Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Ahoj estrellito, jak bylo u moře? :-) Už jsi na tom zdravotně líp? Já se včera snažila trochu lenošit....prochrupkala jsem cele odpoledne. :-D Tak mi to docela pomohlo. :-) Vypadá to, že tu budeme zase tlachat jen mi dvě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooj:o) jj, uz je o neco lip, uz to nemam tak otekle, ale musim mazat, mazat a mazat. no pripadam si jako stara vetcha babicka :-N ale hlavni je, ze to zabira. ani jsem nevedlea, ze mam tak citlivy klouby :-( u more bylo moooc fajn,ale dalo se jen opalovat, more bylo silene studeny, tak jsem si do nej namocila jen par prsticku a zas jsem si lehla na deku :-) bylo 22, tak to bylo idealni, prohrat ty stare kosti :-N jsem se vcera vratila az pozde v noci, tak uz jsem pak ani nezapinala pocitac, tak jsem nekoukala na ICQ, jestli tam jsi , nebo ne. hezky, lenosit se musi umet, vid?:-) a co mas v planu dnes? no jo, nejak to tu porad drzime my dve ;-)
Odpovědět
ahoj estrel, nevim jestli si s tou česku zimou pomůžeš. ráno je tu -5 stupňů a odpoledne 10 :-o já byla v neděli v Praze na Valdštejnově výstavě a na muzikálu Dáma s kaméliemi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! :-) Jak je po víkendu? Já jsem celkem v pohodě ... na to, že jsem toho moc nenaspala. :-N V sobotu jsme pokládali plovoucí podlahu do obýváku, večer jsme šli na ples. Představte si, že jsme měli opět štěstí a vyhráli jsme takovej malej mixérek a pak krabici perníků. :-D Spát jsme šli po 4. hodině a v po jedné hodině jsme vyrazili opět na barák, dodělat podlahu a pak do Pardubic na nákupy. Hróóózně rychle víkend utekl!!!!!! estrellito, kdepak jsi byla u moříčka? ;-) alenaj, jak se ti líbil muzikál? Já jedu ve čtvrtek do divadla na Muže sedmi sester, tak jsem na to zvědavá... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé tuliberko, kolikátého jsi narozená? Já jsem taky v březnu - čtrnáctého ... :-)
Odpovědět
no moc mě ten muzikál nevzal. Výkony sice dobrý, ale přišlo mi to takový nedodělaný.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to mě mrzí ... Jako ten konec se ti zdál nedomyšlenej nebo jak to mám chápat???
Odpovědět
no takový celý, přijde mi to, jako by se snažili rychle vyjet s nějakym muzikálem a uspěchali to, občas mi přišlo že ani písničky nenavazovaly na text, byli tam dost vulgarismy. Známá co tam taky byla, tak prohlásila, že kdyby neznala originál tak ani neví o co v tom jde. Oni teda píšou, že kdo má rád dle faktů, tak ať tam ani nechodí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no super, ze jste tu :-) anoli, ja jsem byla ve meste Almeria, od Granady smerem do Stredozemniho more, teda jakona koupani to neni,ale musim se tady s tim vsim rozloucit, ze jo? ;-) A v patek vyjizdime na cestu po pobrezi smerem do Atlantiku, takze nohy se vyrachtaji, ale jinak asi nebudu odvaha :-N alenaj, no tady je to jeste horsi, kdyz vyjdes rano v 9, tak je 6 stupnu a odpoledne ve stinu 16, na slunicku pres 20. Ale masticka dela zazraky a oteklou ruku uz nemam,a le jest eporad trochu cervenou :-S no ale pak aby mi treba nezezelenala v Praze, uz za tyden, no nejak se to silene rychle blizi, ale tesim se, tesim :-D a holky, v kterem mesici jste narozene vy ostatni? tuliberka a anoli v breznu a ostatni?ja jsem rijen x-)
Odpovědět
Ahoooooj holky, nějak na to tady teď nemám čas....moc moc práce... :-) Jinak mně nejvíc vadí to, jak dojížďím a střídají se teploty...člověk vyleze z přetopeného vlaku do zimy...fuj fuj...musím to zaklepat, ale zatím jsem letos nic moc nechytla.. Jinak já jsem červenec. ;-)
Odpovědět
Ahoj, já sem začátek dubna. A taky musim zaklepat, že sem ještě letos nic nechytla ;-)
Odpovědět
halo, kde ste kdo?
