Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Nooooo, tenhle víkend je finální, v pondělí je 31., tudíž odevzdáváme klíče. Už nám chybí odstěhovat jen postel, pračku a pár drobností. Zbytek už je na místě. Včera nám vyměnili okna, dneska bude hotová podlaha v pracovně a ložnici (v obýváku už je, v kuchyni musí počkat, ještě pořádně nevyschl beton)...a zítra už budu jen lítat s hadrem...možná už zítra tam budeme spát....ale vidím to až na neděli..no a ještě teda musím provést uklid bytu....dneska mají přijít nějací další zájemci o byt se podívat s paní z realitky...tenhle týden je fakt hektický...v práci to stojí za houby...ale včera jsme vyrazili odpoledne na procházku po okolí našeho nového bydliště, po hodně dlouhé dob všichni tři a bylo to super....jsou tam v okolí opravdu krásné lesy. A gratuluju k promoci!!!! Si se nezmínila, že tě čeká.
Odpovědět
Profilova fotka
jakto, že to v práci stojí za houby? co se děje?¨ no ta promoce byla jen oficialita, protoze jsem mela statnice v cervnu a pak sem odjela do Spanelska, takze jsem nemohla byt na promoci, takze jsem ji mela az ted dodatecne. takze uz to neni uplne ten nej pocit, jako by byl tesne po statncich. ale mela jsem promocni rec, tak aspon rodicum ukapla slza :-D :-D tak to je dobry, ze uz to mate skoro hotovy. az to bude storpo, tak zas posli fotecky, jo? ;-) a uzijte si prvni dny v novem :-)
Odpovědět
Aaaale, nějak se tam bortí vztahy...myslela jsem, že to na to nové budově bude super...jako jo, některé holky jsou...jenže tam šupli i některé ze staré budovy...a ti tam dělají docela tóčo...je dost problém v tom, že té budově velí holčena asi tak o 6 let starší než já....a ze staré budovy přišly takové ty staré dámy, co neznají nic nového...a nějak nezvládají, že je vede někdo mladší...a pořád mají děsné problémy a prudí..a šéfík to nějak nezvládá.... Dneska jsem byla celý den na domečku...už mi zprovoznili troubu....a jsem z ní nadšená....je to vestavěná, v takové té vysoké skříni, takže se nemusím nikam ohýbat a je to prostě žúúúúúžo. Zítra už tam budeme asi spát...na což jsem zvědavá, protože to tam zatím stále vypadá spíš jako na staveništi. :-D Týýýý jo, tak to seš dobrá, žes tu řeč zvládla...já ji měla mít na předávání diplomů na vošce...společně s kamarádkou...ale obě jsme z toho byly tak vyjukané, že jsme překecaly jinou spolužačku, ať to řekne za nás. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem se nejdriv strasne bala, ze to nezvladnem, ze tam budu koktat, ale pak to bylo dobry. radeji jsem se na rodice a jineobecenstvo ani nekoukala, aby me to neznervoznovalo :-N a jaka byla prvni noc v novem? ;-)
Odpovědět
Ahooooj, no, lehli jsme do postele a chrněli jak mrtví...byli jsme šíleně unavení, protože jsme celý včerejšek stěhovali...a pak před půlnocí skládali postel a zapojovali vodu k umyvadlu. :-D Ale bylo to moc příjemné se probudit do takového ticha...to z Brna neznám...stejně tak černočernou tmu..Zítra už jdu do práce, dneska jsem si vzala volno, abych se trošku zregenerovala...ehm...noo...stejně jsem akorát tak lítala s hadrem v ruce, vybalovala a odpoledne jsem uklízela už komplet byt...jooooo a od manželové babičky jsme dostali penízky na myčku, tak budeme vybírat myčku... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
supeeer, tak az vyberete typ, tak si ho dejte do toho srovnavace cen, fakt jsouto rozdily i 2000 kc, a to je skoda jim dat za stejnou mycku ;-) A do prace uz to mas taky kousek, co? ja musim ve ct a patek psat seminarku, kterou sjem nenapslaa tenhle vikedn, protoze jsem ho pojala super odpocinkove - sportovne :-D takze musim dohanet a po az str to po praci a skole vubec nestiham. takze ted me ceka par psacich dnu ;-) co ty? jak jde psani bakalarky? ja musim sesmolit projekt magisterksy prace, a to tak do 3 tydnu, takze sbiram materialy, vedouci prace uz jsem nasla, tak po malych kruckach postupuju dal :-N tak az to tam vsechno vygruntujete a zabydlite se, tak sem s foteckama ;-)
