Menu Forum

Ročník 1983. Pokec

5. led 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
Registrovala se 19. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 187 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Karviná.
  • Svatba byla 9. srpna 2008
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
Registrovala se 19. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 187 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Karviná.
    Orlová, Region Karviná
 Já jsem se vdávala 9.8.2008. Byl to nádherný den. Tuze se povedlo. Vše klaplo. Za pár níd se chystáme na svatební cestu do Řecka na Corfu. Moooc se tam těším. Teď si s mojím manžílkem zařizujeme byteček a tak. Je to nádhera. emoticon
1. zář 2008 ve 14:48  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miska23
Registrovala se 3. června 2007 na beremese.cz. Přidala 250 příspěvků.
  • Svatba byla 29. února 1980
fotoportrét
fotoportrét
miska23
Registrovala se 3. června 2007 na beremese.cz. Přidala 250 příspěvků.
  • Svatba byla 29. února 1980
 Nunacek: ja jeste po svatbe nemam a asi jeste dlouho mit nebudu emoticon Libi se mi tak rok 2010 emoticon Jeste si pripadam docela mlada a mam pred sebou spoustu snu, ktere si musim uskutecnit emoticon
1. zář 2008 v 16:28  •  Svatba byla v únoru 1980  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
 andysz: Dodatečně gratuluji ke svatbě emoticon Je super, že vám vše klaplo emoticon Nám taky emoticon Užijet si svatební cestu. Zařizování bydlení jsou příjemné "starosti".
3. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 miska23: Aha, tak to jo emoticon Já mám taky spoustu snů, ale mám takové sny, které si můžu realizovat jak svobodná, tak vdaná emoticon
3. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
 nunacek: je příjemné zařizovat, ale je to náročné. Těším se, až byteček bude jakžtakž zařízen.
4. zář 2008 ve 12:41  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 andysz: To máš pravdu, náročné to je. Já už jsem jednu domácnost zařizovala a teď mám před sebou zařizování druhé, takže to bude něco, ale těším se na to emoticon hlavně tedy se těším, až to bude hotové emoticon
4. zář 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
 nunacek: Kuchyň, koupelnu, záchod máme už zařízené. Z části je udělán i obývak. Až přijedeme z dovolené, tak se vrhnem na ložnici. A potom dle financí dořešíme zbytek. emoticon Manželství si těžce užívám emoticon Je to trošku o něčem jiném, než když jenom spolu chodíte.
5. zář 2008 v 07:26  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 andysz: Máš pravdu, je to o něčem jiném, než když spolu dva "jen" chodí. My si manželství moc užíváme emoticon Pro mě je to druhé manželství a s prvním manželstvím se to vůbec nedá srovnávat. Tohle je něco naprosto úžasného a úplně o něčem jiném emoticon
5. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
 jo,jo. Můj se už moc těší, až budeme mít malé. Snad se nám to podaří. emoticon
9. zář 2008 v 10:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 andysz: Tak to držím palce, ať se Vám malé brzy povede emoticon My se taky na malé těšíme, ale až za dýl, teď je na řadě přestavba baráku. Jinak jsem včera dokončila svá vysokoškolská studia a získala jsem druhý titul, takže jsem teď Mgr.Bc., povedlo se mi to se samýma jedničkama, tak mám radost emoticon
12. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tuliberka
9
Registrovala se 1. září 2007 na beremese.cz. Přidala 777 příspěvků a 4 alba. Má 93 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Na zámku ve Vizovicích, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
tuliberka
9
Registrovala se 1. září 2007 na beremese.cz. Přidala 777 příspěvků a 4 alba. Má 93 přátel. Region Zlín.
 ahojky holky, po dlouhe dobe zdravim nas rocnik! emoticon
I me se v manzelstvi libi. Je to fajn a krasne. emoticon emoticon emoticon
nunacek, gratuluji k uspesnemu studiu! emoticon
12. zář 2008 v 19:53  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 tuliberka: Děkuju emoticon
16. zář 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
 nunacek: taktéž gratuluji k úspěšnému ukončení studia. Já jsem se akorát vrátila ze svatební cesty. Byli jsme na ostrově Corfu a krásně jsme si to užívali. Ny tuto dovolenou fakt nezapomenu. Neměla chybu. Nyní se zas musíme pustit do zařízování bytu. Ještě není hotový. Nějak jsme se zasekali. A co děti plánujete v brzké době?
30. zář 2008 v 08:24  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tuliberka
9
fotoportrét
fotoportrét
tuliberka
9
 andyz, hod nam nejake fotecky z dovci. emoticon At se pokochame. emoticon
My deti v brzke dobe neplanujeme ... Jeste dodelavam skolu ... Ale na konika uz nakukuju. A nejak me to zacina brat ... Tak uvidime ... emoticon emoticon
A co Vy? Citite se uz na mimi? emoticon
30. zář 2008 v 15:48  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
 tuliberka: fotky můžu na net dát až po 9.10.2008, protože nemám internet doma a v práci na to nemám jaksi čas emoticon
1. říj 2008 v 07:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tuliberka
9
fotoportrét
fotoportrét
tuliberka
9
 tak ja si pockam, andy. emoticon A kde pracujes? Ja zase nemuzu na net v praci, nemame tam pristup. Protoze ho pry k praci nepotrebujeme. No, ale dobre ze tak alespon me to tady nelaka. emoticon
1. říj 2008 v 17:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 andysz: My mimíska v brzké době neplánujeme z finančních důvodů - budeme rekonstruovat barák, takže bychom miminko teď neuživili. Nejdřív to půjde cca za 3 roky emoticon
1. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Jinak já na net můžu jen doma, v práci to nehrozí...
1. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
 já pracují v azylovém domě pro muže jako sociální pracovnice. Je to zajímavá práce.
Nunacek: tak ať se vám rekonstrukce baráku povede.
My dítko plánujeme. Necháváme tomu volný průběh, tak uvidíme, kdy to příjde emoticon
A kdepak pracujete vy (nunacek, tuliberka)
2. říj 2008 v 07:17  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky, přidávám se ke stejnému ročníku.
andysz, takže taky sociální pracovnice? Já teď dokončila VŠ a čeká mě to samé? Jak Tě to baví?
L.
3. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
 lennus: Dělám to skoro čtyři roky a zatím mě to baví. Je to ale náročné. A kdepak budeš dělat sociální pracovnici? A vdavky budou nějaké, nebo máš už po? emoticon
3. říj 2008 ve 12:59  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
small.butterfly
Registrovala se 3. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 2 alba. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. května 2009
    V Drnovicích, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
small.butterfly
Registrovala se 3. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 2 alba. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. května 2009
    V Drnovicích, Region Vyškov
 Ahoj holky, taky se přidávám k ročníku 83 emoticon
3. říj 2008 v 19:07  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 andysz, vdavky zatím tak úplně neplánujeme, okolnosti nám zatím nepřejí - bydlíme v podnájmu s dalšími dvěma spolubydlícími, peněz taky zatím moc není a chceme za rok ještě někam do zahraničí, takže penízky i investovaný čas by se spíš hodily do hledání práce tam. A s tou práci, zatím hledám. Minulý týden jsem měla poslední státnice. Na pár pohovorech jsem už byla, ale zatím to nevyšlo, no jo, nemám zatím dost praxe, to byl asi taky důvod. Ráda bych pracovala v nějaké humanitární organizaci, zůstávám po škole v Praze, tak je tu přece jen větší výběr práce. Snad se brzy něco objeví. Že je to náročné vím, v rámci praxe jsem už dělala primární prevenci, pak u Člověka v tísni a ve FOD Klokánek. Každopádně se řídím tím, že spousta lidí je na tom hůř a já chci pomáhat. Peněz tam taky moc není, ale do teď jsem jako student vyžila s mnohem menším příjmem...Navíc přítel je ekonom, tak to snad bude v poho.

