili mezi sebou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já to nějak moc neřešim, ale tohohle bych se celkem bála, ale je to samozřejmě každého věc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě třeba zas nějak moc nebere to, že by se v těhu neměl hermelín. Chápu první 3 měsíce, ale pak si ho klidně dám...
Odpovědět
ahoj holky. andysz, no je to šikula, ten Tvůj chlap! :-) já si taky myslím, že s tím barvením je to blbost. znám spoustu holek, které se barví v těhotenství a vše je o.k.! neumím si představít, že bych si 9 měsíců nebarvila odrost. mám světlé vlasy a nevypadalo by to nejlíp. ale kdyby to bylo špatné, tak to dělat nebudu, to je jasné! já hermelín miluju a nerada bych se ho vzdala, no nevím! andysz, máš nějaké fotky na koníkovi? nebo někde s bříškem? jak roste? hodně nebo málo? jestli se chcete podívat na jediné fotky, které máme na webu, tak mrkněte sem: http://gujonci.rajce.idnes.cz/2008-08...
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Já hermelín taky miluju :-D Krásné fotečky z Lipna :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?