Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyžtak si vem plíny :-D
Odpovědět
fakt jo? Jaké výhody mají? Jsem to nikde nenašla
Odpovědět
si musím někde sehnat brýle proti sluníčku, opalovák a plavky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
rychlejší odbavení, vip salonek,... vyzjistím... vydrž
Odpovědět
jé, tak to díky, a platí i pro němce? Když mě to stejně nikdo nebude věřit :-( že jsem těhu
Odpovědět
Profilova fotka
vip salonek? jenom proto, ze mam bricho?? to je dobryyyyy Evi.. zachod dobry, budes curat na nas z letedla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.babyweb.cz/Clanky/a1022-Le...
Odpovědět
Káji díky, to si přečtu. Já to asi nikam hlásit nebudu, jednak to na mě není vidět a pak budu na dovče 23-24 tt, takže pohoda jazz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oukeeej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evi: ale neměla bys procházet takovým tím rentgenem, který zjištuje kovy apod ne?
Odpovědět
no elis to nevím =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli... copa to mas na strese za televizi?? nebo drzak na televizi??
Odpovědět
Článek se načítá
no já jsem tímhle rentgenem v těhu už několikrát šla, asi je to jen na chviličku, takže těžko říct, zeptám se doktora
Odpovědět
Profilova fotka
ten rentgen prý neva... teď mi akorát popisuje kamarádka, která má těhu švagrovou a taky někam letí, že jí prý řekli, že jí prý nemusí pilot dovolit vstoupit na palubu (což prý do určité doby nemá právo) tak že si jde pro zichr pro potvrzení k dr. že letět může...
Odpovědět
Profilova fotka
evu: no to prej nesmíš, mě to říkala kámoška, že to taky nevěděla, až pak se to dozvěděla
Odpovědět
Profilova fotka
coze?? jako kdyz nebude pilot chtit, tak ji tam nepusti?? to je tehule asi horsi nez terorista .... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no Evi dr. pěkně zbombarduj dotazama...
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: na střeše mám tv panely, proč?
Odpovědět
no já šla např. na ministerstvu financí a taky v Sazka aréně už párkrát
Odpovědět
Profilova fotka
nefim no, zeptej se na to dr.
Odpovědět
Profilova fotka
Eli... jen tak... jsem koukala, co se u vas deje ;-) x-)
Odpovědět
no já nevím, já mám kámošku co má větší buben než já a vzali jí v pohodě a nikdo se jí na nic neptal. Navíc když sama sebe neprásknu tak kdo to na mě pozná?
Odpovědět
Káji no četla jsem že po 28 tt ti nemusí dovolit nastoupit, ale já jsem 23tt
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: jj ;-)
Odpovědět
tak prý těhule rámem můžou chodit, prý je to slabé a nic to neudělá, to bych se prý musela složit na ten pás co projíždí ty tašky, ten je už silný, ale jinak v poho. A potvrzení do 27tt nepotřebuji.
Odpovědět
Profilova fotka
evu: no tak vidíš, takže na pás pro tašky si nelehej jo :-D
Odpovědět
škoda, jsem si chtěla na chvilku lehnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si lehni na ten přibližovací jezdící pás, stli se chceš svézt vleže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
toz devcata, ja se pro dnesek pomalu loucim... jdu na parkovisko pro auto a padim pro maminu a potom k nasim.... se mi nechce byt samotne doma, tak se jedu kouknout na tatku (jak mu to slusi po navratu z nemocnice) a taky uvidim segru a Vojtika... jsem na cvalika zvedava :o))) tak paaa zitraaaa
Odpovědět
paa satyyy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?