Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Jéééé, myčka, tak té se jen tak nedočkám, ale snad někdy ano. ;-) Jakou máte? Tak my budeme odstěhovaní taky až koncem března...ale už prostě pomalu odvážíme některé věci... Okna máme barvu zlatý dub. A koupelnu do modro-bíla...obklad pacific...noooo, taťka je šikovný....to joooo....protože je to obkladač a zedník. :-D :-D Takže se spoustou prací jsme dost za vodou, protože nám je udělá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak i ja jsem 83 rocnik, aprilova hricka prirody:) brousim po beremese jelikoz planujem svatbu...takze docasne svobodna....pak doufam nadozivoti vdana...:) broucina - my uz mame rekonstrukci nastesti zasebou, byly to sileny nervy chvilema, dospela jsem k zaveru te koordinace remeslniku je vec veskrze nemozna a obtizna :( rekonstruovali jsme panelakovy byt se vsim vsudy, zbyl jen jeden nosny panel, takze vsecko od podlahy pres novy omitky, jadro, kuchyn, rozvody vody, topeni, elektrina...
Odpovědět
Ahoj ivcicko, má v albíčku rozhodně neotřelé šatičky. :-) Plánuješ něco trochu extravagantnějšího? Jo, s řemeslníkama je to potíž...to jsme už taky zjistili...měl k nám přijít kominík se podívat na komín....ujišťoval nás, že v 9 je tam...a leda houby...vůbec nepřišel...a už ani nebyl k sehnání...
Odpovědět
Profilova fotka
broucino, tak to máte fakt super, že máte v rodině zedníka. ;-) My sice máme 2 zedníky, ale oba jsou strašně zaneprázdněný, tak máme smůlu ... 8-( ... Ještěže mám tak šikovnýho manžílka. :-D Jééé, tak to máme stejnou barvu oken! :-D x-) A zevnitř je máte taky bílý? ahojky ivcicko! ;-) :-)
Odpovědět
Vevnitř jsou taky barevná. I parapety.....strasne se tesim, az si tam na ne dam kytičky. :-) Taťka je taky dost zaneprázdněný, ale teď i některé kšefty odmítá a všechny víkendy je u nás a kolikrát zajede i v týdnu...takže fakt super....
Odpovědět
ahoj, my sme teda předělávali už před víc jak rokem (loni na vánoce jsme měli první večeři doma). Máme okna bílá - z finančních důvodů
Odpovědět
Profilova fotka
broucino, tak to věřím ... to pak jde jak po másle. To nám zedník právě docela chyběl a furt jsme museli na nějakýho čekat. Ještěže je tohle už za námi a zbytek si dodělá manžílek sám. Vždyť se i kvůli tomu naučil obkládat! x-) Taky se hrozně těším až si dám na nový parapety kytičky!!! Už mám do kuchyně fialku, kterou jsem dostala k svátku od manžela a v práci si množím další růžovou. Oba budu mít ve žlutém květináči, který se bude krásně hodit k malbě v kuchyni. Jéééé, už to tam úplně vidím!!! :-D alenaj, my máme bílý okna zevnitř a zvenku máme zlatý dub, protože by se to vůbec nehodilo k fasádě, která tam zatím bude, než ušetříme na novou. ;-) Jinak bysme asi taky volili bílý kvůli financím...
Odpovědět
Profilova fotka
broucino, chystame se byt trochu extravagantni, ikdyz mi prijde ze to snad v cechach ani nejde, ty saty co mam v albicku jsou Herve, Priam a Dior. V cechach jde sehnat akorat ty priam, a na ty uz je slozena zaloha:) Herve mi sice objednaji, ale budou po me chtit abych si je koupila....haha 250tis. za saty... anoli - vypada ze pochazime ze stejnyho kraje:) taky jsme puvodne chteli svatbu v litomysli, ale pritel jde do vrtule kdyz slysi slovo kostel:) co se tyce rekonstrukce, tak mame vsechno naruby nez ostatni, takze samozrejme mame uzky parapety, aby se na ne nedaly davat kvitka...protoze pak nejdou otevirat okna...nase zvracena funkcni logika... 8-)
Odpovědět
Když jsme si nechávali dělat cenové nabídky oken, tak jsme zjistili, že mezi tím není takový rozdíl - bíle x barevné....Ale tak i tak...bílé by se nehodily k rázu našeho domu....ale necháváme dělat jen některé....zbytek až budou další finance...takže do ulice budou už hezké, do dvora ještě ty ošklivé. :-D anoli, květináče si budu barvit nažluto...a zdobit ubrouskovou technikou. Už se na to moooc těším...bude to teda práce na dlouho, protože máme strašně moc kytek. :-D ivcicko, moc ti fandím...já na extravaganci nemám dostatek odvahy...i když...no.. :-D Když jsem se vdávala, tak pro mnohé bylo extravagantní a úplně hrozné to, že jsem měla šaty modré. :-D :-D Některé tetičky koukaly dost zděšeně...ale manžel byl nadšený...a já taky... :-D Původně jsem šatky chtěla prodat, ale nakonec je mám ve skříni a doufám, že bude někdy i čas v nich vyrazit na ples. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) tak jsem zdarne udella vsechny zkousky, uz to mam zapsane:o) a tu mycku, tak nam privezli Zanussi ZDS 3O4,ale jeste neni zapojena, protoze nejak tto dva dny nejsme schopni se casove sejit se strejdou udrzbarem a na vikend jedem pryc, takze doufam, ez v pondeli. uz se na ni strasne tesim. a hlavne jsem myslela, ze to vyjde a uz dva dnnemu nadobi, tak se mi to ted vymstilo a jdu ho ted umyt 8-( ty jo, tak t ykvetinace pak musis vyfotit ;-) tak si holky uzijte krasny vikend, ja jedu odpocivat :-D
Odpovědět
ahoj, mě se strašně líbí kytičky, ale máme docela tmavej byt aby byly v prostoru, když je dam do části okna, které se neotvírá, tak tam nejsou sni vidět, a tam kde se otvírá, překáží. jak píše ivička, tak se snažim už další nekupovat, ale někdy se to fakt nedá. Zvlášť když vidim tulipány (ty sou naštěstí jen sezonní záležitost) :-)
Odpovědět
estrellito, gratuluju!!! :-) A hezky si o víkendu odpočiň....mě čeká tenhle víkend škola, tak si moc neodpočinu... Holky, kupujete si někdy kytky..řezané? Já si ráda občas koupím gerbery a naaražuju si je do váziček...hned to pak vypadá veseleji....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
estrellito, taky ti moc gratuluji! Odpočinek si zasloužíš, tak si to užij! ;-) broucino, o kytkách mi ani nemluv. Už se těším na jaro, jak je budu přesazovat, protože když vidím, jak se některé mačkají v malých květináčích, tak mi jich je líto. To jsi šikulka, že si umíš ozdobit květináče. To bych taky mohla zkusit. ;-) Řezané kytky si moc nekupuju, protože zatím bydlíme ve dvouch místnostech a topíme krbovkama. Je tam docela teplo a kytky mi tam dlouho nevydrží... Ale líbí se mi to, když řezané kytky zdobí místnost. ;-) Tak třeba až v novém. :-) x-) ivcicko, taky jsem si všimla, že jsi z východních Čech. ;-) My jsme měli svatbu na zámku v Litomyšli a byli jsme moc spokojení. Všem se tam moc líbilo, protože tam do kaple svítí dopolko sluníčko, takže to tam bylo krásně světlé. Všichni to chválili a shodli jsme se na tom, že to bylo lepší než nějaký tmavý kostel. Ale samozřejmě záleží na každém, co komu vyhovuje. ;-) A kde se tedy budete brát vy?
Odpovědět
krásné odpoledne :-) já si kytky nekupuju, máme zahrádku, tak si je v létě řežu tam. My sme asi před 3-4 rokama byli v Litomyšli na prohlídce zámku a zrovna to bylo zpestřené výkladem v kostýmech a takové hrané to bylo. A těch svateb co tam proběhlo, sotva jedna odešla, takuž se do kaple tlačila druhá. No měli to jak na běžícím drátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alenaj, to máš pravdu, ale asi je o to zájem, protože to tam je zkrátka hezký, no... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, broucino, anoli, dekuju, uz sjem fakt padala vysilenim na konci tydne., ale vikend se povedl i kdyz bylo tak skarede pocasi. ale zasli jsme si na kulecnik, pak do cajovny, koukli na filmi. Nekolikrat jsme sli na prochazku se psikem - vzpomnela jsem si na tebe, Broucino ;-) a konecne jsem se vyspala x-) x-) no ted uz pujdu taky do postele, prijela jsem pred chvili, tak abych do toho tydne vstala pravou nohou x-) dobrou noc
Odpovědět
Ahoj holky, jak se u vás vyřádila EMMA? U nás celkem v poho, co sem si teda všimla
Odpovědět
Ahoj holky, u nás Emmička shodila pár stromů, ale jinak v poho... :-) estrellito, to je super, že sis víkendu užila. Já to měla spíš studijní....měla jsem školu... A byli jsme v ikei objednat kuchyni....tak se na ni mooooc těším...a taťka dovezl obklady a dlažbu, a v týdnu začne na koupelně pracovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja se jdu vrhnout na studijni veci ted, ale je fakt, ze jsem to potrebovala, jinak bych se z te unavy nedostla. a co skola, dobry? a uz se ucis na zkousky? uz ti pomalu klepaji na dvere, vid? mas to az po Velikonocich, ez muzes studovat ve volnu? tak Emma an Morave radila teda hodne - dokonce hlasili v radiu, aby lide nevychazeli, pokud to neni opravdu nutne - no my byli zraovna v te dobe v aute, takz enic prijemneho. , v Praze ani moc nevim, ale vim, ze nekde u Prahy to dokonce zabilo 11 letou holcicku.
