Menu Forum

Ročník 1983. Pokec

5. led 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
barik
Registrovala se 31. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 161 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 17. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
barik
Registrovala se 31. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 161 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 17. července 2009
 No mám taky pěkné fofry: práce, práce, práce a ktomu diplomka, pomoooooooooooooooooc!
22. kvě 2008 v 16:09  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kramlinka88 (33 r.)
Registrovala se 20. února 2008 na beremese.cz. Přidala 267 příspěvků a 3 alba. Má 26 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 27. června 2009
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kramlinka88 (33 r.)
Registrovala se 20. února 2008 na beremese.cz. Přidala 267 příspěvků a 3 alba. Má 26 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 27. června 2009
    Region Frýdek-Místek
 estrellita: no ja se mam celkem fajn....ted uz za chvili koncim v praci pro dnesek a uz se tesim domu....
a co studujes pekneho? emoticon

barik: a co ty? emoticon
22. kvě 2008 v 17:36  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
25. čer 2008 v 10:49 • mmisa
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
Registrovala se 19. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 187 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Karviná.
  • Svatba byla 9. srpna 2008
    Orlová, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
andysz
1
Registrovala se 19. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 187 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Karviná.
  • Svatba byla 9. srpna 2008
    Orlová, Region Karviná
 já se teprve budu 9.8.2008 vdávat emoticon Nooc se těším
16. črc 2008 v 10:22  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
 Ahoj stejně staré nevěsty, slečny, mladé paní emoticon
Můžu se přidat?
28. črc 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosnickah (33 r.)
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 2 alba. Má 3 přátele. Region Kolín.
  • Svatba byla 13. září 2008
    Na zámku Kačina, Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
rosnickah (33 r.)
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 2 alba. Má 3 přátele. Region Kolín.
  • Svatba byla 13. září 2008
    Na zámku Kačina, Region Kutná Hora
 Ahojky, taky se přidávám, r. 83 emoticon
29. črc 2008 ve 13:44  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 rosnickah: Koukám, že svatba se Ti blíží emoticon Jak jdou přípravy?
30. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. srp 2008 ve 12:35 • mmisa
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 mmisa: Asi je tu málo lidiček narozených 83 emoticon

Když si vzpomenu na svatební přípravy, tak mě přepadává úplná nostalgie emoticon Bylo to krásné a jsem ráda, že je to úspěšně za náma emoticon A za týden hurá na svatební cestu emoticon
1. srp 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2008 v 10:53 • mmisa
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 mmisa: Díky emoticon Štěstíčka si užívám, protože člověk nikdy neví, jak dlouho bude trvat. Je to krutý, ale je to tak. Jedno nepovedené manželství už mám za sebou, takže vim, že to není jen fráze, že člověk neví, jak dlouho to štěstí bude trvat. Ale věřím tomu, že můj nynější manžel je pro mě ten pravý na celý život emoticon Oba máme nějaké zkušenosti a oba víme, co od života čekáme, takže jsme přesvědčeni, že máme manželství napořád, jsme odhodlaní pro to udělat maximum emoticon
A co ty a manželství? Za chvíli budete mít první výročí svatby? To o měnícím se štěstíčku bylo vztaženo i na tvé manželství?
4. srp 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
Registrovala se 30. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 688 příspěvků. Region Pardubice.
  • Svatba byla 15. září 2007
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
Registrovala se 30. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 688 příspěvků. Region Pardubice.
    Region Havlíčkův Brod
 Ahojdáá emoticon

Tak se to pokusím spolu s Vámi tady taky trochu oživit. Taky sem 83 a mám skoro rok po svatbě ... no ještě si 1,5 měsíce počkám na výročko.

nunaček: gratuluju ke svatbě - moc hezké fotky a hlavně provedení emoticon Tý jo, já bych si vůbec neuměla představit, že bych ve svých letech byla už podruhý vdaná emoticon

mmisa: hlásím bez bříška a ještě pár let budu emoticon nejdřív musíme postavit hnízdečko a pak nakladem emoticon Hnízdečko je zatím ve fázi kdy se maluje projekt takže trnu, jestli se nám povede na podzim kopnout základ emoticon
5. srp 2008 v 11:29  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2008 ve 14:28 • mmisa
fotoportrét
fotoportrét
ladytoty
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ladytoty
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Praha
 Ahojky, taky jsem 83 rok, ale ke konci v listopadu. emoticon
5. srp 2008 ve 14:52  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
 mmisa: smutná ani nejsem, jen mě mrzí, že se člověk nemůže prostě jen tak rozhodnout ... buď není kde být v klidu jako rodina s mimčem, nebo nejsou penízky aby člověk měl pocit, že dá dítěti vše co potřebuje - mám noční můry z hypotéky emoticon

