Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
estrellito:já tuto diskuzi založila,jenom víc času trávím na koníkovi a sem občas nakouknu,pokud chceš o mě něco vědět,tak se koukni na začátek. :-)
Odpovědět
ahoj v pondělí, jakej byl víkend? My byli v sobotu na Plese :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:o) a na jakem plese? ja jsem se ucila,a le vcera jsem byla odpoeldne venku, kdyz bylo tak krasne, ted jsem se vratila ze skoly a musim nad to zase sednout, uz aby bylo zitra vecer 8-( uz chci mit aspon jeden den klidek a nedelat nic :-D ale chystam se tenhle tyden na festival spanelskeho filmu ,kouknout na nejaky filmik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! ;-) :-) No podala jsem si přihlášku do Pardubic na obor Ekonomika a provoz podniku. Nechtěla jsem dojíždět daleko, tak takhle to budu mít 12 km od domova - teda jestli se vůbec dostanu. ;-) :-) alenaj, jaký byl ples? My jsme byli v sobotu na Diskoplese. Chodíme každý rok, ale tentokrát jsme se shodli na tom, že jsme byli naposled. Asi stárneme, protože nás už to "tuc tuc" nebaví... Byli jsme otrávení, jediný z čeho jsme měli radost bylo to, že jsme vyhráli tlačenku, slivovici od Jelínka a sadu nářadí. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
broucino, tak to jsme na tom byli stejně. Taky jsme dělali takhle velkou přestavbu. Všechno je nové, okna, střešní okna, podlahy, elektrika ... atd. Naštěstí už se nám to rýsuje. Však aby taky ne po 2 letech usilovné práce, že? Kdyby jsme furt nemuseli čekat na řemeslníky (topenáře, elektrikáře apod.), tak bysme už dávno bydleli. V sobotu jsem viděla poprvé dřevěné obložky a dveře a byla jsem z toho fakt unešená. Konečně vypadá chodba tak jako zabydleně. Je to fajn. Člověk z toho má velkou radost! ;-) Tak práci zdar!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anoli: super vyhry :-D nam stacilo predelavat dva pokoje, a po tom, co to bylo hotove - a vlastne nase prvni spolecna prestavba (sami jsem si to i vymalovali, sedreli tapety, vysmirglovali podlahu na parket atd.) tak jsem z toho meli fkt uzasny pocit. je to uplne jine, nez kdyz prijdes do hotoveho :-) jen kdyby to nestlo tolik, co? nektere veci ani moc nejdou videt, ale clovek se divi, kam ty penizky padly :-N asi uz tayk starnu, protoze na diskoplese by me to taky nebavilo. ale kdyz jsem sli na nejaky ples, vzdycky jsme se hrozne vyradili, tancovali jsme si, co jsme chteli a hrozne se na nas vzdycky koukali ti tanecnici, co to brali strasne vazne :-D
Odpovědět
byli sme na rybářskym plese a vyhráli sme kupodivu kapra :-) a rychlovarnou konvici - Jedna z deseti hlavních výher. Jen škoda že už jednu máme. :-|
Odpovědět
Ahoooj, tak já o víkendu už tak nějak balila....a měla jsem z toho děsnou radost. :-D Naši sice brblají, že jsme blázni, že chceme jít do polospraveného domu....jenže je to hodně otázka financí...platit hypotéku i nájem je nad naše síly...a myslíme si, že to stejně tak nějak zvládneme dodělat do konce března...to nejdůležitější...nemám představu, že budeme bydlet v nějakém super komfortu, ale koupelna už bude a kuchyně taky..že nebudou dodělané podlahy a okna....no, tak to prosteě prežijeme chvíli ve špíně...proč z toho dělat drama... umýt se bude kde, vařit bude kde, pršet na nás nebude...takhle bysme se nenastěhovali nikdy, pořád tam bude co dělat a bude z toho prach a špína... Ale taky jsem byla na procházce s naším zvířetem....a bylo to super...sluníčko tak krásně hřálo... Jinak to plesání vám úplně závidím, já už nebyla na plese ani nepamatuju....třeba si to ještě někdy vynahradíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alenaj: no tak to je blby, nenni ve stavu, ez by za par mesicu prestala fungovat? a nebo ji prodej v bazaru? ;-) broucina: ja si atkymyslim, ez by to nemel byt problem. a tayk, kdyz uz tam clovek bydli, tak to jde potom i rychleji, ez se ty veci neodkladaji. jj,ja jsem se v nedelitaky hrala, dneska je tak nejak pod mmrakem. tak doufam, ze stredu, kterou mam volnou, tak bude hezky, zkulturnim si balkon a dam is tam cajik x-)
Odpovědět
no péťovo rodiče řikali, že jim začíná téct, tak jí dáme jim. Jinak bych ji schovala a počkala, až se někdo bude vdávat-ženit a dostali by jí svatebním darem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alenaj: novidis, umisteni se vzdycky najde :-D
Odpovědět
Jsem na plese nikdy nic super nevyhrála....i když vlastně néééé, teď si vzpomínám! S manžílkem jsme před pár lety vyhrály elektricky gril.... :-D ale zatím nebyl moc prostor ho vyzkoušet....tak až budeme v domečku, tak to musíme napravit...mám moc ráda grilovaná masa....naposledy jsem se ho najedla na naší svatbě. :-D To jsme měli večer grilované maso - měli jsme i ryby a byly fakt úžasné....vůbec se to setkalo s velkým ohlasem.
