Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé skinnyho...to mi doma taky neprošlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nahaty morce.... no, nemusim mit vsechno :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ale oni jsou boží...teda nejhezčí jsou, když jsou malí, v dospělosti vypadají jak malý hrošík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mini hrošik
Odpovědět
Profilova fotka
http://lijada.wgz.cz/samice
Odpovědět
Profilova fotka
bleee... to bych doma nechtela... me je dneska nejak difne :o(( boli brisko, je mi šloufl, nevim jestli náhodou nepoběžim na záchod... jen netušim, kterou stranou to půjde :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ajaj.....že by tě taky někdo poprskal?
Odpovědět
Profilova fotka
no to doufam, ze NE.... jdu dneska na spinn a tak mi proste nic byt nesmi....
Odpovědět
Profilova fotka
zááávidím ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no a jak to vidis ten pristi tyden? bude spinn a nebo hospoda?? a nebo bys mohla do te hospody po spinningu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj bezva nápad no zatím to vypadá, že hospa bude
Odpovědět
Profilova fotka
bys mela takovou zdravou barvicku :o))) ja mam v pondeli dovolenou... budu ji travit se svym bratrem.... v deset pristane na Ruzyni, tak musim zjistit, v kolik vyrazit, abych tam byla vcas
Odpovědět
Článek se načítá
nazdar ženy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj zeno :o)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko no já jsem dneska fakt na umření...padá mi hlava do klávesnice ]-( , bolí mě celej člověk. tak popíjím coldrex a čekám kdy trochu zabere
Odpovědět
Profilova fotka
ajaj no mě v kanclu ani nezvoní telefony, všichni jsou asi kaput
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: tak bráška se na vás přijede podívat jo? kolegyně jede příští měsíc do švýcarska taky za bráškou, je tam na nějaké stáži či co tak jí pozval
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji, coldrex je dobrej, ale paralen hot drink je to samy, je jich tam o 2 ks vice a stojí o 30 kc mene... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hodně lidí má už dneska dovču a vyráží s dětma na hory. U nás dneska taky nezvoní telefon ... to je divný, jestli není vybitej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji... a nebylo by lepsi zalest do postele?? :-N nojo, bracha zase dorazi, naposledy tu byl v srpnu, tak se tesime.... uz je to rok, co odjel :)
Odpovědět
Eli, u vás jsou všichni marodní??? No včera jsem zaslechla že tahle chřipka má být nejhorší za posledních 5let. Tak sand se mě vyhne obloukem. Prý bude KO každý 5-tý :-( nj, úspěšně se mi to vyhíbá tak snad vydržím ! Já si při prvním škrábání a pálení v krku nasadím : kloktání soli, zel. čaj se zázvorem a medem, na noc čaj se slivovicí + ibalgin a do rána je to fuč!
Odpovědět
Profilova fotka
no to by bylo jenže jedna kolegyně už je nemocná a druhá má zítra volno tak to tu hold nějak musím přetrpět ... ležet budu až o víkendu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak Mauerova uz porodila, Madlenku a Josifka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Vcera byl spinn uuuzasny... ale Robert nas malem zabil..... byl to fakt hukot, lilo ze mne jako blazen a ruda jsem byla snad i na palci u nohy.... ale bylo to faaaajn.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a jinak jsem se snazila a ujela jsem 36,5km :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééééé kristi: my už dávno víme 8-) satyyy: jééé ty se máááááš, tolik kilásků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako fakt jsem malem chcip ... mazec... jinak mel zase bily tricko ;-) ale ... sedela jsem na tom kole, co minule ty a ja jsem na nej nevidela :o((( teda videla jsem jen odraz v zrcadle, ale jinak nic, jsem pres toho chlapa,co sedel prede mnou nic nevidela 8-( i kdyz vcera mozna bylo lepsi, ze nevidel on na mne :-N kilasku bylo tolik, protoze nas pustil dovnitr docela brzo... takze jsem jela cca hodinu a pet minut....
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, jj my už víme ...narodili se jí už v pondělí teda já dneska v té práci fakt umřu ... ještě navíc nám v noci vypnul kotel, tak tu teď ráno bylo 14 stupňů, tak jsem vzala elekrický přímotop a vesele roztáčím šéfovi elektroměr, až pak uvidí fakturku tak ná všechny vyhodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaji ... 14stupnu??? brrrrrr.... jen si zatop, prece tam nezmrznes
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?