Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Bude mu 28.
Odpovědět
Tak já to mám vždycky naopak, o dítěti už třeba básním, ale chlapi které potkám o tom nechcou slyšet :-D no co , nějakou dobu to ještě budu muset vydržet, ikdyž mi to někdy pěkně zatemňuje mozek!
Odpovědět
barik: Někde ten pravý čeká, neboj. ;-) Musím to zaklepat, ale v tomhle jsem měla vyloženě štěstí.
Odpovědět
Se máš! Snad se taky někdy dočkám! 8-) a brouci, co děláš?
Odpovědět
Myslíš jako momentálně nyní? :-) Jsem v práci a vůůůůůůbec se mi nechce pracovat,ale musím.
Odpovědět
myslela jsem jakou máš práci?
Odpovědět
dělám sociální pracovnici ve výchovném ústavu....mám na starosti nezletilé maminky a těhule....ale mám práci i mezi těma "normálníma"...máme koedukované pracoviště, holky i kluky, někdy je to docela dost záhul....
Odpovědět
Profilova fotka
juj streetdance, to bych asi nezvladla ;-) takt o obdivuju broucina: ty jo, no to teda zaslouzi byt nosen na rukach, kdyz tak vytrval a jeste te tak skvele ve vsem podporuje. to je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bariku a kolik je tobe?
Odpovědět
je mi 24, ale vám asi taky, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to jo, to ja vim, jen jsem to blbe napsala, jako kdy jis se narodila, jaky mesic - znameni jsi :-N
Odpovědět
jo tak, jsem v prosicni, takže střelec. Ty se vyznáš se nějak ve znameních?
Odpovědět
Článek se načítá
taky mi je ještě stále 24....ale v červenci se to tedy změní...jsem rak...
Odpovědět
Profilova fotka
barik: mne strasne bavi cist si o znamenich . a pak jeste nejlepe, kdyz ty lidi hodne znam a pak si precist, co na ne sedi :-D
Odpovědět
estrelita: aha, tak to jo! A ty jsi co za znamení? broucina: máš zajímavou práci, co je její hlavní náplní!
Odpovědět
Tak hlavní náplní je vedení agendy nezletilých matek...dělám jejich nástupy, odchody, řeším pro ně peníze (mateřská, rodičák, porodné atd.), hlídám jejich soudy, zařizuju pro ně rodičovskou zodpovědnost, přiznání otcovství,dovolenky, jednám s jejich kurátory, s policiií...těžko se to tak nějak v kostce shrnuje, těch činností je fakt hodně..do toho mám i nějaké povinnosti vůči těm ostatním, netěhotným...ale určitě nejsem ta zlá sociální pracovnice, co bere děti od milujících rodičů.. :-D :-D To mě vždycky dokáže nadzvednout....a co kolikrát roztrubují média je hnus...vždycky vypíchnou nějaký průser, obrátí ho vzhůru nohama...přitom ty kurátorky a soc.pracovnice dělají fakt kus práce, ale bohužel to není vidět....netvrdím, že jsou všechny super, některé mám taky chuť poslat někam...je to prostě práce hodně o lidech, a když narazíš na někoho fakt natvrdlého, tak můžeš akorát tak zuřit....
Odpovědět
Jo jasně! A neboj, já na sociální pracovnice pohlížím v tom dobrém světle, je totiž dobře, že tady něco takového pro ty maminy a nezletilé je. Kdo ví jak by dopadly bez vaší pomoci!
Odpovědět
Když ono je povědomí o sociálních pracovnicích takové dost pochroumané...někdy je to škoda...některé jsou fakt suprové ženské...dělají pro ty děti hodně...často i ve volném čase...ale některé opravdu vypadají jako paní Zubatá z Kolji. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem vaha :-) takze narozena v rijnu, a dalo by se rict, ze v nekterych vecich to na me plati 100 % :-N pokud si mam vybrat z vice veci, ej to pro me neskutecny problem, jsem hodne citove zalozena atd. :-) Zubata z Kolji je fakt super prirovnani, ale neboj, my vime, jak to je ;-)
Odpovědět
estrellite: A co víš o střelcích, nějaké hlavní rysy
Odpovědět
Kamarádka mi půjčovala knížku Sluneční znamení a tam to bylo všechno docela pěkně popsáno.
Odpovědět
Profilova fotka
barik: ja se ti doma podivam a pak ti to napisu, jo? ;-)
Odpovědět
estrellita: jo, to budeš hodná! Už jsem taky někdy něco o svém znamení četla, ale každý píše něco jiného, tak jsem zvědavá, co na mě najdeš ty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem nekde i nasla podle data narozeni, ze mam ascendent ve znameni strelce 8-)ale uz si nepamatuju, co to melo znamenat - teda spis jake vlastnosti od tebe mam ja. kouknu se na to, uz je to dlouho, co jsem se na to koukala :-N
Odpovědět
Tak holky, 4.5. si jdeme s manželem skočit padákem. :-D Už se hrozně moc těším....byla jsem pověřena, ať vyberu termín a mému drahému to raději neříkám, že to raději nechce ani vědět, kdy se rozpleskne někde o zem. :-D Jsem ráda, že už je to zajištěné, protože jsme pořád čekali, kdy kdo bude mít čas, jenže zkoordinovat čas s nějakýma dalšíma 10 lidma je trochu nad mé síly...tímto tempem by nám akorát tak ty poukazy propadly...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je super :-D jeee, ja zapomnela na ten horoskop:o( barik: ale kdyz mi do IP posles svoji e-mailovou adresu, tak ti poslu, co mi dneska poslala kamaradka - zeny, jejich znameni a jejich kariera. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! ;-) :-) Nějak poslední dobou nestíhám ... tak jsem moc nechodím. :-( Vždycky tu jen prolítnu... Doufám, že se máte dobře ... ale co tu tak čtu, tak asi jo... broucino, gratuluju k přestěhování! x-) ;-) No a ať se vám seskok s padákem líbí!!!!!! :-D Hlavní je, aby vám vyšlo počasí, ale v květnu už snad bude pěkně. ;-) Pamatuju si ještě živě, jaký nervy měl můj manžílek, když měl skákat a jaký jsem měla já o něho, když jsem čekala na něj na zemi. :-D x-) Pak asi měsíc všem říkal, že by do toho šel klidně znovu a teď když se ho zeptáš, tak říká, že už nikdy!!! :-D :-D :-D Jinak se mám fajn, pomalu dokončujeme bydlení, takže předpokládám, že v květnu nebo červnu se už konečně přestěhujeme... dost času teď trávím přípravou na přijímačky... drtím matiku... přece jenom už za 2 měsíce je dělám!!! :-o No a taky se už těším na to, že 12.5., což je téměř za měsíc letíme na 10 dní do IRSKA!!!!!!!!!!!!!!!!! Už se nemůžu dočkat toho, že si pěkně odpočinu. ;-) :-) Všechny vás moc zdravím, mějte se fajn a doufám, že se tu zase brzy zastavím podívat se, co je u vás nového. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky co takhle ozivit tema rocniku 83 ??? 8-)
Odpovědět
Já jsem rozhodně pro! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ahoj:-) taky jsem si rikala, ze uz je tu dlouho klid :-D jen moc nestiham, vzdy to tu spis prolitnu, protoze mam praci a zkouskovy dohromady, tak delam , co muzu, abych to zvladla, a jeste stihala aspon trochu odpocivat =-) a jak se mate?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?