Odpovědět
Článek se načítá
A jak nad tím tak přemýšlím....tak z toho dostávám hlad. :-D :-D
Odpovědět
děkuju všem za uvítanou. určitě se neztratím zatím mě to tu dost baví 8-) amelie001: ty jezdíš na koni? nebo dokonce máš vlastního?
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: no ty mi delas chute :-) dla bych si nejaky grilovane masicko a k tomu treba recky salat, nejaky studeny piti a opalovala bych se, hmmmm, idylka :-D
Odpovědět
Dobré ráno.....noooo, takové grilované masíčko s čerstvým pečivem a zeleninkou...hmmmmmmmmm......už aby bylo léto. :-D
Odpovědět
ahoj, teda vy ste hned takhle po ránu myslet na jídlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: hmmmm, az dneska vecer prijdu ze zkousky, mam ji az v 5 a pak jeste musim na prednasky, tak si udelam nejaky tens alatek a budu myslet na to, ze v lete k tiomu bude i grilovane masicko :-D jeziiiiiiis, kdybyste vedely, jak se mi do toho uceni uz nechce, ale musim to jit vsechno projet a zopakovat, at se mi to v hlave utribi a usadi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,na koni jezdím...ale jsem na modrém koníkovi asi nejvíc...
Odpovědět
nj, po ránu je hlad. :-D A od večera mi to grilované masíčko prostě nedá spát. estrellito, u zkoušky hodně štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: moc dekuju, uz ted nejak nemam sil, ale musim to vydrzet :-) no ja jsem se rano probudila, ze mi krucelo v zaludku :-D broucino, jak jsi na tom v patek? pojedu do BRna, ale jeste teda presne nevim v kolik tam budu a jak dlouho, ze bysme treba aspon zasly rychle na kafco, nebo caj, co ty na to? jesti budes mit chvilku casu :-) ale mela bych se to dozvedet, kdy tam rpijedu a jak dlouho tam budu, tak do zitrka :-)
Odpovědět
Bééééé, já tenhle pátek vůbec nemůžu. :-( :-( Ráno jdu k mudr, a pak valím do školy. :-| Nepojedeš třeba až ten příští?
Odpovědět
a jinak místo masa tu dlabu akorát tak rýžové chlebíčky neboli polystyren.....ale prý je to děsně zdravé. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: jeeeeeeeeee, to je skoda :-( nn, nemuzu, ted se tam setkam s pritelek, ktery je ted na praxi a pojedem spolecne do Zlina. a chutna ti to? :-D ja bych radeji dneska to maso, grilovane :-D ale uz zacinam byt trochu nervozni, takze ani nejak asi jist nebudu |-|
Odpovědět
Noooo, mně to docela i chutná...ale nejraději si je kupuju s čokoládovou polevou. :-D :-D A už máme objednaná okna!!! A prý je stihnou vyrobit do konce března...tak se fakt moc těšííííím....koupelnu už máme taky naplánovanou jak kde která obkladačka bude, čekáme jen, až to taťka nakoupí...a začne kouzlit. :-) A zítra se jdeme ukázat na úřad, že se tam budeme stěhovat, aby o nás věděli...a zjistit kde nahlásit změnu trvalého bydliště..a do kdy zaplatit poplatky za popelnice a hafana...a taky jestli by nám neporadili dobrého truhláře, protože budeme potřebovat uříznout pracovní desku... A jak jsi vlastně dopadla u zkoušky?????
Odpovědět
amelie001: aha tak to jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: no tak s cokoladovou polevou, to mam taky rada,ale samotny ne, ta cokolada tam chybi :-D no super, takze i okna nakonec budou. No krasne se vam to rozjizdi :-) tak zkouska myslim, ze bude dobra, ez to mam. bylo to pisemne, takze to neopravila hned, ale do patku to musi byt zapsane, tak jsem ji na to i upozornila, protoze je hodne zamestnana, tak aby na to nezapomnela, protoz epak bych si nemohla zapsat pokracujici kurz. ale uz mam konecne klid, ted uz s tim stejne nic neudela, tak to ze mne vsechno spadlo a krasne si zitra odpocinu :-) uz se tesim. tak doufam, ez tu zitra holky budete, to by byl pech, kdybych mela cas a vy nikde ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, tak já už jsme tu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre poledne, ja uz jsem tu taky :-) ted cekam az nam privezou mycku, jupiiiiiiiiiii, strasne se na ni tesim x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste se teda rozepsali. ;-) :-) :-D broucino, tak to se vám to s bydlením pěkně rýsuje, viď? Jakou jste zvolili barvu oken? A jakou budete mít koupelnu? Tak to máš šikovného taťku, když vám ji obloží. ;-) To ti teda závidím, že už se budete stěhovat. U nás to vypadá na konec března... Už se do novýho těším, i když tam bude ještě spousta dodělávek... estrellito, tak ti budu držet palce, aby ti zkouška dopadla na jedničku! ;-) Ty se máš, taky se už na myčku těším, ale před ní musíme pořídit ještě vestavěnou ledničku s mrazákem, troubu, pračku a pak konečně bude ta myčka. Snad se jí taky někdy dočkám... :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?