Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no cestovatel... nevim nevim.... asi by nejdradsi cestoval pesky ... na lodi mu je blbe a v letadle se boji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kolik že mu je?
Odpovědět
Profilova fotka
v dubnu mu bude 24
Odpovědět
Profilova fotka
jo on je vlastně skoro jako můj brácha, tomu bude v červnu 25
Odpovědět
Profilova fotka
mymu brachovi bude 15 v breznu
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... ty mas ale malyho brachu... to mymu synovcovi bude v dubnu 12 (nebo 11) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
malyho ne, je vetsi nez jaaaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sedacka je na ceste, do vikendu tu bude, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
paradaaaaa.... neni nad to, kdyz to funguje
Odpovědět
Profilova fotka
tjoooooooooo supeeeeer, krásně vám to vychází
Odpovědět
Profilova fotka
no, ale trvalo jim to docela....pry toho meli do CR vic... tedka mazec s tim eurem, ja to poridila jeste za 25 Kc/euro
Odpovědět
Profilova fotka
hele kristi a co ta tvoje kámoška, kdy to má rodit? a co má nakonec za kočár a jméno?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/159658-n... Anicka z Jak se stavi sen..... Lucka mi vcera psala, jeden termin mela 2, pak druhej dneska a treti termin 9.2. Bude to kluk Alex, kocar ma tenhle http://www.detskyraj.cz/zbozi/6357-ab...
Odpovědět
Profilova fotka
jj už jsem na to koukala a nif mof teda
Odpovědět
Profilova fotka
jo vlastně, to je ten kočár co se všem líbí jen mě ne :-D tjo tak to už má za pár
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, to uz rodi?? a jeste na Miusciny narozeniny :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je uz otevrena na 3, malej ma 3,4 kg....a poslicky ma furt
Odpovědět
Profilova fotka
ajo, Miuška má v sobotu narozky
Odpovědět
Profilova fotka
no, to ma..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele kristi a jak máte tu předzahrádku, to máte vedle se sousedama společné, nebo tam bude nějaký půltek?
Odpovědět
Profilova fotka
ona neni spolecna.....vedle maji jen terasky a to dal...ten kus je prakticky jen nas.. z druhy strany nemaji ani okno, natoz vylez ven
Odpovědět
Profilova fotka
aháááá, tak to je super
Odpovědět
Profilova fotka
jj, uz aby tam byla travicka
Odpovědět
Profilova fotka
my jedem příští víkend do PCE, tak jsem taky zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsi doresila ty listy?
Odpovědět
Profilova fotka
no právě kvůli toho tam jedeme byli jsme se koukat v SIKU tak uvidíme co nám řekne ten stavbyvedoucí
Odpovědět
Profilova fotka
my máme takový pěkný, nerezový nebo co to je, rovný do pravýho úhlu, vypadá to dobře. v siku tuším takový němají
Odpovědět
Profilova fotka
no tak přesně tyhle máme předvybraný, rovný do pravého uhlu nerez nebo hliník...neměli je tam před půl rokem, když jsme to řešili v chodbě (měli jen s takovým obloučkem), ted už je tam maj
Odpovědět
Profilova fotka
dokonce dělaj lišty i přímo v barvě a značce naší spáry http://www.siko-koupelny.cz/Zbozi.asp...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak fajn, ty pravouhly jsou mnohem hezci
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?