ahoj small.butterfly, ty taky zatím svatbu neplánuješ?
4. říj 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orchidei
Registrovala se 2. října 2008 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Plzeň.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
orchidei
Registrovala se 2. října 2008 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Plzeň.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Rokycany
 Hlásí se další ročník 83! My jsme s přítelem dodělaly Vš tento rok v lednu! Teď si rekonstruujem domeček a plánunejeme si svatbu-jsme spolu už 7let a už by jsme taky chtěli mimi tak musíme na domečku pěkně máknout! Ale jde to pomalu, vše si děláme sami (kromě elektriky do té se opravdu odmítám plést, bránila jsem se i odpadům , ale nakonec to snad dopadlo dobře)
6. říj 2008 ve 13:05  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 andysz: Já učím děti s kombinovaným postižením emoticon

lennus: Kam do zahraničí byste rádi?

orchidei: Tak to jste šikulové, že to umíte vše sami zrekonstruovat. To u nás nehrozí emoticon

small.butterfly: Vítej emoticon
6. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj nunacek, tak vidím, že je nás tu víc z pomáhajících profesí. to je fajn!
Upřímně kam přesně, zatím nevíme. Přítel by mohl mít možnost vyrazit do některé pobočky z jejich firmy, mají je snad všude. Rádi bychom jen někam po Evropě. Domluvíme se Aj i Nj, i když já bych ráda do Paříže! emoticon Uvidíme, já si teď budu snažit hledat práci a on musí dopsát a obhájit disertačku, tak snad pak to začneme řešit, což bude až po novém roce.
A jak Tě baví práce?

