Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
dobré ráno: tak na děti už se taky pomalu ptají. Taťak už by chtěl být dědou. No a já sem si tak trošku u tchýně nasr... do bot (jak se lidově říká), když sme kupovali nové auto a já řekla, že suto musí být velký aby se do něho vešel kočárek. Já je plánovala, že nám auto nějakej ten pátek vydrží a ona si myslela, že už toužim po mimču, to ale ještě fakt ne. Ještě pořád se dětí bojim :-) a jsem ráda když je můžu vrátit ;-)
Odpovědět
To se nás bojí víc. :-D Ale teď na to ani myšlenky nejsou, prostě musíme nejprve bydlet...třeba až to dáme dokupy, tak přijdou myšlenky na mimčo...ale zatím to není úplně ono....mně by zatím stačilo být tetou.... :-D A brácha ani manželův brácha se k ničemu nemají....hrůza... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja asi taky nebudu brzo tetou - muj bracha ma myslenky, ze nejdriv hodne penez, pak cetsovani a pak ite - takze pry tak v 35, a muj pritel ma brachu mladsiho ;-) takze to se asi taky brzo nedockam,a le moje kamaradka se chce zacit snazit o mimco po svatbe v cervnu, tak snad jim to brzy vyjde a budu "tetou" :-D alenaj: taky bych chtela pri koupi auta koupit vestim, preci jen auto vydrzi i 10 let, tak clovek musi myslet vic dopredu :-) No ja mam zitra zkousku, tak se jdu ucit. jsem porad nejaka unavena :-( a pristi tyden me ceka jeste jedna, ufff
Odpovědět
tak budu držet pěsti
Odpovědět
holky, dneska je venku tak krááááásně, že se člověku nechce nic dělat. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no mne to povideeeeeeeeeeeeej :-( :-( :-( :-( ale jdu se zas na to vrhnout. silene me rozbolela hlava, tak jsem is musela jit lehnout a ted jdu dohanet cas. asi mi ten prechod nejak nedela dobre - z 23 stupnu do takove zimy :-N
Odpovědět
A prý už ani zima nebude, jsem četla na netu...to by bylo úplně super. :-) No, já dneska odešla dřív z práce, protože mi hlava úplně třeštila....tak jsem si teď chvíli lehla...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je asi fakt tlakem, mamka mi taky volala, ze ji silene tresti hlava. a pry ma byt zamtmeni mesice. tak je to mozna vsechno s tim spojeny :-) zitra mi drzte palecky, pak se urcit eozvu, protoze si davam ve ct odpol pauzicku a musim konecne dovybalit veci :-N a rodice v patek leti pryc, tak jim prinest ten supr kufr, co mi pujcili. ale nebudu se ucit, zas az v patek =-) tak krasny zbytek vecera ;-)
Odpovědět
Tak že by mi dneska bylo líp, to se říct nedá....a ke všemu prší... :-| Ale zítra je pátek, tak aspoň nějaká pozitivní zpráva. :-D Z čeho tě vůbec čeká zkouška?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nazdárek.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyyyyyyyy :-) tak uz ji mam za sebou, ale trochu to dneska drelo, jednu otazku ze tri jsem odpovedlea spatne, silene jsem se do toho zamotala a tak mam 3. ale prost eto mam a hotovo, jsem fakt vycerpana a v utery mam posledni. dneska jsem mela zkousku z evropkse ekonomicke integrace =-) ja uz se tesim na utery vecer, az budu mit konecne uzavreny semestr a necham si uznat na studijnim predmety z Granady a aspon 3 dny budu mit volno, jen par prednasek ve skole. a ted si musim konecne vybalit. jak jsem priletela, tak jsem se hned zacla ucit, a nestihla jsem to :-N a co chystate holky na vikend? ;-)
Odpovědět
estrellita, gratulaceeeeeee!!!! Hlavně že to máš, ne? Já už další semestr začala, ale končím za nějaké 4 týdny a pak mám zase zkouškové... 8-( Takže víkend strávím smolením potřebných seminárek...a měla bych se začít učit...ať z toho pak nezcvoknu....akorát to bude dost těžké...jestli bude tak krásně, jak na víkend hlásí. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dekujuuuuuuuuuuuuuu X-) jj, presne, jak rikas. jsem tak vycerpana, ze je mi to uplne jedno. je to asi moje druha 3 za cely studium, tak se mi mamka smala, ze proste obcas prijit musi, abych vedela, ze taky existuje :-D no to chapu, ja ted sbiram info, co na jaky premdet musim napsat, takez pak se mi z toho hlava zatoci =-) to je des, ale pak uz mas uplne volno, tak to je zase fajn, ze se nebudes ucit v kvetnu a cervnu, kdy uz je krasne :-) a kolik toho budes mit?