Odpovědět
Tak myčka je vybraná a objednaná. :-) Bakalářka mi vůbec nejde a uvažuju, že si odložím státnice až na leden, protože to prostě nestíhám, dneska je 1. a já mám asi 15 stránek a ještě jsem nebyla na jediné konzultaci, takže čekám, že se mnou spíš vyrazí dveře..... Fotečky určo pošlu, ale až to u nás bude vypadat trošku rozumně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, ale i tak budu drzet palecky, aby jsi to vsechnov pohode zvladla. mas toho hodne. ja mam takovy ruznorody dny. bud v praci litam, nebo nemam par hodin co delat :-N ale ono se to vyrovna tim, ze se rozjede prace s dlasim klientem, ktera je ted v pocatcich, takze mylsim, ze pak budu rada za tuhodinovou pauzu na obed :-D :-D
Odpovědět
No, já jsem dneska v práci absolutně nepoužitelná...snažím se vyřešít jen úplně nezbytně nutné věci....nejraději bych spala...jsem docela dost unavená..spíš přemýšlím nad tím, co ještě musíme dokoupit do domečku...a prolízám stránky...prostě mám dneska nulovou pracovní morálku....a hlavně si pořád myslím, že je dneska středa...a venku je tak krááááásně, bych šla nejraději pracovat ven. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D nulova pracovni moralka, to se obcas stane kazdymu :-D :-D ja mam taky zmatek ve dnech a za chvili mastim do skoly, kam se mi opravdu nechce :-p a co jsi na netu nasla? mate velkou zahradku?
Odpovědět
Ahooo, vím že už toto téma máte pěkně rozjeté, ale ráda bych se jakožto narozená v roce 1983 taky ořidala na pokec :-)
Odpovědět
barik, my budeme jedině rády, když se přidáš. :-) Povídej, přeháněj...odkud jsi, co děláš, jestli chystáte svatbu nebo už jsi vdaná atd atd atd. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jsem z Moravy, ještě studuju, ale už i pracuju. No a před svstbou jsem měla, ale bohužel mi snoubenec utekl :-| ale závislost na beremese zůstala ;-)
Odpovědět
Tak to jsme na tom dost podobně, až na toho snoubence, ten mi neutekl a vzal si mě. :-) Muselo to být docela nepříjemné, jestli jste už měli něco nachystané.... A co studuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj bariku:o) taky te zdravim a vitam ;-) teda, tak jeste ze utekl pred, to bys pak mela jeste horsi potom. ale neboj, urcite si te najde jiny princ ;-) ¨ no ono to tema sice rozjete je,ale zatim ho posouvame jen my dve s broucinou :-D
Odpovědět
Ahoooj, no naštěstí jsme nachystané ještě neměli nic, jen vybrané místo obřadu a svatby. Ale i tak to bolelo asi víc, než kdybychom ještě neplánovali novou budoucnost. Nový princ už je, ale ještě pořád asi z toho nejsem tak úplně venku. Jinak studuji učitelství přírodopisu a tělesné výchovy pro 2.stupeň základních škol. A co vy holky děláte. Máte to fakt docela už rozjeté tu diskusi, takže bych to asi nezvládla celé přečíst
Odpovědět
Profilova fotka
a odkud jsi? ja jsem student (mezinarodni vztahy) i pracant dohromady :-D ja tu taky nejsem od pocatku diskuze, neboj. a urcite ti tvuj novy princ pomuze se z toho dostat mnohem rychleji :-)
Odpovědět
Jsem z okolí Havířova, znáš? No jinak nový přítel je fajn, dost mi pomáhá, ale to víš, úplně jiný styl života a tak. No tak si pomaloučku zvykám. Ale od toho rozchodu jsem dost skeptická a jakmile se mi něco nezdá, tak mám chuť jít hned od toho pryč. Vy jste odkud?
Odpovědět
Tak já teď asi tak tři dny bydlím kousíček za Brnem. :-D Zrovna jsme se odstěhovali s manželem z Brna do vlastního domečku, takže žijeme zařizováním a vybalováním, což tady tak nějak řešíme s estrellitou. :-) Jinak studuju sociální pedagogiku a u toho pracuju jako sociální pracovnice ve výchovném ústavu.... Jak říká estrellita, lepší, že prchnul před svatbou...třeba bys pak byla nešťastná a řešit pak třeba rozvod...fuj fuj...
