Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: No není to jednoduché, to je mi jasné. Snad nakonec zvolíte tu nejlepší variantu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem byla dnes u lékaře. Mám i fotečku. Jsem asi v 7. týnu. 15.1. půjdu poprvé do poradny. To je ale mazec :-) Mám z toho velkou radost.
Odpovědět
andysz, tak velká gratulace! říká se, že žena to prostě pozná, takže Tebe tělo taktéž nezklamalo. užívej si to, teda doufám, že to tak bude. jak to zatím zvládáš, není ti špatně nebo tak něco? toho já se docela děsím, mám dost citlivý žaludek, ale snad to s tím nesouvisí. holky, já byla dnes s kamarády v Drážďanech, bylo tam hezky, i sluníčko nám zasvítilo, jen trochu zima, ale jak jinak, v tomto ročním období.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: zatím to zvládám dobře. Občas je mi slabo, ale žaludek zatím moc nezlobí, tak uvidíme. Jinak to počasí se úplně skvělé. Vypadá to spíš na podzim ne na zimu. Myslím, že letošní vánoce budou bez sněhu. To je ale docela škoda. Už máš dárky pokoupené?
Odpovědět
ahoj :-) Já už mám nakoupíno i zabalíno, nakupuju průběžně od srpna..jsem úchyl :-D ale nesnáším ty davy ve městě. V pátek jsem se v práci stěhovala do jiné kanceláře, kde budu sama, už se moc těším. Konečně klídek. Andysz, koukám, že se vám dítko zadařilo poměrně brzo po začátku snažení :-) , to je dobře. Já už mám doma plnou skříň oblečků pro mimíse, od sestřenice z Anglie, navíc všichni naši známí a kamarádi jsou povětšinou ve věku přítele, tj.29 a výše, takže už holky mají děti no a pomalu to na mě doléhá. Jsem teď taková spokojená a zamilovaná, že bych klidně hned, na druhou stranu si chci užít chvíli společné bydlení, svatbu a trochu ještě pracovat, hlavně si musím zařídit poměr na neurčito..tak jsem aspoň vysadila pilule, abych se dala trochu dohromady. Lennus já mám taky citlivý žaludek, po kafi nebo activii vůbec nemůžu cestovat, ani vlakem, hned je mi blbě, v autě nebo busu, chci-li přežít bez úhony, musím tupě hledět před sebe, nemůžu číst ani se otáčet. Přítel jezdí každý rok na jachtu, pokaždý se o něj tak strašně bojím, že sjem řekla, že letos snad pojedu radši s ním, tak jsem zvědavá :-S
Odpovědět
ahoj holky, dárky leto nějak neřeším. vždycky jsem měla rozmyšleno dopředu a pak v prosinci šla na jistotu. letos jsem prvně začala pracovat, tak se mi moc po práci nechce běhat po obchodech a navíc jsem bez peněz. mám jen košili pro bráchu. ještě musím koupit dárek pro rodiče a přítele. tak trochu představu mám, tak to musím co nejdřív objehat, ať už mám klídek. mishmash, na jachtu jsme chtěli letos v létě, nakonec to neklaplo, ale taky bych měla strach, že to tam probliju! holky, letos jsem prvně pekla - kokosové kuličky, ořechové rohlíčky a pak vykrajované. docela se to povedlo. udělali jsme si na bytě takovou Vánoční atmosféru, včetně obědu - kapra a salát.
Odpovědět
hmm,taková generálka :-D aspoň pak naostro čtyřiadvacátého nic nezkazíte. Mě čeká pečení až napřesrok, ale pomáhám doma s lepením a obalováním. Já letos vůbec nevěděla, co koupit příteli, protože jsme se dohodli, že si dáme jen něco malého, vzhledem k tomu, že budeme v lednu kupovat pračku, ledničku atp. Nakonec mi kamarádka poradila lístky do divadla, tak koupím poukázku do Švandova.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem dneska dělala perníčky a myslím si, že se povedly :-)
Odpovědět
hm, na perníčky jsem si ještě netroufala, je to komplikované? prý je dobrý k tomu dát kousek jablíčka, aby byly měkkě, když se to ukládá. mishmash, to jsou dobré dárky, nějaké vstupenky do divadla, na koncert, muzikál nebo permici třeba do sauny. já nějak taky nevím. ale asi peněženku, tu si přál a ta stará už mu dosloužila. a přemýšlela jsem o knize od Viewegha Román pro muže. co máte pro mamču a taťku?
