Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my na vikend nejak nic neplanujem, pokud dorazi sedacka a telka, tak je jasny, ze to budem ladit. K tomu ma Mia ty narozky, takze oslavicka jen tak mezi nami
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko....
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, my uz jsme vzhuru, ja nevim, ze se ten chlap neumi rano obliknout a vypadnou potichu, vzdy nas vzbudi. Mia je naprdnuta,sla spat pozde a je nevychrapana, to nam to pekne zacina :-|
Odpovědět
Profilova fotka
achoj... tak zalezte jeste pod perinu... se vam urcite podari usnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tezko, ja blbe spala celou noc, takze to nezachranim, a Mia uz si hraje
Odpovědět
Profilova fotka
tak si date šlofika po obede.... :o) tak vcera poslanci schvalili ty mise... konecne.... uz to zavanelo nejakou ostudou... zrovna vcera jsem poslouchala rozhovor s Pickem a rikal, ze by o tom meli hlasovat aspon na trilete obdobi a ne ze to ted schvalili na letosni rok a na podzim se budou hadat znovu o pristim roce... je to banda... a ted jak Rath prisel s tim, ze bude svuj hejtmansky plat rozdavat chudym a potrebnym ve Stredoceskym kraji... ze mu staci plat poslance... ach boze, on si ty lidi fakt kupuje... ja ho tak nenavidim....
Odpovědět
Profilova fotka
Rath hlavne prisel vcera s timhle, to je jako taky mazec http://zpravy.idnes.cz/kdo-neodpovede...
Odpovědět
Profilova fotka
a mam drb, hec.... Alcatko ceka druhy mimisko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To rikam, ze je blbec... jeeee, bude dalsi Alactkoooo :o))
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, celej duben, snad jen krome Karot uz ma deti nebo je tehu, blazni jedni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, nekdo to chce sfouknout hned... ja se obavam, ze nam taky nic jinyho nezbyde, kdyz si poridime dite takhle pozde.... :o(
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééééééé rááááááááááááánko dneska vyjde článek o Rathovi v Reflexu :-D jé Alčátko čeká mimi, to je super
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Eli... tak to si ten Reflex snad ani nekoupim... ja ten jeho ksicht nemuzu ani videt.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to si kup, má tam fotku na obalu jako Áda Hitler :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako at se mi nikdo nedivi, ze si neporizuju deti, kdyz uz doma jedno mam 8-( vola mi muz, ktery ma v nedeli odjet na 14dni na cviceni, ze ma knedlik v krku, tak si dosel k doktorovi a dostal neschopenku.... zatim do stredy, takze jede domu, na cviceni nejede (v praci bude vypadat jak lempl, co se vymlouva ze cviceni) a ja abych zrusila vsechny akce, co mam na pristich ctrnact dni v planu.... se na to muzu vys**
Odpovědět
Profilova fotka
a jeste mi klidne polozil telefon,ze jsem na nej hnusna.... on se flaka a ja jsem hnusna...
Odpovědět
Profilova fotka
njn, ale zas ted to řádí ty chřipky, tak možná dobře že to podchytí hned
Odpovědět
Profilova fotka
ja mu dam podchyti.... jsem mu rikala uz minuly tyden, ze se nema chodit kazdy den rachat do bazenu.... jako me to stve, mam v pondeli rande s kamosem a takhle to musim zrusit, by se mu to fakt nelibilo a hlavne nechci poslouchat, kdy jsem dorazila domu... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
njn chlapi jsou fakt jak malé děcka
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, ale deti muzes bit, trestat, zakazovat jim to a nebo aspon nejak vychovavat... ale toho?? mu to muzu rikat desetkrat... a je to marny, je to marny, je to marny... a kdybych ho zbila, tak by mi to asi vratil :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no tak se na něho vyprdni a ten program si neruš
Odpovědět
Profilova fotka
uvidim, jak moc nemocnej prijede.... jako ja jedu na vikend k nasim, on bude doma, protoze nemuze nikam.... a varit mu teda nic nebudu, stejne nemam kdy, dneska prijedu domu po spinnu kdo vi kdy... a zitra uz domu nejedu.... no a uvidim, jestli ve stredu pujde do prace (nevim kam, kdyz budou vsichni na cviceni) a nebo co s nim bude... v patek mi ma prijet kamoska na jednu noc, tka ho asi poslu k mamince
Odpovědět
Profilova fotka
njn je to fakt debilní
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravííííííím. nějak jsem to jsem včera nestíhala ... jsme od včerejška polepili asi 10 aut a už mi z toho hrabe ]-( kristi: já ti tak závidím (ale v dobrým) že budeš mít doma všechno nový ... to jen my máme doma skladiště ;-) aspoň tu koupelnu musíme letos stihnout
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: chápu tě manža byl nemocnej před 14 dněma a taky mě chvílema svrběla ruka - já ho teda nebiju, ale občas mám chuť :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jaji, to jsem zvědavá na tu koupelnu co vyberete ;-) já kristi taky hrozně závidím a už se fakt těším na naše stěhování
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! 8-) kristi: jé alcátko je v tom - no paráda! x-) a vy už bydlíte v novém?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ded jj jsem kukala, že alčátko je už v 13tt
Odpovědět
Profilova fotka
elis: no právě jsem šla na šmírung do té jejich diskuse... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no a co ty? jak vám to jde?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?