Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
To já byla ráno s naším obluďákem...venku....a za chvíli budeme vyrážet na druhou dlouhou procházku... je tam dneska moc krásně.... Tu myčku ti mooooc závidím. :-) Doufám, že se pak taky brzo dočkám.
Odpovědět
k tomu očkování...já ho mám taky, vakcínu cervarix. něco to stojí,ale zdraví je přednější..aspoň proti těm nejznámějším typům to snad chrání...já mám teda vždy na prohlídce a při čekání na výsledky cytologie nervy, zda je vše ok, dvě kámošky zhruba mýho věku měly teď docela těžké gynekologické operace (to teda ne čípek, ale cysta na vaječníku a myomy v děloze) a mamka problémy s endometrizou.. je toho teď moc, těchhle fujtajblů
Odpovědět
Nj, a některé na ty prohlídky vyloženě kašlou...je to asi tak 3 roky, co jsem se potkala se spolužačkou z gymplu...a došly jsme k tomu, že vlastně nikdy na prohlídce nebyla...ale od 15let bere antiko...nějaké to nejlevnější s vysokou hladinou hormonu....doktor ji to předepsal, aniž by se na ni kouknul....tak jsem ji nakonec jemně dotlačila k tomu, aby někam šla, že si zahrává se svým zdravím...myslím, že takových žen je docela dost...
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: no asi mas pravdu, ez hodne lidi na ty kontroly nechodi, az me to prekvapuje. vem si, ze ja jsem skoro necitila, ez by mi neco bylo a mam zanet. takze bych ho takhle mohla mit hooodne dlouho. No doufam, ez v patek uz to bud eok, uz nechci zadna antibiotika :-( a uz chci sportovat, strasne mi to chybi a prochaky jsou super, ale po strance fyzicke mi to nestaci :-( mycka uz ej ozkousena a je super, tak at ti pak mas co nejrychleji ;-)
Odpovědět
Už mi o té myčce nebásni, nebo se jí nedočkám. :-D :-D Ale za to nám brzo poteče teplá voda na domečku...a budeme o víkendu už malovat. :-) Takže se budeme moct brzo brzičko stěhovat...vlastně příští týden si beru volno, abych měla čas na učení a už radikálnější sbalení... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
broucino: no jo, to malovani je uz znamka toho, ze se to hoooooooodne rychle blizi ;-) pak musis udelat fotecky. a nebo ty mas vlastne i album na strese, ne? nebo si to pletu? ja tam enchodim,ale myslim, ze jsi to psala? ale chci videt, co budes delat vic, jestli se ucit, nebo balit :-D ja za chvilku letim do prace, jeste jsem se neodvazila tjet na stranky beremka a konika, takze zatim jen doma :-) tak vecer nakouknu. pa a hezky den:o)
Odpovědět
Na střeše ještě zatím album nemám....nějak jsem se k tomu nedostala...ale fotek máme už hodně. :-D Máme hezky zmapované, jak ta rekonstrukce postupuje.... Já se teď vrátila s holčenou od soudu, tak musím dohánět resty. Protože zítra a v pátek tu nejsem...a příští týden tu budu asi jen jeden den....
Odpovědět
ahoj, sem tu chvilku nebyla, moc práce, boucino, jakto že doktor jí předepsal prášky bez prohlídky? To je nezodpovědnost od toho doktora
Odpovědět
No, nevím, jak si něco takového mohl ten doktor dovolit...hlavně teda jsem nechápala ji...zahrávat si se svým zdravím...přeci jen je lepší, když tě doktor prohlédne a zjistí rodinnou anamnézu....ale ne všichni doktoři berou svou práci dost vážně....
Odpovědět
Profilova fotka
no nekteri doktori totiz spis jedou podle toho, co jim vrobci naslibuji :-( copak se delo u soudu? tak mi pak pres icq nejaky posles? prosim :-) o vikednu tm urcite budu. v praci ho pouzivat nesmime a vecer uz se mi nechce zapinat |-|
Odpovědět
Nechceš mi raději poslat mail do IP? Mám s posíláním souborů přes icq vcelku blbé zkušenosti..teda takové, že se to neodešle.... U soudu jsem byla s těhulkou a jejich přítelem...přiznávat otcovství...měla jsem to domluvené s jakýmsi panem doktorem, ale byl pryč, tak to sepisovala taková blondýnka...hrozně arogantní...takže jsem se moc nedozvěděla a budu muset panu doktorovi stejně zavolat a domluvit se s ním...vůbec teď narážím na úřadech na takovou byrokracii a tupost a že je mi z toho někdy zle....
Odpovědět
Profilova fotka
byrokracie je fakt strasna. cokoliv muzu, tak v tomto smyslu, dokladam ]-( ip mas.o)
Odpovědět
Článek se načítá
Už jsem ti to poslala. ;-) Ale zatím to není ještě nic moc....i když já jsem nadšená, vzhledem k tomu, jak to vypadalo na počátku. :-D A jsem zvědavá, jak to bude vypadat všechno po vymalování a položení podlah....
Odpovědět
Profilova fotka
no to ja jsem taky zvedava a uz se tesim na ty vymalovany foto :-) ted je tak krasnej vikedn, ze povinnosti do skoly hazim na odpoeldne a ted jedem na koled do hospudky v udoli na obde :-D mnam a co vy?