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: velká gratulace k těhu! :-) Jinak já letos nepeču, peče babička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dárky už máme kromě jednoho všechny, některé už i zabalené. lennus: Pro manželovi rodiče máme fritovací hrnec, koupili jsme ho dohromady s babičkou a dědou, protože byl dražší, ale je super! Pro mou mamkou máme kabelku a chtěla nějaké kvalitnější čistící prostředky do domácnosti, tak jsme jí je koupili, pro mého tátu máme nástěnné hodiny, oblečení a čistič na objektiv foťáku, pro přítele mé mamky máme něco na zub a objednali jsme knížku o Dolomitech (je to vášnivý horolezec), ale pokud nestihne přijít do Vánoc, tak budeme muset koupit něco jiného... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme našim rodičům kupovat digitální osobní váhu, jeho rodičům koupíme sadu talířů. Mému manželovi koupím košili a už dostal nějakou vychytávku v počítači. lennus: perníčky nejsou zas tak těžké. Uvidím. dnes je zkusím, jaké jsou. Tak snad budou v pohodě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
nunacek, tak to už se mi s dárkem taky jednou stalo. měla jsem objednaný pro přítele kalendář z mých fotek a oni ho nestihli udělat. byla jsem pěkně naštvaná! tak ho dostal až na Valentýna :-)
Odpovědět
hoj hoj, tak já mám pro mamku s tátou vína z Moravy-karton, asi 6 lahví+ tátovi čepici CHelsea, je fanouškem. Mamce mám ještě neoprenové rukavice na vodu, cyklodres, čelenku z funkčního materiálu, kosmetiku od Yves Rocher,lunární kalendář a diář :-) a pro rodiče přítele mám vínka z MOravy a medoládu - to je med s oříškama, veliká dobrota a myslím, že to neznají.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Tak to měl pěkný dárek ;-)
Odpovědět
holky, aspoň nám tady pak s mishmash poradítě ohledně svatebních příprav, hm? :-) já už se hrozně těším na trochu volna mezi svátky. ne že bych se předřela, ale na ranní vstávání si asi nikdy nezvyknu. vyhovovalo by mi pracovat tak od 9 do 15. a taky to plánuju, až budu mít malé děti. ráda bych se jim trochu věnovala a neměla dům vzhůru nohama jako teď. pomalu se ze mě stává bordelářka! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Každá nevěsta těm budoucím nevěstám ráda poradí ;-) Jinak mě taky vadí ranní vstávání ]-( :-| Pracovní dobu mám pěknou, ale to ranní vstáváná mě občas ubíjí :-|
Odpovědět
holky vy si tak stěžujte :-D schválně, v kolik vstáváte a v kolik jste v práci? Já vylézám z pelechu v 6, v 7 mi jede vlak a v půl 9 sedím v kanceláři. Večer jsem doma kolem 18 a to jen díky tomu, že odcházím z práce dříve. Ale nestěžuju si, byť teď v zimě je to příšerný, tma až do Hostivic a odpoledne zase tma už v 16, když jsem ještě v práci. V létě je to vlakem pohodička, málo lidí, větřík fouká, všude zeleno 8-) Jinak já jsem sova, takže bych potřebovala chodit spát později-6 hodin spánku mi nestačí, ale dřív jak před půlnocí neusnu, Taky mě to občas omezuje, protože přítel a někteří kamarádi jsou na volné noze nebo nemají stanoveno, kdy dorazit do práce, tak třeba kolem 23h otravuju, že už musím domu, abych druhý den nebyla mrtvá.
Odpovědět
lennus to si zvykneš, uvidíš. Já taky odkládám žehlení někdy z jednoho týdne na druhý a tak pořád dál, až když nemám co na sebe - když chci pak večer ještě po práci někam jít, na cvíčo nebo véču nebo kafe a tak, dorazím domů kolem 21 a to už se pak jen odlíčit a něco trochu pouklidit. Ale můžu říct, že jsem za to radši, než když jsem dělala na Kladně a byla v 17 doma, přišla sjem si jak důchodce, stále ty samé ulice at tak, Praha má přece jen víc možností ať už se to týká čehokoli.