ale co to čtu o tvém manželství?? vždyť Vás zachvilku čeká výročko emoticon ... oživujete si vztah, výletujete, děláte si radost? ono to nikde není tip ťop i když tady na beremku denně čteme o pohádkách, láskách na celý život, ale to jsou jen ty rádoby, všude jsou mráčky. Mě můj chlap taky se*e občas, ale vím že to by mě každej ... emoticon

ladytoty: osmdesát trojka o chlup emoticon To už takhle dopředu zařizuješ svatbu? emoticon já zařizovala 1,5měs předem - i šaty a penzionek emoticon

všechny zdravím do nového dne emoticon
6. srp 2008 v 08:08  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. srp 2008 v 09:58 • mmisa
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Ahojky emoticon

kreditka: Tak to jsme na tom stejně, taky stavíme hnízdečko a taky jsme ve fázi malování projektu. Už jsme schválil konečnou podobu a teď už jen čekáme až to archotekt namaluje a vyběhá stavební povolení. Ale se stavou začneme nejspíš asi až příští rok podle počasí, letos to bude už asi nestíhačka emoticon

mmisa: S první manželem jsem byla 5 a půl let, než jsme se vzali, z toho 3 roky jsme bydleli u rodičů spolu a rok v naší vlastní společné domácnosti, pak jsme se vzali a rozvedli jsme se po roce a půl manželství. Náš vztah trval celkem necelých 7 let. A kolik mi je? Narodila jsem se prosinec 83, takže mi je 24 let emoticon Jinak tajnou svatbu jsme s nynějším manželem neměli proto, že jsem se vdávala podruhé, ale proto, že to byl vždycky můj sen mít tajnou svatbu a manžel s tím souhlasil emoticon Takže až napodruhé jsem si splnila sen o dokonalé svatbě emoticon Nejsem ráda takovým tím vynuceným a čekaným středem pozornosti, takže mě velké svatby děsí emoticon
Jinak jak jsi popisovala situaci ve tvém manželství, tak to je jak kdybys popisovala tehdejší situaci, jakou jsem zažila já s bývalým manželem...Ale věřím, že u vás se to časem spraví. U nás se to už spravit nedalo. A jsem tomu ráda.

ladytoty: Ahojky, také tě vítám mezi 83 emoticon Koukám, že svatební přípravy opravdu nenecháváš náhodě emoticon Já na první svatbu potřebovala přípravy 8 měsíců, ale z toho se připravovalo dohromady tak jen 4 měsíce a pak se čekalo, na druhou svatbu jsme potřebovali 4 měsíce a z toho se připravovalo tak 2 měsíce a pak se už jen čekalo na den D emoticon
6. srp 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
 mmisa: no, říct promluvte si je to nejjednodušší jak tě odbýt ... rozhodně bych neházela hned flintu do žita a myslím, že ty jí taky neházíš. Rozhodně i když tě nijak neznám, tak mě mrzí, že se manželství a lidé můžou tak změnit, a to během krátké doby... jednoduchý situace to nejsou, ale když tě to bude hodně trápit a unavovat, odejít a hledat lepšího můžeš vždycky ... dyť sme holky mladý emoticon

Nikdy nevíme co kdy přijde, třeba za deset let začnu hledat toho pravýho já emoticon jen nevím jak bysme se porvali o barák emoticon