Odpovědět
Tenhle semestr mam 1zkoušku, 1 klas.zápočet a zápočet...a dvě seminárky....a státnice snad pak budou v poho...mám to ze 3 předmětů+obhajoba...a je to rozděleno tak, že se jeden předmět dělá jeden týden...takže až odevzdám bakalářku, tak dostanu na výběr den (po-pá) a hodinu, kdy chci jít...takže pak budu třeba tři pondělí státnicovat...což by mi vyhovovalo....pondělí dopoledne...
Odpovědět
Ahoj, gratuluju ke zkoušce. Když to tu tak čtu, tak bych se nejradši vrátila do školy. Ale už sem si zvykla na penízky, tak bych musela dělat dálkově, a na to sem už zase zpohodleněla. Když se te´d ještě staram o domácnost a hlavně o chlapa :-D Já bych těm meteorologům moc nevěřila. Pořád hlásili, že v únoru bude zima, tak sem se těšila, že když mam novou výbavu na lyže, že jí využiju a ono nic. Místo zimy je teplo ;-)
Odpovědět
No, tak já dálkově studuju...pracuju, dojížďím docela šíleným způsobem, starám se o domácnost a ještě teďka spravujeme domek...někdy je to na hlavu, ale fakt bych neměnila...sice na to často nadávám, ale nedokážu si představit, že jednou studovat nebudu. :-) Takže si to vlastně tak nějak pořád prodlužuju. :-N Budu si dávat přihlášku na magistra a pak že bych zkusila ještě i nějaký jiný obor..a tááák... :-D I když se moc nechce, tak se dá všechno. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! ;-) Tak jsem za vámi taky po delší době zavítala ... :-) broucino, děkuju moc za tvoje slova ... budu si opakovat tu poslední větu, až nebudu mít sílu nebo si nebudu jistá v tom co dělám a v tom co chci dělat. x-) ;-) Obdivuju tě a doufám, že na tom budu podobně. Už delší dobu jsem si chtěla podat přihlášku na VŠ, ale odvážila jsem se až letos, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Připravuju se, takže pokud se dostanu tak budu šťastná a pokud se nedostanu, tak si řeknu, že jsem pro to udělala maximum. ;-) Svět se samozřejmě nezboří, ale mrzet mě to bude. No, uvidíme... Taky se bojím, abych pak všechno zvládala - práci, domácnost, přestavbu baráku, školu ... Ale pak si zase říkám, když to nezkusím, tak to nezjistím, že? :-D ;-) estrellito, taky se přidávám a moc ti gratuluju ke zkoušce! ;-) :-) O víkendu budeme opět makat na baráčku (asi ještě 1x malovat ložnici) a pak se přesuneme na chodbu. Večer se chystáme na Diskoples a v neděli opět práce na domečku. Tak asi tak bude vypadat můj víkend. :-| broucino, taky přestavujete domeček? V jaké fázi to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
no to je super, a jaky jiny obor by sis dala? ja pracuju na castecny uvazek a ted mozna prejdu na 30 hod tydne, mozna uplne na plny, ale to spis ne, to az od zari, protoze me ceka 9 zkousek na konci kvetna av cervnu, takze myslim, ze bych se z toho zblaznila. ale jo, penizky jsou potreba, kdyz uz mame svoji domacnost :-) no dneska je nejak osklive zamraceno, asi tim, ze se zase musim jit ucit :-) ale nechavam to az na odpoledne, jeste odpocivam ;-) ale aspon, ze to mam v utery a pak, jeste budu moct mit jen skolu az do dalsiho tydne, pak uz mi zacin ai prace :-N a jake mate lany na vikend?
