Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj já na něho taky minule moc neviděla, jen v odrazech a Mašlíková tam byla?
Odpovědět
Profilova fotka
Mašlíkova nebyla... nebo jsem si ji nevšimla... jo, jak to vypada ten pristi tyden?? mam tam porad rezervovany to misto pro tebe ... na ČT...
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá no tak to zruš....kdyby něco tak si to rezervnu sama,ale zatím to vypadá, že hospa bude
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok... tak to rusim... ahoj Kristi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré bré jako víte cca za kolik kupujete salátovou okurku?
Odpovědět
Profilova fotka
za hodne, vubec tu cenu nechapu, proc jsou okurky tak drahy???
Odpovědět
Profilova fotka
páč my byli včera v Bile a tam stál KUS salátové okurky 35 KČ jsem z toho byla tak v šoku (a nebyla jsem sama, ostatní lidi taky nadávali), že jsem se zeptala prodavajdy, jestli tam nemaj chybu...neměli :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jo, na vahu jsem kupovala v Hypernove za 80 kc/kg a kus jsem videla vcera v tescu za 29 nejak nevim, proc....
Odpovědět
Profilova fotka
jako my na šopák kupujeme dvě okurky...to by mě s takovou ten šopák vyšel na dvě kila jen za zeleninu
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, to uz si nepamatuju... naposledy jsem ji kupovala za cca 20,- se schvalne v poledne kouknu, ze kolik ji maji u nas...
Odpovědět
Profilova fotka
no, to mas pravdu...uz ani na okurku za chvili nebude :-p fakt des, a pritom o tom nikde nepsali
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mě to fakt nasralo a nejvíc mě sere, že po cestě jinej krám nemáme, akorát Albert a tam se mi dobře nenakupuje....naštěstí na větší nákupy jezdíme do Intersparu nebo Globusu
Odpovědět
Profilova fotka
no... to nechapu... ted jsem koukala, kolik stoji okurka na netu...a nasla jsem ji v internetovym obchode s potravinama za 18,-
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to prostě zloději
Odpovědět
Profilova fotka
ono i u cinana je levna, ten si to nelajskne jen tak zdrazit
Odpovědět
Profilova fotka
ale tak v zime jsou takovy veci proste drahy, ne?? kdyz to tu neroste.... i kdyz mi posledni dobou prijde ze veskery ovoce a zelenina jsou dost drahy.... jako kupovat jabka za 40,-/kg... to je fakt des bes...
Odpovědět
Profilova fotka
já teda ještě nikdy neviděla na štítku u okurky napsané: dovozce ČR
Odpovědět
Profilova fotka
ja jo, kdyz mi ji priveze tatka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, v lete mam okurek i paprik dost, no... ale papriky jsou levny docela, tedka v tescu za 40 kg my ovovce moc nejime, jablka si stejne kdyz uz tak jedine Golden, cerveny mi nechutnaji zadny, pomerance a mandarinky jsou ok, banany nezeru...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my jsme právě hodně na zeleninu a ovoce
Odpovědět
Profilova fotka
no.. to ja prave jabka jim porad.... zeleny i cerveny (ale ty jen nektery)... a banany taky muzu.... sem tam si koupim pomelo... a obcas taky kiwi mandarinky a pomerance ani tak ne... ale zeleninu taky rada... no si pockam na leto, tata zase bude zasobovat a budu jit denne kilo rajcat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé kiwi já miluju...Bobím ze mě skoro bleje jak mě vidí ho jíst s tou slupkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska upecu svuj prvni kolac http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
Eli... ty jis kiwi i se slupkou??? :-. Kristi... kolac vypada bajecne... taky bych si dala...
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: jj
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky kiwi se slupkou, i s tema chlupama, blbe se to loupe a hlavne to je dobry, kysely... ten kolac musim zvladnou i ja, naprostej antitalent
Odpovědět
Profilova fotka
no... ja nemam doma ovoce, takze jestli se do neceho pustim, tak to bude babovka x-) ja si kiwi rozkrojim na pul a jim ho lzickou
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam jen merunky v konzerve a to ja rada... akorat nevim, jak drobenka
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak na drobenku jsem jeste taky nenasla odvahu... ale mam doma kucharku a podle ji bych to snad zvladla... je totiz snad pro uplny blbecky, takze je tam i jak se delaji vareny brambory a jak se vari caj :-D tak tam bude i polopate vysvetleny, jak na drobenku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?