Odpovědět
No, první testík píšu 15.3.,tak jsem z toho celá štěstím bez sebe...a musím odevzdat seminárky...na kterých jsem nezačala pořádně pracovat...fuj fuj....chci si tam před velikonocema vzít od středy volno a dohánět bakalářku a stěhování....tak snad to půjde... V Brně to bylo ale fakt vcelku klidné...i když jak které části....je pravda, že jak jsem jela v sobotu ze školy, tak kolem právnické fakulty byly nějaké stromy popadané....v neděli jsem teda vyrazila s naším chlupáčem jako obvykle do lesa a bylo to tam ok...hnusný byl akorát déšť...chvíli pršelo až hrůza a pak zase nic...oba jsme pak domů přišli jak vodníci....
Odpovědět
no já po cestě do práce a z práce viděla jen ulámané větvičky, ale nevšimla jsem si žádných polámaných stromů
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) tak jeste, ze uz je pryc a postupne se bude snad oteplovat. ja si asi dneskkoupim par tulipanu, chodim kolem nich uz par dnu, tak jsem ted rano udelala uklid, tk by se sem hodily :-) za chvilku jdu do skoly a pak mam cely den ruzne litani
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás se to teda vyřádilo docela dost. Celou sobotu nešel proud, takže oslava 25. narozenin probíhala při svíčkách... Ale zas budeme mít pěknou vzpomínku, vždyť komu se něco takovýho poštěstí, že? :-D Stromy tu jsou taky pokácené, značky ohnuté téměř až k zemi, cca 10 tašek spadlo Ondrovým rodičům ze střechy, tak ještě musel manžílek před oslavou lézt po střeše... Na silnicích byly samý větve... někde ulámaný dokonce stromy. V sobotu ráno jsme byli v Poličce objednat židle a stůl do kuchyně a když jsme se vraceli tak jsme nemohli projet domů, protože byl přes silnici spadlý strom. Fakt to bylo veselý!!! :-D ;-) Ale ve zdraví jsme to přežili a to je nejdůležitější! :-) Holky, vybírám pračku... Od našich jsem ji dostala k narozeninám... Akorát nevím, jakou si mám vybrat... Ale už mám 3 tipy - Bosch, Siemens nebo AEG. Dle spotřeby se nejlíp jeví Bosch a Siemens. O AEG se říká, že je to dobrá a kvalitní značka, tak nevím... No, snad se rozhodnu správně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj anoli, k pračce-my máme LG a je dobrá...
Odpovědět
Profilova fotka
my mame whirpool a slape jako hodinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anoli - my se berem nakonec na radnici v Nachode, kdyz jsme se tam byli podivat v obredni sini, tak jsme oba vydechli nadsenim - mame trochu odpor k modni vlne svateb na zamku :) sme holt divni pracku mame ale normalni...taky whirpool a slape uz osm let, coz ani jeden z nas pri koupi necekal
Odpovědět
Ahoj holky, my máme taky whirlpool a taky si nemůžu stěžovat...rodiče mají AEG a taky si nestěžují. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nasi maji BOSCH a jsou maximalne spokojeni, az nam nase doslouzi tak pujdem taky do boschky:) mame od nich i mycku a nemuzem si ji vynachvalit... dobry je ze se tyhle veci vubec nekazi...teda nevimjestli je to jen nas pripad...ale rodice maji krom lednice bosch vlastne vsechno a za cca 15 let nebyl zadny problem
Odpovědět
Profilova fotka
nse whirpoolka zatim slape jen dva roky,ale fandim ji, ze to vydrzime jest edost let - doufam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé holky, děkuju moc za tipy! ;-) :-D Po přečtení všech možných diskuzí a taky návštěvy diskuze na www.pracky.cz, kde mi nějaký poradce na pračky Boschku schválil, do ní asi opravdu půjdeme. ;-) ivcicko, já si myslím, že je nakonec úplně jedno, kde se dva berou. Důležitý je, aby jim to vydrželo na celý život a měly krásné vzpomínky na jejich den "D". ;-) Takže přeju hodně zdaru při přípravách! x-) :-) Utíká to, že? Už se těšíš? Jo, a všem přeju ať jim pračky šlapou co nejdýl! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?