Odpovědět
ahoj holky, zdaravím a řadí mse také k ročníku 83 :-) zatím taky svobodná a taky studujicí :-) a taky mě čeká rekonstrukce bydlení ;-)
Odpovědět
Tééééda, se to tu zase rozjíždí...ale neměla bych to raději zakřiknout. :-D anoli, držím pěsti!!! Zvládnout se to všechno dá, i když je to někdy vážně na palici...uvidíme, jak dopadnu letos u státnic a jestli vůbec zvládnu odevzdat bakalářku... Kdybych neměla podporu manžela, tak bych s tím už kolikrát flákla...ale zatím se držím.... A jaký obor bys chtěla studovat? A kde? Jinak my teď dodělali elektřinu, podlahy už jsou betonové, voda je všude taky udělaná...teď se ještě řeší topení....o víkendu by se měli měnit vchodové dveře a jedny dveře zazdívat...v některých pokojích je už hotová omítka... Jooo a konečně jsme vybrali firmu na okna, v úterý nám to přijdou zaměřit, takže taky úspech. :-D estrellito, odpočinek je důležitý. ;-) Už jsi vybalila? zerog, vítej mezi námi. :-) Doufám, že nám brzo neutečeš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: no zvladla jsem to az vcera vecer a to jen diky tomu, ze rodice odlitaji na dovolenou a potrebovali kufr, aby si mohli dneska zabalit, jinak myslim, ze by tam jeste v predsince neco zustalo :-N ale vybaleno uz je, pracka jede na plne obratky ;-) a jakou firmu jste vybrali? no az to tam zacnete mit barevne, tak to teprve bude, vid? X-) no uz se nam to tu shromazduje, to je super, vitam te zerog:o) a co studujes ty? a planujes uz svatbu, nebo jeste ne? :-)
Odpovědět
Jmenuje se to myslím fine stav...nebo tak nějak...hrozně se na ta nová okna těším...ta stará se strašně blbě otvírají...a ta nová....ta nová budou určo krásnáááá, půjdu zavírat....budou mít žaluzie a síť proti hmyzu....to bude pak super větrání až bude teplíčko.. Jééé a no barvičky...to pak budu blahem bez sebe. :-D :-D To už bude určitá jistota, že se blížíme do finiše. x-)
Odpovědět
tak barvičky vám závidim, my máme standartní bílou, v obejváku i v kuchyni, jen koupelna má nějakou okrovou zeď. Tu mi puvoděn nechtěli udělat, že bílá bude lepší a já sijí vydupala :-D a líbí se to všem ;-) (dlaždičky sou bordo a taky nějaká béžová)
Odpovědět
Tak já si barvičky vykecala. :-D :-D Prostě jsem do muže hučela tak dlouho, až povolil. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: to uz bude skoro balit veci doma ;-) ale to louceni se starym nebude nijak tezke, ne? kdyz vas ceka vlastni baracek :-) a co potom psik, ten bude blahem bez sebe. budete mit velkou zahradu? alenaj: bordo a zluta, to jsou moj enejoblibenejsi barvy x-) x-)
Odpovědět
nooooo, asi se tenhle víkend neudržím a začnu balit takové ty ne moc potřebné věci... :-D Loučení bude takové..nooo...svým způsobem lehké, ale i těžké...bylo to naše první společné bydlení...takže trochu nostalgie bude... Benďa už si na domek vcelku zvyká a je nadšený ze sousedovic kachen (jednu teda vyčenichal už i nás na zahradě...nevíme, jak se k nám dostala..ale rozhodně se s Benďou kamarádit nechtěla. :-D zahrada je taková mini...ale stačí...hlavně kolem jsou pěkné lesy...tak máme kam chodit na procházky..
Odpovědět
Tááááák a já jdu prchat z práce...tak se pro tuto chvíli loučím a někdy k večeru se tu zase zjevím... pa pa
Odpovědět
no my máme cca z 1/2 obejvák obloženej dřevem, tak by se k tomu ani moc barva nehodila, a kuchyň moc velká neni, tak ssem jí chtěla nechat bílou, aby se opticky zvětšila a byla světlejší ;-) Vlastní baráček tiše závidim. My máme udělanej byt u našich v barácku, máme velkou zahradu, ale vlastní je vlastní.
Odpovědět
Profilova fotka
broucina: aby vam je Benda nechytal na veceri ;-) jakto, ze tak brzy z prace? :-) uzij si zbytek dne a vecer sem taky nakouknu, jdu na to uceni a pak s pritelem na prochazku :-) pa pa holky
Odpovědět
Jo, vlastní domek byl náš sen....zadlužení na 30 let už nééééé, ale jinak to nešlo... :-N Kuchyň taky nebudu mít moc obrovskou a chci ji světlounce žlutou.... Nooo, tak je pátek...a já už toho měla plné zuby....vedení má celý týden dovolenou, protože máme jarní prázdniny, takže děti, které mohly, jely domů...tak jsem holt prchla. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?