Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky doufám vám budem závidět, my máme takovej hnusnej starej, dostali jsme ho od známýho za 2 tatranky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak stativ za dve tatranky... to neni spatny kup ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobreeeee ranoooooo
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar, mam jen chvili notase, nez muz zdrhne do prace.... noveho nic neni, uz mam skrine na wc a na chodbe, nemam tam ani co dat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
achooooj :o))) no a co se ti zdalo prvni noc v novem byte??? to se ti pry splni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, takt o nevim,myslim, ze nic..... :-| hele jako fakt nevim, co budete delat v baraku, ja jsem rada, kdyz uklidim tech 63metru :-o
Odpovědět
Profilova fotka
brééé jsem jen na skok musím dodělat včerejšek :-|
Odpovědět
Profilova fotka
co tam uklizis??? my mame doma tech nasich 86m s muzem uklizeny za dopoledne :o)) ahoj Eli, uz je dneska dobre???
Odpovědět
Profilova fotka
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/... deti jako smeti :o))
Odpovědět
Profilova fotka
je tady dost prachu, kazdej monter si to po sobe neuklidi, na podlaze je videt snad vsechno, musim si zvyknout...mi jde o to, kolik z tech vasich 86 m pouzivate, tim myslim denne..mne by jeden pokoj navic nevadil, ten by byl ale cely Mii, my jsme stejne furt v obyvaku ahoj Eli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, denne?? tak obyvak s kuchyni... to je 36m, loznici 12m a zachod s koupelnou... takze vlastne vsechno, krome toho pokojicku, kde by mel byt detsky pokoj a tam ted nic neni a to je jen 11m takze pouzivame cca 70m ...
Odpovědět
Profilova fotka
dneksa už je to lepší, díky za optání :) pořád nějak nemůžu pořádně jíst, ze všeho mě ještě bolí žaludek, jak je předrážděný z toho zvracení :-( ale jinak jako dobrý, 3 kg za tři dny dole, mazec :-| , to bude jojoefekt
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my používáme asi tolik co satyyy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, a kdes to chytla? Bobik to ma taky??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nojo.... dieta dobra, skoda, ze se to hned vrati.... kdes k tomu prisla?? prijde mi, ze ta strevni chripka prosla celou republikou.... v Kralikach to mela pulka rodiny... Petr si to taky uzil... ja jsem rada, ze se mi to vyhnulo.... nemem rada zvraceni |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ne, Bobík to naštěstí nechytnul, což je divný, páč já jsem odolnější než on v pátek večer, už když jsem šla spát, tak mi bylo trochu zle, ale usla jsem, pak jsem se vzbudila 23,30 a už to jelo, průjem, zvracení, pak jsem si šla lehnout a za půl hodiny zase zvracení, lehnout, zvracení...tak to pokračovalo asi do 4 rána v sobotu jsme jeli do PCE, páč se mi zdálo, že mi bylo ráno líp, na o jsem měla 1 brambor...pak že se půjdem čučnout do Reserved, tam jsem omdlela, naštěstí mě zachytil Bobík a ochranka, odvezli mě domů, tam jsem měla 38 teploty, tak mě naložili do postele s Acylpyrinem a v neděli už to bylo lepší teploty už nemám, jen nemůžu pořád nic moc jíst, jak mám ten žaludek předrážděný
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky no nás to taky zkolilo, dneska odpadla další kolegyně a šéf má půlroční holčičku na infekčním v nemocnici a nemůžou tam s ní být, protože není volný nadstandard ... tak je docela dost nervózní ...takže kolem nj všichni chodíme po špičkách
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jaji, jj šéf mi taky volal, že to chytl, ale spíš na průdušky, takže je doma
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, tak to je hnus teda,jesteze uz je ti lepe... Jaji, copak ji je, malinky??? chudacek a rodice taky, by me jeblo nebyt s ni,kdyz ji neco je...
Odpovědět
Profilova fotka
Eli... ti je blbe a ty vyrazis na nakupy... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nebyly nákupy, chtěla jsem jít na vzduch, navíc jsem slíbila švagrové, že jí příjdu udělat vlasy a nalíčit na ples, tak jsme se cestou stavili v jednom krámu
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci jet lyzovat,sakra.....dneska je tam krasne, jak tak koukam
Odpovědět
Ahoj holky ;-) jdu se na vás juknout!!! Kristi, gratuluji k bytečku a k zařizování .... ó jak já bych zařizovala!!! Tiše závidím |-| Eli, tak střevní chřipku jsem měla na jaře a jak píšeš - průjem, zvracení ... 3 dny mi bylo zle jak psovi, pak dalších 14dnů jsem nemohla pořádně jíst, páč mě furt tlačil žaludek. Co je super - doporučuji pravý černý čaj - vychlazený po lžičkách, piškoty, staré rohlíky, a aby tělo mělo z čeho brát - čaj si slaď hroznovým cukrem. Ještě je dobrý Smecta - je to na podrážděný žaludek, no a taky mě pomohl ten sirup jak na něj dávají reklamu v TV s těma hasičema - Gaviskon nebo tak nějak. Je to sice hnusárna vypít - ale zabere to!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ivi, díky za rady, piškoty jím už tři dny, stejně jako bebe šušenky, nic jiného nějak nezvládám...mamka mi taky říkala, že to může trvat i týden
Odpovědět
Eli, tak zkus ještě tu smectu a gaviscon - smecta určo zabere a trochu uleví od divného pocitu v žaludku ... musíš to nějako vydržet, ale než budeš opět OK tak to bude trvat určo ještě další týden :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: já měla smectu jednou a už to asi nedám...mě jako normálně už není zle, jen když něco sním, tak mám křeče, ale není to nic strašného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem vcera potkala jednoho znameho.... no, je to kluk od nas, co jsme spolu jeli domu asi dvakrat vlakem a zakecali jsme se... no a tak jsme sli vcera na pivo ... tak mam doma trochu problem, muzovi se to nelibilo :o(( ale ja jsem nic neprovedla... uz v osm jsem byla doma a strizliva ;-)
Odpovědět
Eli, tak to jo ;-) hlavně že už ne:-p ;-) Satyyy, ty máš manžu už doma???? To jsou chlapi!!! Taky ti vaši protějši mají divné otázky, když jdete po městě a pozdraví vás nějaký známý, kterého on nezná??? Ten můj dycinky: kdo to byl? a odkud ho znáš? ....
Odpovědět
Profilova fotka
to se máte holky...můj vůbec nežárlí
Odpovědět
Profilova fotka
muj taky moc ne, nema duvod, pac jsem hodna
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?