Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj soniku, jako vdaná paní se cítím naprosto skvěle! Už si i začínám zvykat na nové příjmení (hlavně v práci, když beru telefony a podepisuju se). Mám už i profi-fotečky ze svatby, jenže jsou hrozně velký a nejdou dát sem na stránky ani do mailu, tak si nad to musím někdy sednout a zmenšit je. Abyste taky mohly kouknout, jsou ještě hezčí, než ty, co už mám v albu. Teď obcházím příbuzenstvo s albem a každej kouká na fotky a objednává. No jo, s těma baráčkama, tak vy soniku budete stavět? Tak držím pěstičky!
Odpovědět
Profilova fotka
aji tak to je super, na profi fotky jsem hooodně zvědavý ;-) jinak stavět snad budem-jestli seženem dřevo :-D rok nám trvalo vyřizování a to jsem fakt makala, jezdili jsme, věčně někde něco :-p podruhé bych do toho nešla
Odpovědět
Profilova fotka
aji fotečky jsou krásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, to jsem moc ráda. Aspoň máme hezkou památku. Jinak my jsme chtěli taky původně stavět baráček, já tím byla skoro posedlá, měla jsem vybrané typy domů a už jsme sháněli pozemek, který jsme nemohli sehnat. Museli bychom jít někam do vesnice, nejlépe co nejmenší a odtržené od civilizace, aby to bylo levný. Tak jsme se na to vyprdli, bylo by s tím strašnýho zařizování a kupujeme řadovku 4+1, co se právě staví, takže to bude nový a akorát kolem budeme mít sousedy. Už se moc těším, jen kdyby to nebylo všechno tak drahý.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky aji jjo drahý je vše krom kyslíku a kdoví jestli i zato zachvilku nebudem cálovat ]-( já se začínám stavby dost děsit, nervy budou na pochodu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,dala jsem tabulku našeho ročníku,pokud by jste se chtěli do tabulky přidat,napište údaje. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Nějak jste se odmlčely! Nepřehánějte to s tím vánočním úklidem 8-) ! Nebo kde se touláte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj áji, no koukám koukám a je tu mrtvo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pojď se o něčem bavit! Zadej témátko!
Odpovědět
Profilova fotka
fíha tak co vánoce, jak se připravujte na první coby manželé
Odpovědět
Profilova fotka
Joo, už jsme připravený! Minulý víkend jsem pekla cukroví, dárečky už máme i stromeček, takže to může vypuknout! A co Vy? Jste na Vánoce sami s manželem nebo u rodičů? My budeme u mého taťky a sestry a pak se vytratíme a budeme jenom spolu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty my bydlíme momentálně u mojí mamči takže budem spolu ;-) pak samozřejmě budem lítat po všech známých takže srandy bude ;-) dárky jdu kupovat ještě dneska
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A co kupuješ manželovi? Já už snad všechno mám, koupila jsem mu holící strojek a pak nějakou kosmetiku, žádný kupy dárků, jsme teď vycucaný z peněz po svatbě!
Odpovědět
Profilova fotka
ty my si s manžou letos konečně koupili pod stromek digi foťák takže je po penězích :-D taky furt šetříme na stabu takže nějaké velké dary nebudou, ani nepotřebujem ;-) koupila jsem ještě nějaké oblečení, protože nehrozí že by ten můj měl čas na obchody ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vztahy/19695-co-b... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sonik, to jsou docela pravdivé věci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jjo myslím si :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chci vám popřám moc hezký Vánoce, spoustu dárečků a vše nejlepší do nového roku, hlavně zdraví, štěstí a lásku. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já tu teďka nebyla, protože jsme měli běhání kolem domečku...už máme kupní smlouvu i klíče. :-D V lednu bysme měli být zapsaní na katastru. Ještě jsme obíhali přepsání plynu, vody a el. Včera jsem byla ještě v práci, pak jsme čekali na kurýra z mbank...no a trochu jsem poklízela...letos úklid teda moc neřeším, protože tady budeme stejně za nějaký ten měsíc uklízet hloubkově, až se budeme stěhovat... Jinak Vánoce budeme slavit spolu....další den pak jedeme na oběd k naším a ve středu pak pojedeme k manželovým rodičům. Takže slavíme Vánoce tak nějak natříkrát. :-D Včera jsem balila dárečky, dneska vyrážíme ještě na nákup nějakého jídla a chceme mrknout do Aska na jejich super výprodeje...děsím se těch lidí...ale snad to přežiju.... No a pod stromeček si dáme teda ten domeček. :-D :-D Takže penízků fakt moc není....Jinak pro mužíčka mám dobré vínko, jako základ pro vinný sklípek, který si chce v domečku udělat. 8-) Prostě letos toho bylo moc...svatba, koupě domu...spíš se těšíme na to, že budeme spolu..budeme sledovat pohádky, dáme si večeři a pak symbolicky posedíme u stromečku..kde bude spíš řádit náš hafana a rozbalovat si svoje kostičky. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
A abych nezapomněla! Holky, krásné Vánoce, hodně dárečku, do nového roku hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky Vám přeju krásné a klidné Vánoce, užijte si pohodu s mužíčky a šťastný nový rok ;-) :-D ;-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,muzu se k vam jeste pridat??jsem srpnova...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkýýý, jsem opět v práci :-p megan2 jasně místa je tu dost :-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčata! Teda Sonik, ty jsi v práci? Ty jsi teda aktivista ;-) . To já naštěstí mám volno, firma je zavřená a otvíráme až 2.1. Ještěže tak, potřebuju si řádně odpočinout! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj megan2, tak ty jsi srpnová a ještě plánujete svatbu v srpnu? To je hezký! A už probíhají nějaké přípravy? To budete mít fajn, krásné teploučké počasí - teda doufám! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj aji, i dnes jsem ještě v práci :-p ale už se mi končí ;-) megan vítám tě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jj,jsem srpnova a svatba bude snad v sprnu a pripravy??abych pravdu rekla,nic moc...mam to vse na starosti ja a partnet nechce nic velkeho,nikde kde je moc lidi...atd atd...takze to vypada,ze to bude tady na mestskem urade,saty mi usije segra a drahy rekl,ze ani obed nebude...hahaha,to si jen mysli...je to s nim slozity Jinak diky za privitani :-)
Odpovědět
megan2: S přípravama máš ještě vcelku čas....pokud nechcete nic velkého...poohlédla bych se hlavně po místě obřadu, to je docela důležité....A jinak ti schvaluju srpen. :-D Nám všichni říkali, že jsem si vybrali strašně blbý měsíc...ale počasí nám nádherně vyšlo...Pár dní před svatbou pršelo, bylo chladno....všichni už se děsili...ale já byla tak nějak v klidu....a opravdu...v den svatby krásně svítilo sluníčko a bylo teplo tak akorát. :-) Jak se holky chystáte na silvestra? Tenhle den zrovna moc neprožíváme..takže je to takové docela fajn posezení s kamarády, kdy hrajeme stolní hry, o půlnoci si přiťukneme....letos teda budeme sami dva...tak si uděláme dobré papu a budu sledovat filmy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj megan2, taky planujeme svatbu v srpnu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
broucina.no nic velkeho to nebude,takze mam fakt cas tuliberka-juu,tak to je fajn a jak jste na tom?? my na silvestra budeme doma,mame 5ti mesicniho klucinu,takze se ani nikam jinam jit neda...ale stejne jsme posledni roky travili silvestra doma
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?