nunacek: stavebko si bohužel oběháváme sami - teda já oběhávám emoticon a serčí mě to, páč manža je přes týden na montáži tak má bájo výmluvu aby papírování mohl házet za hlavu emoticon My chceme letos na podzim základovku a v zimě když bude ok zima jako dosud, tak hrubou - budeme stavět z durisolu, to je raz dva emoticon
6. srp 2008 v 11:08  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 kreditka: Jo jo žádná z nás neví, jestli jí ta současná láska vydrží na pořád. Když jsem se vdávala poprvé, taky jsem si myslela, že je to na furt, ale po čase jsem zjistila, že jsem se mýlila, a že od toho druhého čekám něco jiného. Naivní nejsem, ale přesto věřím, že mé druhé manželství je manželství na celý život emoticon Vím, co od toho druhého chci, vím, co chce on odě mě, navzájem si to dáváme, jsme přesvědčení, že jsme pro sebe ti praví a jsme rozhodnutí udělat maximum pro to, abychom se nemuseli někdy poohlížet po někom jiném. Tak snad nám to vyjde emoticon
Stavební povolení jsme původně taky chtěli vyběhat sami, ale nakonec jsme požádali architekta, sice mu za to zaplatíme, ale zase to budeme mít bez starostí a ušetříme čas.
6. srp 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
 kdybysme nevěřili, nevdáváme se předpokládám emoticon no docela ti závidím, že Vám to oběhne někdo jinej, nám by se to prodražilo dost, takže se toho chopím já, ale u nás je takovej trotl na stavebním emoticon bojím bojím a jestli se mu něco nebude líbit nebo něco nedovolí, asi se neudržím - typickej byrokrat kterej čeká na obálčičku - nic nedostane emoticon
6. srp 2008 ve 12:26  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 kreditka: Jo jo bez té víry by se asi těžko nějaká ženská vdávala emoticon
Takový jsou nejhorší, který čekaj na obálčičku emoticon Nic mu nedávej! emoticon Za to, že nám to oběhne a vše vyřídí si řekl 5 000,-, ale stojí nám to za to, protože on to vyřídí vše rychlejc než my a budeme bez starostí.
6. srp 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
 nunacek: tý jo, třeba pak budu nabízet za pět táců já svoje služby ohledně oběhávání úřadů se stav. povolením emoticon Za 5tis. to je slušný, jak pro Vás tak pro něj, sem mile překvapená cenou. ¨Budete mít velkej domek? ve městě nebo na vsi?
6. srp 2008 ve 13:40  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 kreditka: Máme to následovně. Manželovi rodiče mají velký barák v malém městě. Nechali nám půlku. Takže teď se kreslí projekt, aby se z jednoho baráku udělali dva samostatné baráky, aby bylo vše oddělené a samostatné. Protože bydlet s rodiči a mít třeba společný vchod nebo společnou zahradu, to v žádném případě nechceme! Takže vše budeme mít každý své, vchod, zahradu, garáž, apod., aby byl klid. Takže vedle sebe budeme žít jako jakýkoli jiný sousedi. Zahrada nevim přesně jak je velká na m2, ale vejde se nám tam bazén, sezení s grilem, jezírko, místo na sport jako třeba badminton, petanque a tak + samozřejmě tedy barák. Takže dostačující. Plus budeme mít vedle zahrady garáž. A co se týče obytné plochy, tak budeme mít necelých 100m2, 3+1 s komorou. Takže super.
A vy? Jak velký domek stavíte? Ve městě nebo na vsi?
6. srp 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
 nunacek: malý město, s veškerou občanskou vybaveností a zároveň s obřím parkem, třešňovou alejí a koníkama - Slatiňany jestli ti to něco říká, je to u Chrudimi a je tu zámek s hipologickou minulostí, vlastně i přítomností emoticon

Domeček budeme mít 8,2x11 a vyjde nám to na 5+1 s tím, že pokoje budou menší. Zahrada akorátní jak ty říkáš, zrovna u toho badmintonu už se tam vidím emoticon Vevnitř krb mít nebudeme, takže určitě nějakej altán se sezením venku, máme na pozemku na půl zděnou na půl dřevěnou kůlnu takže to zatím bude na bordel a matroš a pak se z toho vyvrbí garáž. Už se těším až vypadnu tady od nás z většího města - se tam vidím jak třešňovkou kodrcám s kočárkem emoticon
7. srp 2008 v 07:56  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2008 v 09:58 • mmisa
7. srp 2008 v 10:00 • mmisa
fotoportrét
fotoportrét
miska23
Registrovala se 3. června 2007 na beremese.cz. Přidala 250 příspěvků.
  • Svatba byla 29. února 1980
fotoportrét
fotoportrét
miska23
 Cau holky, pridavam se do 83 emoticon
7. srp 2008 v 10:48  •  Svatba byla v únoru 1980  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Ahojky, tak já hlásím návrat ze svatební cesty, bylo to úžasný emoticon

mmisa: Jak to u vás doma vypadá? Už je to lepší?

miska23: vítej v klubu 83 emoticon emoticon
25. srp 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miska23
fotoportrét
fotoportrét
miska23
 nunacek: kde jste byli na svatebni ceste?
25. srp 2008 v 16:23  •  Svatba byla v únoru 1980  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 miska23: V Turecku. Ty už máš po svatbě nebo ještě ne?
25. srp 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš