Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
ahoj, my máme taky whirlpool a šlape teda zatim jenom rok, byli k tomu i prací prostředky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak nase mycka jeste neni zprovoznena :-( strejda, ktery je instalater nejak stale nema cas, pry az v sobotu, tak jsem byla dos tzklamana, protoze uz ji mame tyden a pul doma, tuz jsem si rikala, ze si zvolam jineho instalatera, ale pak jsem si rekla, ezteda jeste tech par dni pockam, ale ja uz jsem se na ni tesila, chtela jsem to vyzkouset atd. no jo, asi se mam naucit trpelivosti :-N
Odpovědět
Tak s tou myčkou by mě to taky štvalo...já se teda hrozně moc těším na svoji vestěnou troubu...budu ji mít oddělenou od plotýnky...tak se aspoň nebudu muset hrbit...a časem přijde na řadu i ta myčka...na tu se hrozně moc těším, protože mytí nádobí opravdu nesnáším. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: mne to ani tak neva, jen mi vadi to, ze se to vsechno odklada, je vecny bordel v kuchyni, tak takhle se to aspon hned zanda do mycky - jsem asi idealista, ale proste snad se to bude dodrzovat. ja horzne nesnasim spinavou kuchyn a pritel umyvat nadobi hned - tak tohle j ekompromis :-D
Odpovědět
Nooo, já se na tu myčku právě těším z toho důvodu, že se to tam tak hezky schová. :-D Mně taky vždycky strašně štve, když se kupí nádobí na lince...bléééé...ale nevím, jestli nám na myčku zbudou peníze...ale na tu budu škudlit co nejdřív...dřív jsem byla odpůrce myčky, ale co jsem to viděla u tchýně, tak se nemůžu dočkat vlastní. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
heled, poslu ti do ip supr adresu - je to srovnavac cen, takze si najdes na netu mycku jakou chces. a pak ji zadas sem a vyjdou ti vsechny obchody na netu a za kolik ji maji. ja jsem tak zjistila, ze je rozidl v cene az 2OOO kc za tu samou mycku. ale daji se tam najit i vsechny jine spotrebice :-) ja jsem taky myslela, ze to zas tak velka sporteba neni, ale jedna pani mi rikala, ze prvni rok jim vratili 5OOO kc za vodu
Odpovědět
Právěže jsem četla už hodně článků, že myčky ušetří hrozně moc vody....tak si myslím, že je to hodně dobrá investice..a dík za ten odkaz, už to tam lustruju. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neni zac ;-) mne to pomohlo hodne x-)
Odpovědět
Dobré ráno, holky, neumrzly jste dneska ráno?
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: jj, silene, jest ejsem do toho jednou rukou psala smsku a malem mi umrzla. byla jsem i sveho gynekologa a mam zanet - antibiotika na 8 dni, takez mam pristi patek zas prijit a udela mi vsemozne testy :-(
Odpovědět
Fuj fuj zánět.... :-( Já jdu na gyndu za 14 dní...na preventivku...a na očkování proti rakovině děložního čípku...ale aspoň nebudu muset do práce. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ockovani uz mam za sebou, ale dneska jsem jeste melpreventivni sono prsa a vajecniku, takz esuper lekarskej den - od lekare do skoly, ze skoly k daslimu. no ale vis, co me zarazilo? jsem 15. den od prvniho dne menstruace a ona, jak mi delala ty vajecniky, tak napsala ze mam folikuly velikosti 6 mm, tak jsem hledala na netu, co to znamena a vsude tam bylo, ze k oplodneni 11 mm, a mslis, ze to muze HA ovlivnovat do jaky velikosti narostou folikuly?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
uz jsem to nasla:-) Hormonální antikoncepce pracuje několika mechanizmy: 1. Tlumí produkci FSH a LH v podvěsku mozkovém - proto jsou nezralé primární folikly ve vaječníku méně stimulovány k růstu a vyzrávání.
Odpovědět
Tak jsem se aspoň poučila. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky :-) ale nastvalo me, ze ta zenska lekrka na sonu, tak se mi moc nevenovala, sice dost dlouho delaly ty prohlidk, ale aniz by mi treba o tom neco rekla. pak se me jen zeptala na to, kolikaty den jsem - a ani se neezptala, jestli pouzivam HA, tak kdyz jsem rekla, ez jsem 15. den, tak jen rekla hmm. a pak misto toho,a by mi po vysetreni trebrekla, ez je vse ok atd., tak rekla zpravu budete mit u sestricky 8-( je tam zaskok za meho doktora. tak me to mrzelo, ez on tam neni - tohle neni gynekolog, jen sonar. takze jsem fakt dneska mela supr zdravotni den :-p
Odpovědět
Mám teda taky moc fajn mudr, která mi vždycky vysvětlí, co mi bude dělat a co pro mě znamená nějaký výsledek atd. Je to snad jediná doktorka, ke které nechodím vynervovaná....je tam i moc fajn ukecaná sestřička, která prostě z tebe ten stres a nervozitu dostane, takže do ordinace jdeš už klidná. :-)
Odpovědět
ahoj, já potřebuju taky dojít k doktorovi na preventivní prohlídku, ale nějak nejsem schopná se tam objednat. Když na to myslim, tak buď tam ještě nejsou nebo už nejsou. No a když tam jsou, tak si nevzpomenu tam zavolat a objednat se. Jsem strašná :-N To očkování je to jak pořád reklamujou? A stojí cca 8000-10000kč?
Odpovědět
Profilova fotka
alenaj, jj, stoji spis tech 1O OOO, lepsi je obehnout vic lekaren, protoze ma kazda jinou marzi - ze si pridava kazda jinak. tohle neni primo gynek. ale jen sonar, gynekologa mam taky super. vzdy si s nim dobre popovidam :-) ja mam i super zubarku - doktorka strane hodna a prijemna pani a sestricka takovvtipalek, takz ekdyz ti strci tu hadicku do pusy, tak se te zacne ptat, jak se mas a tak, a ma z toho strasnou srandu, ze odpovidas huhlave, a jeste do tho haze vtipky ;-)
Odpovědět
Mě stála zatím každá ta vakcína 3700,-....tahle třetí mě bude stát prý 3750,-. Takže celkově 11150,-. Ale je to pro moje zdraví...
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: jj, presne. jestli uz to je o ticis vic nebo min je jedno. hlavni je, ze nam to muze zachranit zivot. a ty uz jdes na treti? ja jsem mela treti na Vanoce :-)
Odpovědět
tak jsem tu zase, já někde četla že je to pro mladší holky než sme my, a že u nás to pomalu ani už nemá cenu, chodit na to očkování.
Odpovědět
jj, jdu teď na třetí.... alenaj: Už je i vakcína pro nás starší...doktorka mi říkala, že to cenu má...u mě prý dvojnásob...protože babička i mamka s čípkem problémy měly....
Odpovědět
Ale pokud vím, tak to je jen proti některým typům virů....je jich strašně moc a tohle očkování je proti těm nejčastěji vyskytujícím se...
Odpovědět
no asi začnu šetřit ;-) ale nejdřív se musim dokopat objednat se na tu preventivní prohlídku
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi proti tem trem nejcastejsim :-) tak tam zavolej ted hned, at jsi dokopana. heled, ja jsem nemela skoro zadne problemy, s tim zanetem. jen jeden den jsem se citila nejak divne, vecer jsem pouzila femigel a druhy den jsem byla uplne ok. presto jsem tam sla, pro jistotu a o nmi rekl, ze jeste, ze jsem prisla, ze mam docela velky zanet. takze urco tam zavolej ;-)
Odpovědět
Preventivky na gyndě není dobré odkládat....docela se o to snažím, akorát u mé mudr se musí na ty preventivky člověk objednávat tak čtvrt roku předem, protože má fakt hodně pacientek. I když teď mě objednala i na dřív, protože jsem tam měla to očkování, tak abych tam nemusela chodit několikrát, tak mě tam někam vecpala, že to vezmeme jedním vrzem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, úplně jste mně tím vaším tématem připomněli, že se mám pomalu objednat na preventivku. Toto utíká ... přijde mi, že jsem tam byla nedávno... Já mám taky skvělou paní doktorku, ale objednávat se musím jako broucina čtvrt roku dopředu. :-S Jinak přeju všem krásný víkend! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se prave taky musim objednavat hoden dopredu, tak jsem rada, ze me akutne vzal okamzite, dokonce kvuli me prisel o 2O min driv pred pracovni dobou. je fakz zlatej. a jeste k tomu ho bolely zuby. takze rekl sestricce, ze ma vzit prvnich 8 pacientek, co uz tm byly a zbytek odvolat, ze musi na pohotovost. chudak. no a v patek rano tam jdu zas. tak snad uz to bude dobry :-) a co mate dneska v planu? ja si ted jedu pro barvu do tiskarny a pak budu psat praci do skoly a pripravovat si prezentaci. takze takovej hodne studijni vikend, coz ted asi budou vsechny s tou praci ;-) ale vcerem byla zas v praci a jsem stale stejne nadsena, takez myslim, ez ta prace bude dobra :-) ale jinak dneska uz konecne bude mycka, jupiiiiiiiiiii :-D a asi vecer nejaky vyletik jen do parku, prochazka :-) tak doufam, ez budete mit hezky vikend :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky víkend trávím spíš studijně....a večer pak jásám nad fotkama, jak nám to na tom domečku pokračuje. :-) A jsem pořád nějaká unavená....nejraději bych jen spala.....
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: ahojky, no ja taky studijne, ale dopoledne jsme byli na prochazce, tak den zacal moooc prijemne. ted varim a pak se vrhnu na uceni |-| - teda spis psani recenze na jeden clanek, co musim doevd. a jinak mycka uz funguje, takze uz se rve vsechno jen a jen tam :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?