Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jede v utery... ale to ja nemuzu, mam kosmetiku, tak muzes sama... tak se tam kdyztak zaregistruj a muzes i to ridit sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tjo a můžeš mě tam dát na to úterý? nebo to bych si od tebe musela vzít nějakou kartičku či jak? toho 5/2 zatím nech, kdyby nám ta hospoda padla
Odpovědět
Profilova fotka
Tak muzu te tam dat na to utery... karticku ti davat nemusim, budes platit normlane za hotovy....
Odpovědět
Profilova fotka
tak utery 27.1. od 17hod. mas Roberta rezervovanyho.... kolo č.12, to je jak jsem sedela ja... skoda ze mam tu kosmetiku
Odpovědět
Profilova fotka
oka díky moc a mám nahlásit tvoje jméno nebo svoje?
Odpovědět
Profilova fotka
a je tam ještě místo? že bych vzala tu Lucku
Odpovědět
Profilova fotka
mista je tam jeste hodne....
Odpovědět
Profilova fotka
tak se tam fakt zaregistruj.... tam jenom napises jmeno a mail.... a muzes si to oklikavat sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oka...já myslela, že je k tomu potřeba něco navíc ;-) díky
Odpovědět
Profilova fotka
Jake jsou plany na vikend?? my musime uz doma uklidit, teda aspon vytrit podlahu, protoze to uz je humus :-x a v sobotu asi vyrazime do Prahy... Petr potrebuje tu mikinu nebo bundu, co jsme pres ten internet nesehnali, potom musim koupit neco kolegyni pro chlapecka, jdeme tam na navstevu, kouknout se na malyho Frantiska... no a kamoska asi dneska porodi, tak taky musim neco poridit.... a v nedeli budeme spaaaat a mozna bychom mohli za tou kamoskou do porodnice... kdyz bude pekne
Odpovědět
Profilova fotka
tááák hotovo...to je super ten obrázek jak si vybíráš kolo :-D :-D jéé to máš samé děcka...no mě asi vlastně čeká skoro to samé, dneka budeme odpočívat a zítra jedeme do PCE...Bobíkův brácha jde na ples, tak jsem slíbila švagrové, že jí upravím...jinak víkendový program ještě nevím
Odpovědět
Profilova fotka
je to super ta rezervace, co??? me to bavi.... :o)) no a kamoska uz porodila.... v 10.40h se Tomasek narodil :o))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéé tak to bylo rychlý
Odpovědět
Profilova fotka
no... odjela do porodnice o pulnoci a od jedny pry tlaci....
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to zas tak rychlý nebylo
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši já už mám hlad :-p a musím počkat na poštačku, páč v kanclu není ani noha
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky hlad... ale musim nejdriv nakoupit a potom si ohreju obidek.... tak ja padim
Odpovědět
Profilova fotka
dobrouuu
Odpovědět
Profilova fotka
ufemtu, byla jsem si pro pizzu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si ohrala obidek z domu... v krame jsem pokoupila nejakou veceri, ale porad nevim, co budu zitra varit.... asi donutim Petra, ze se najime nekde ve meste .o)
Odpovědět
Profilova fotka
přeju krásný víkend všem, dneska jsem zase celý den jezdila tak vás nějak nestíhám manža marodí doma a já v práci makam za 2 :-( tak aspoň o víkendu budu relaxovat kristi: ať se vám v bytečku hezky bydlí
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak ja se hlasim a dopredu rikam, ze tak do ctvrtka tady asi nebudu, pac jeste nemame net 8-( 8-( 8-( nejak to nestihli, ale doufam,ze by to melo byt do konce tydne, teda aspon to rikali jinak se nam bydli dobre, akorat me stve, ze jak okolo nikdo nebydli, tak pres dvere a zdi tahne studenej vzduch,ale to se casem asi podda, ale jinak fatk super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno přeji všem krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko... Eli ma strevni chripku... snad bude zitra... tak asi budeme dneska pracovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsme byli v sobotu nakupovat.... prolezli jsme snad vsechny outdoorove obchody v Praze a mikinu nemame... proste nic neni to prave... kdyz uz je, tak za to chteji pres 5tis. a to zase nedame... tak max.3500,- Tak jsme si aspon dosli ve meste na obed, koupili jsme neco tem vsem miminkum... a vecer jsme sli na navsetvu za Petrovou sestrenici.... maji osmitydenni Adelku.... je kraaaaaasna... fakt se jim povedla... x-) Tak jsme si očuchali miminko a jeli sjme domu... jsem byla tak uchozená, že jsem už domů malem nedosla :-p Vcera jsme konecne koukali na Temnyho rytire.... jsem se baaaaala :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Satyyy, já takhle chodila po Praze tak 14 dní zpátky a sháněla jsem flaušovku na zip, dlouhou, aby mi netáhlo na záda... a taky nic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikde nic nemaji... jako starsi kolekce jsou docela fajn, ale to je probrany a s tema novyma udelali takovy inovace, ze je to blby..... divny strih, blby rukavy... rposte to stoji za prd :o(
Odpovědět
Profilova fotka
no já koukala na ty barevný (divný variace a že to je všechno krátký... mám jednu co mám od O., má jedinou chybu, když si sednu koukaj mi záda... :-( snad něco nandu... kdybyste něco objevili tak dej echo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych taky marodila, ale je mi to blbý po dovolený zalehnout, tak se léčím čím se dá.
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji, tak stativ uz je doma... teda mam ho zatim v praci.... tak doufam, ze se bude libit x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?