Odpovědět
Nooo, tak já dneska většinu dne proseděla ve škole a na sluníčko akorát koukala z okna. :-| Ale mám napsané všechny testy a už musím jen odevzdat jednu práci a mám tohle zkouškové za sebou a můžu makat na bakalářce a chystat se na státnice... Joooo a zase jsem chvíli balila, tak už to tu fakt vypadá, že se stěhujeme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: no tuzasna,ze to mas vsechno hotove, klobouk dolu. gratuluju :-) a jeste k tomu stehovani. no jsi pracant :-) no ja dneska chtela jit bruslit a prsi, to mi chce asi pocasi rict, ze dneska mam sedet na zadku a poradne delat veci do skoly, takze jdu na to :-)
Odpovědět
Počasí dneska fakt nic moc...celý den jsem v podstatě balila a uklízela, což jde s naším zvířátkem fakticky skvěle. Beník pořád všude strká čumák, takže doprovází každou věc, co dávám do krabice, nacpe hlavu az do krabice a ještě to kontroluje tam...prostě žůžo... :-D Taky jsem se o něj dneska párkrát málem přerazila...až se bude stěhovat jeho piksle s granulema, tak to bude ještě horší. :-D :-D A jak ti šli věci do školy? Stihla jsi všechno?
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano ;-) no v nedeli jsem mela trochu honicku, ale dokoncila jsem, co jsem si na vikend naplanovale jest etop musim dat dneska do kupy. pristi vikedn jsou vlasten 3 dny, takze toho mam naplanovanycho mnohem vic, tkze to budu muset fakt jazdy den diodrzet, jinak se pak zblaznim ale ta sobota by byl hrich nevyjet ven , ze jo? ;-) jo, tak nase cica zas leze do vseho, kde se otevre nejky otvor - takez do tasky, zabalene deky, krabice, no rposte vsechno, co vidi :-D a jak jde bakalarka? a budes pak vlastne pokracovat jeste dal?
Odpovědět
ahoj, tak u nás taky v sobotu svítilo sluníčko, zato v neděli nic moc, a teď už dokonce zase sněžilo :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojky mmisa :-) a co delas za praci? a jdes jinam?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, taky je u vás sníh????????????? Brrrrr, to je hrůza, už aby bylo jaro!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)
Odpovědět
Dobré ráno, když jsem jela do práce, tak to vypadalo na krásný jarní den....a jen co jsem si zapla počítač, uvařila čaj a mrkla jsem z okna, tak tam byla chumelenice jak někte na Sibiři...
Odpovědět
Profilova fotka
anoli: jj, ale nejdriv jsem si myslela, ze je krasne, protoze jsem z postele videla jen a jen slunicko, pak jsem vstala a do toho jese snezilo a bylo bilo. to pocasi se trochu zblaznilo :-) taky uz sedim v kancelari scajikem, to uz jepak prijemnejsi na tu vanici koukat , nez v ni jit :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj holky, no tady se to zase nejak zastavilo :-D jak se mate?a jak se pripravujete na Velikonoce? broucino: a co prestavba? nezpomaluje vam to ten snih? nebo uz delate veci, ktere nejsou zavilsle na pocasi? ale kdyz se maluje, tak je lepsi mit otevreny okna, ne?
Odpovědět
Ahooooj, mám teďka docela málo času...protože hodně spěcháme, ať máme všechno hotové.... Malba stačila uschnout, když bylo ještě to hezké počasí, to jsme měli okna dokořán, což bylo v poho...teďka manžel s tchánem skládají kuchyni a byli jsme objednat pracovní desku...no,bude stát tak nějak víc, než jsme počítali...ale asi je to i tím, že nám to udělá v takovém docela šibeničním termínu, když má hafo práce...a byl to taky jediný truhlář, který nás právě neodmítl...není to prý tak lukrativní uříznout jen desku a udělat do ní otvory na dřez a varnou desku...ale hlavně že bude no...strávili jsme tam přes 2 hodiny, pán byl děsně ukecaný....jsem myslela, že za půl hoďky budeme pryč. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D a jaka bude deska? jaky barvy? a uzmas fotecky vymalovaneho? a takze uz tam nanasite veci? tenhle vikend se sethujete? drzim palecky, at to vsechno jde, tak , jak ma a uzij si krasne Velikonoce. :-)
Odpovědět
Deska ma barvu třešně....fotky vymalovaného mám pořád jen ty před zaschnutím...a ty vypadají dost děsivě. :-D Hlavně teda zelená v pracovně... :-N Jj, věci už tam postupně vozíme... Taky všem přeju krásné Velikonoce....já jen tak nějak poslední roky bojkotuju...a letos teda vyloženě...protože prostě budeme pracovat a pracovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) jsem nemohla nasi diskuzi naijt, uz jsem si myslela, ze nam zapadla nekam hooooooodne dolu :-N ja jsem ted vubec nestihala, mela jsem silene prace, a do skoly jsem tenhle tyden taky moc nestihala, pristi tyden to musim napravit ;-) tak co uz mate posledni vikend na nastehovani, ne? nebo jeste neni finalni? a co v praci? mela jsem ve stredu promoci amoooooooooc jsem si to uzila :-D jinak Velikonoce taky moc neslavime, neresime. pritel me jen trochu vymrskal a polil vodou a bylo :-D budu mlada jeste rok (snad ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?