Odpovědět
Profilova fotka
z Havířova mám kamarádku, takže znám ;-) já jsem z Prahy, aaaaaaaale doufám, že kvůli tomu na mě nezanevřeš :-D ja mám Havířováky ráda ;-) a tvuj obranny system je urcite vporadku, myslim, ze by to byla rekace kazdeho. a co tvoje hobby? co rada delas? a co vlasten ty Broucino? chodite sportovat?
Odpovědět
broucina: jéé nový domeček, to se máte! Taky bych brala stěhování do svého, ještě bydlím u rodičů a už to nedělá dobrotu, ikdyž máme hezký vztah. estrellita: já proti Pražáků taky nic nemám. takže určitě na tebe nezanevřu! A moje hobby? No na 1.místě určitě sport a to: horolezectví, tanec, plavání, turistika, dále hudba.
Odpovědět
brouci: Jak dlouho jste s manželem chodili naž jste se brali? A co ty estrellite, plánuješ nějakou svatbičku nebo zatím fáze chození?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je super, ja taky sport zboznuju - a to behani, brusle a tanec x-) x-)
Odpovědět
běhání taky, už aby bylo hezky! Jetšě čekám až mi přijde mp3 přehrávač a hurááááááá do terénu. Jaký tanec?
Odpovědět
Jediný můj momentální sport je běh s hadrem na krátkou trať a tanec s mopem. :-D :-D Není zatím čas. Ale strašně ráda jezdím na kole a na bruslích... barik: Byli jsme spolu 6,5 roku, když jsme se brali....já nechtěla, on chtěl..... :-D nechala jsem se ukecat.. :-D U nás je to takové všechno trochu divné. :-D A nikdo mi to nechce věřit, ale je tomu tak. Mám skvělého chlapa, neměnila bych. Myslím, že to byl prostě osud, že jsme se dali dohromady a jsem tomu moc ráda...
Odpovědět
Profilova fotka
barik: mam rada salsu, i kdyz ji moc neumim, ale kdyz vede chlap, ktery to umi, tak zensknemusi umet vubec nic. njinak mam srasne rada balt, ktery jsem delale, ale ted uz na nej jen chodim do divadla ;-) a jaky tanec ty? broucina: a jak jste se vlastne potkali? ;-)
Odpovědět
broucina: co je jako u vás divné? SPecifikuj trochu estrellita: já taky vždycky chtěla na balet, ale u nás nejsou k tomu nikdy podmínky,tak jsem dělala rytmickou gymnastiku, no a jinak taky zbožňuji salsu, ale u nás není žádný kurs a nic podobného, jinak předcvičuju aerobik a mám taky ráda funky a streetdance.
Odpovědět
Jééé, balet mám taky ráda, ale mužíka jsem na něj dostala jen jednou, a pak na mě dělal jen smutné oči, že příště už nééééé. :-D Byli jsme na Louskáčkovi a bylo to super.... Vůbec chodím ráda do divadla...ale už je to dlouho, co jsem někde byla...někdy na podzim nám kamarádka sehnala lístky na Cimrmany, když byli v Brně u Bolka Polívky... My se potkali na netu. :-D Na rande.cz...měla jsem tam daný inzerát tak ze srandy, bavilo mě psát si s těma klukama, protože byli vesměs fajn....no a pak mi napsal ON a byl strašně vytrvalý a chtěl mě pořád vidět a já jeho néééé, protože jsem se seznamovat nechtěla...ale nevím proč, jsem mu jednou napsala, že teda jooooo....on se do mě prý hnedka zamiloval...ale já na vztah fakt nějak nebyla, a chudáček si se mnou užil...že jsem mu nebrala telefony a tvrdila, že je porouchaný a tak....ale vydržel, což se fakt divím...já pak taky pochopila, že je to skvělý člověk...a jsem hrozně ráda, že vytrval a neposlal mě hnedka k šípku..pořád mi ale říká, že prostě věděl, že jsem ta pravá. :-)
Odpovědět
barik: U nás je divné to, že jsem se nechtěla vdávat, nýbrž můj drahý se chtěl ženit. :-D Já zatím dítě nechci, on už by chtěl. A občas jsou u nás některé věci prostě úplně obráceně, než to bývá jinde. :-D
Odpovědět
broucina: kolik je tvému manželovi?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?