orchidej, co jste studovali?
L.
8. říj 2008 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.d
1
Registrovala se 19. září 2006 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 19. srpna 2006
    V Ostravě - Heřmanicích, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lucie.d
1
Registrovala se 19. září 2006 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 19. srpna 2006
    V Ostravě - Heřmanicích, Region Ostrava
 Která pravidla porušuje: | Zruš Holky, já jsem sice dva roky vdaná, vdávala jsem se 19.8.2006, ale musím se přiznat, možná mi některá z vás poradí, že moje svatba byla náááááááááááádherná, perfektní, ale druhý "po svatební den" u mně rozhodnul v tom, že prostě " nemusí manželovu mamču".
Všichni z mého okolí mi ještě dlouho po svatbě psali a volali, jak bylo všechno úžasné, je sice pravdou, že když jsme druhý den jeli zaplatit do restaurací, tak nam dali nějaké ty zbytečky a já vím, že kuřecích řízečků, na které jsme se s mamkou po akci od rána těšily tam bylo haldy a kluci nám nepřivezli skoro nic...., to nám nevadilo, ale sešli jsme se s manželovou rodinkou a když můj manžel odešel házet šipky se svým švagrem a taťkou, tak se do mně pustily má švagrofka s maminkou, že si moje teta odnesla zákusky apd. No prostě spousta věcí se jim nelíbilo. Byla jsem v šoku. Až druhý den, když jsem nad tím uvažovala a vše probrala s mou mamčou, která se o to všechno" božátko starala" jsem zjistila, že to bylo proto, že na mé svatbě nebyly jejich dvojčátka ateta jim něco chtěla přinést, protože se těšily. Další věc je ta, že každý si mohl vzít co chtěl, nikomu by jsme neřekli ne. Ale oni nic neřekli a další den si stěžovali. Manžel tam měl totiž babičku ze Slovenska a ta bry odjížděla a my jsme jí nic nedali na cestu. Šlo o to, že já jsem byla s mamčou a manželem domluvena, že rozvážet budeme až po svatbě na druhý den. A také jsme to udělali. Každému jsme rozvezli výslužku na druhý den. Ale co mně naštvalo, vyčetla mi, že si ta má teta odvezla dortu a že jejich babičce jsme nic nedali. Jak to dopadlo? Právě manželova mamka mi na oslavě při krájení dortu řekla, že spodní dort si máme nechat a za rok si ho máme vyndat z mrazáku a sníst, že je to pro štěští. Tím, že jsme na druhý den dělali popravky, aby se všechno snědlo a nezkazilo mi dort nezůstal žádný, tak jsem to její štěstí poslala babičce a dědečkovi.
To je vše. Nemusím ji od té doby a mám strach, že to před manželem dlouho neutajím, už něco cítí. Co vy na to? Jsem ťula?
8. říj 2008 v 00:50  •  Svatba byla v srpnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj lucie.d, já Tě chápu, ťula nejsi. znám to, když Tě někdo takto vytočí a zvlášť od tchyně se to bere hůř, mamce bys odpustila mnohem dřív, ale věř mi, že Tě to přejde. nemusíte se mít nějak extra rády, ale důležité je spolu vycházet a respektovat se, aspoň kvůli manželovi. přece jen to jednou bude i babička tvých dětí a je lepší se snažit i kvůli nim.
jak často se budete vídat? bydlíte spolu? to by byla asi jiná! aspoň v rámci možností se zkus snažit, věř mi, že emoce časem vyprachají. držím palce, ať to jde! L.
8. říj 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
    Orlová, Region Karviná
 Lucie.d přidávám se k lennus.
8. říj 2008 v 10:52  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 lennus: A na jak dlouho byste rádi do ciziny? Napořád? Nebo jen na nějakou dobu? Jinak práce mě baví moc. Už jako malá jsem chtěla učit a na gymplu jsem se rozhodla, že nechci být běžná učitelka, ale že bych ráda byla speciální pedagožka a pracovala s dětma s postižením a tak jsem si za tímto snem šla a splnila si ho a jsem moc spokojená. Nědky je to sice záhul, ale je to krásná práce.

lucie.d: Bylo by dobré se nad to trochu povznést, ale vim, že to je těžký. Ono to časem trochu poleví ten vztek a bude líp emoticon
9. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš