Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: zatím termín je 6.8.2009
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: Takže budete mít malé lvíče... http://www.tiscali.cz/wome/wome_cente...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.skola-esoteriky.cz/znameni...
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: já jsem také lev. To bude mazec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: :-D A manžel je co?
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: manžel je blíženec
Odpovědět
no těpic! já jsem taky Blíženec a se lvy to mám tak, že se máme rádi, ale nemůžeme spolu být dlouho, např. mamka :-) a já jsem se v tom znamení úplně našla. taková ta nestálost, vnitřní neklid a navenek člověk působí v klídku a v pohodě. je to docela komplikované znamení. věříte na horoskopy? já docela jo.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Já na horoskopy jako takové ty denní, týdenní a tak nevěřim vůbec, to jsou podle mě pitominy, ale věřim na takové ty charakteristiky znamení, ty dost často sedí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: mě to vyhovuje. Můj je takový pohodář, vtipálek, optimistický naladěn.
Odpovědět
andysz, to je jasné, je to různé. já ani moc chlapy Blížence neznám. vlastně jednoho. taky pohodář a vtipálek, ale jako partnera ho neznám. nunacek, já myslím, že ty denní si někdo cucá z prstu! ty charakterové sedí. mám třeba vyzkoušeno, že Raci jsou hrozně rodinní typy. ale víc než ostatní! kde máme mishmash???
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: kdysi jsem chodila s klukem, který byl ve znamení raka a vůbec mi nepřipadal jako rodinný typ. Byl to sukničkář ve velkém stylu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na někoho ty charakteristiky sedí hodně, na někoho méně ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Na mě celkem hodně sedí, na mého manžela celkem taky :-D
Odpovědět
nunacek, a jaké jste znamení? já se v těch Blížencích podle popisku fakt našla a s těmi Raky mám taky takové zkušnosti. i když přítel na Střelce moc nesedí.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Já jsem kozoroh a manžel je štír :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé tady nikdo neníííííí :-(
Odpovědět
jééé, tady někdo je! :-) holky, kde se flákáte? já přesídlila na holky z Dominikánské republiky. jak se máte tady? nunacek, co bydlení? andysz, co mimi, vše v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: kdy jsi byla v Dominikánské? Bydlení už se trochu rýsuje, malovali jsme a čekáme na venkovní schodiště...
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlásím, že pohlaví zatím nevíme. Triply testy (vývojové vady) byly negativní. 25.3.2009 jdu na velký utrazvuk, tak snad malé bude spolupracovat a budeme chytřešjí. Snad vše bude v pohodě. Pokud bude vše okay, tak na kontrolu mám přijít 16.4.2009. Už jsem si koupila těhotentské riflové šatičky. Oblečky jsou fakt pohodlné. :-) Mám 3 kila nahoru od počátku těhotenství, takže je v pohodě. Nízký tlak mám stále, tak si musím jedno kafe denně dát, abych mohla vůbec fungovat. Do práce zatím chodím.
Odpovědět
andysz, já v DR nebyla, jen jsem se k holkám přidala na diskuzi, jsou fajn. nunacek, máš album na M.střeše? Já plánuju nafotit náš podnájem a založit si album. andysz, tak to je fajn, že je vše v pořádku. asi jsem se už ptala, ale jména už v záloze máte, že? a nechcete je povědět, ne? :-) holky, takže u nás to vypadá na svatbu příští rok někdy v červnu. já bych ráda začátkem měsíce, 8.mám narozky a to bývá hezky. snad. už se těším. rok dopředu bych si ráda zamluvila restauraci, faráře, kterého si moc přejeme, je už vlastně biskup, tak bude asi hodně zaneprázdněný, a pak bych taky chtěla kvalitního fotografa, protože fotky jsou opravdovou památkou. jak dlouho dopředu jste si co zařizovali, třeba šaty atd.? nechám si ráda poradit. díky.
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: Tak snad bude příště prcek hodný a ukáže se :-D ;-) Je super, že je vše v pořádku. lennus: Albumy na střeše mám 2 ;-) A nějaké hezké konkrétní datum už máte? Jinak já jsem byla o ruku požádána 17.3. a 7.7. byla svatba, takže moc času na přípravy nebylo, jak by se mohlo zdát, ale opak byl pravdou...za necelé dva měsíce bylo vše zařízeno a pak už jsme jen čekali a čekali na den D... x-) Ale bylo to možná i tim, že jsme se brali v pondělí, kdy moc svateb není, takže vše, co jsme chtěli zamluvit, bylo na ten den volné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, holky, tak včera jsem byla na velkém ultrazvuku. Byla to paráda vidět prcka. Kapku se nám to stydělo, tak doktorka musela mimčo trošku pošťouchat. Naštěstí, že paní doktroka byla příjmená mladá paní. Termín porodu mi posunula o 4 dny, takže teď je to 10.8.2009. 9.8.2009 budeme mít roční výroční svatby, tak možná budu v porodnici :-) Jinak vše je v pořádku. Nakonec bylo u prozrazeno pohlaví. Na 95% to bude holčička, takže mám z toho velkou radost. Jméno už máme vybrané, akorát jsme se dohodli, že to neprozradíme, aby se měli na co těšit. Další kontrolu mám 16.4.2009. Jinak nyní jsem ve 20tt+3. lennus: já jsme si šaty objednávala začátkem února, protože v srpnu bývá docela dost svateb a nechtěla jsem, abych si vybrala nějaké šaty a ty by už byly zamluvené. Jinak jsme ostatní věci řešili tak půl roku předem a vše se krásně stihlo. nunacek: Tak co baráček? Jde vám práce od ruky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) andysz: Tak to budeme mít krásný dáreček k výročí svatby ;-) Takže všem oznámíte, že je to holčička, ale jméno zůstane překvapením? My to chceme přesně naopak :-D Řekneme jména, ale ne pohlaví :-D Jinak baráček - práce nám jde celkem hezky od ruky. Fotky dávám na MS, tak můžeš mrknout.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je krátké povídání o fantazii českých rodičů ohledně jmen pro děti ;-) http://www.novinky.cz/domaci/164273-f...
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: no, tak naše vybrané jméno jsem našla v té tabulce na uvedeném odkazu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: tak s tou rekonstrukci jste pěkně poskočili. Jste šikovní. Jen tak dále :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: Vážně? Takže máte jméno z top desítky nejoblíbenějších? No tak to máme zúžený výběr pro odhad vašeho vybraného jména :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, snad nám půjde rekonstrukce dál dobře. Jen nějak schází penízky na vybavení domácnosti :-( no chce to čas a hodně šetřit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo =-)
Odpovědět
ahoj nunacek, jak je? já jsem bez práce, odešla jsem dobrovolně. teď intenzivně pátrám! :-) prosím Tě, kde přesně v Praze bydlíš? my jsme až přes měsíc v Modřanech v takové hezké čtvrti, je to tu hezké, nejradši bych si tu pořídila nějaký malý domeček.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?