Odpovědět
Profilova fotka
mishmash: Já vstávám jak kdy, ale z domova jezdim v 7 ;-)
Odpovědět
tak já mám nastavený budík na 6:15, ale pak si ho ještě trochu posunu a práci mám na 8. už jsem si trochu zvykla, ale i tak si o víkendu ráda pospím. já pro jistotu nežehlím vůbec! ;-) jsem hrozná, ale dost věcí se žehlit nemusí a těch zbývajících je minimum a přítel je kravaťák, takže je to asi jediné, co se žehlí a to on umí sám! doma mi říkají, že jsem ostuda, že nežehlím, ale když já ty košile ani neumím a on si to žehlil už na vysoké, takže je v tom frajer! :-D
Odpovědět
jj, košile jsou hrozný-tuhle to vyžehlíš a tamhle se ti to shrne ]-( jinak já taky spoustu věcí nežehlím, zato přítelova maminka žehlí třeba i ponožky, kalhotky - podle mě zbytečný, vyžehlí se to samo, když si to člověk oblíkne, ručníky atp. Pyžamo taky nežehlím-hned se zmuchlá, takový ty šustivý trenýrky taky ne.
Odpovědět
holky, sušička to je věc!!! Žehlím už jen ty košile, jinak nic. Je to super, vytáhnete to suché ještě teplé. Rozvěsím, trochu vyhladím a až to vychladne tak to dávám do skříně. Kalhoty, trička vše je skoro rovné!
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Manžel nosí do práce taky košile, takže žehlení košil znám dobře :-D ale nevadí mi to ;-) Nerada žehlim trička ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máte dobré. Já vstávám o půl šesté a pracovní doba mi začíná v sedm :-( Nějak to vstávání nezvládám. dnes jsem málem zaspala.
Odpovědět
andysz, že by už na Tebe šla těhotenská únava? :-) já fakt ranní vstávání nesnáším, ale když už se člověk dokope, docela to jde. není nad to si pořádně pospat! dnes jsem koupila další dárek, mamině kafe od Starbucks. prvně jsem tu kávu měla v Londýně u kamarádky v této kavárně, ona tam pracovala. je výborná, ale ta cena je děs!
Odpovědět
jé Starbucks jsem taky měla,taky v Londýně , tady v Praze ještě ne. Ono i takové kafe z Cofee Heaven je mňamka, ale latté za 80 Kč :-) tak jednou za čas. S tím vstáváním, přes týden docela funguju i na dluh, ale o víkendu pak spím třeba v sobotu do půl jedné, to už se pak moc věcí nestihne. Andysz, zase jsi ale dřív doma, to se taky hodí, ne? Včera se mnou jela ve vlaku paní asi v 8 měsíci a bylo to fakt trapný, protože jí nikdo nepustil sednout, a to se držela opěradla u sedadel, kde byl nějakej studentík a pán s knížkou + další 2 paní. Nakonec někdo vystoupil, tak si sedla.
Odpovědět
já dnes právě taky neodolala a koupila si latte ginger, výborné, ale za 90,- to menší. fakt výjimečně, udělat si před Vánocemi radost! :-) už je jich v Praze asi pět - Václavák, Staromák, Hradčanské nám. a 2 v Palladiu, no samé nóbl místa, je to trochu snobárna, ale fakt výborné kafe! to mně stačí spaní o víkendu tak do 9, ale i tak mi přijde, že potřebuju toho spánku nějak moc, v týdnu tak 8, někdy min. 7 hod. s těmam maminama je to fakt, ani s kočárkama chlapi nepomáhají! holky, musíme vychovat pořádné gentlemany a ne takové mamánky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes jdu k lékaři a půjdu na nemocenskou. Dostala jsem rýmu, v práci mám kolem sebe dost lidi, kteří mají chřipku a bývá mi dost často slabo, žaludek mám jak na vodě a jsem brzo unavená. doufám, že se s tím doktorem domluvím aspoň na 14 dní. Musím se dát zas dokupy. Včera jsem těhotenství oznámila mojemu šéfovi.
Odpovědět
ahoj andysz, a jak šéfík reagoval? do kdy vlastně budeš pracovat, když bude vše v pořádku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?