Odpovědět
Článek se načítá
Halo, halo, já jsem tu. ;-) Už to tu zase nějak umírá. :-)
Odpovědět
ahoj, máš pravdu, nějak to tu vázne
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:o) ja uz jsem tu taky. vcera v noci jsem priletela do Prahy, tak se ted rozkoukavam a posledni dny v Granade jsem nemohla na net, cestovali jsme a bylo to moc prima. Jak se mate? ja jdu dneska rovnou na prednasky do skoly a nejak se mi hooooooooooodne nechce :-N musime to tu zase nejak ozivit ;-)
Odpovědět
Jéééé, nazdar estrellito, tak už doma, v rodné zemičce? ;-) Jaké přednášky tě čekají? Jo a co dělá prst? Já teď začala dlabat jakýsi přípravek na nehty, protože je mám dost zoufalé a stačí maličko a nehet se utrhne...tak jsem včera zašla do lékarny...uvidíme, jestli to zabere....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ahoj ahoj:o) tak to mam radost, ez jsi tu :-) jj, uz doma, doma. supr pocit. i kdyz tam bylo tepleji :-D prstiky uz jsou docela vpohode, aa asi by byly rychleji, kdybych je mazala 4 krat denne, ale vzdycky na to nejak zapomenu, takze maximalne je mazu 3 krat :-N ale dneska me ceka trochu nuda - diplomovy seminar 8-( kde nam budou rikat pravidla psani, kdzy uz jsme psali bakuli a dimpolmka je to samy, tak mi to prijde jako zbytecna ztrata casu. :-( a na ostatni nejdu, spravne bych mela mit dneska od 11 az do 8 do vecera, desny, ale musim se ucit, protoze me ve ct vceka zkouska, tak musim mit cas na uceni a za chvilku se na to vrhnu. a co sis to koupila? a ty mas dlouhy, nebo kratky nehty? tak snad se ti to rychle uzdravi :-) a co domecek? jak pokracujete?
Odpovědět
To věřím, že je to nuda..blééé a ve škola až do 8....jsem měla taky jednou od 8 od rána do 8 do večera...no, nakonec jsem nechodila na všechno, protože bych v té škole zešedivěla... :-N Paní mi doporučila Biosil...že to mám pro začátek zkusit.... Mám hodně krátké nehty....dlouhé nemám ráda...takže je to občas docela problém, když se nehet uškubne... Domeček pokračuje..momentálně se nemůžeme rozhodnout pro firmu na okna.....
Odpovědět
ahoj, zkus si jen pravidelně promazávat nehty nějakym mastnějším krémem. Já nosim teda dlouhý a je období, kdy se mi víc lámou a dělaj se mi záděrky, jenže to období většinou vychází, když si míň mažu ruce (a nehty). Jakmile se vrátim k pravidelnému mazání, tak je to zase v poho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to teda musi bolet :-| ja jsem si dlouho nethty okusovala, takze ted snima mam problemy, ze je mam hrozne jemne a porad je musim zastrihavat , opilovavat, aby moc nevyrostly. ale taky porad mazu nejakym kremem a i jsem si v lekarne koupila bezbarvy lak s vapnikem, t by treba taky mohlo pomoct. je takovy matnejsi, moc nesviti :-) a kdy mate presne datum stehovani?
Odpovědět
Profilova fotka
alenaj: ty jsi psala, ze tvuj pritel je na slovo svatba uz skoro alergicky, a rekl ti vlastne proc? jako poc ji nechce?
Odpovědět
Právěže se mažu skoro pořád...po mytí nádobí, ráno, večer...ale nezabírá to, tak jsem se rozhodla to vzít přes pilule... Datum stěhování není přesně dané...musíme to jen stihnout do 31.3.
Odpovědět
tak to už máte to stěhování "za pár" no právě že se loni vdávala sestřenka a jak všichni kolem bláznili a každej se ho ptá kdy se vezmeme my, tak si myslim, že kuli tomu,
Odpovědět
Ali, a bude hůř, po svatbě se začnou ptát, kdy budou děti. :-D My se nakonec pro svatbu rozhodli...a doufali jsme, že už bude klid...ale je to snad ještě horší, protože teď naopak okolí řeší, kdy budou konečně ty děti. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alenaj: no oni jsou nekdy chlapi zabejceni a musi je to "napadnout" samotny :-D ne vsichni maji takovy stesti jako broucina, vid? ;-) No jo, u nas jsou ale ty otazky uz oboji :-D
Odpovědět
No jooooo, my jsme celí divní. :-D :-D Chtěl se ženit, chce dítě. :-D :-D A já nechcu a nechcu a on ukecává a ukecává. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jak pokracuje prace? uz se to poradne rozbehlo a ty zabehla? mas toho porad tolik?
Odpovědět
Práce je pořád docela hodně, ale už se v tom trošku líp orientuju...ale někdy je to vážně na hlavu...dneska už jsem slušně utahaná, protože tak třetí týden spím opravdu max 6h denně...a to i o víkendu...tak se hrozně moc těším na pátek...a že už se třeba vyspím.....
Odpovědět
Jo a jinak mi začala škola a za necelý měsíc mám další zkouškové. :-D A mám napsat dvě seminárky, tak z toho jásám radostí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?