Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj chci tak já si tam třeba ve st zavolám a zeptám se
Odpovědět
Profilova fotka
tak toho 5.2. tam mas :o))
Odpovědět
Profilova fotka
bezva a na Robíka jo?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :o))
Odpovědět
Profilova fotka
na svetle sice neni tak peknej jako ve tme... ale jelikoz se jezdi za tmy, tak to je... ;-) jen je to fakt docela pomaly... i kdyz ta hodina v utery byla trochu rychlejsi, ale ne o moc... ale mozna s trochu lepsi hudbou.... ja jsem to vcera tak pochopila, ze on tam mel nejaky instruktory, nevim jestli je školí nebo co... tak jestli jim dáva pomalejši hodiny... aby si jako vyzkouseli co vsechno se da jezdit... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
jak pomalý? jako že jsme jeli furt do kopce? no já když řekla BObíkovi doma, že jsem ujela skoro 34 km tak byl na mě fakt pyšný
Odpovědět
Profilova fotka
no... jako jeli jsme s frekvenci slapani 60-70otacek..... to neni moc... rychlej running ma i 90 a sprint i 120 :o) jojo, to pocitadlo km je fajn.... ale kamos rikal, ze kolem tech 30km je to tak normalni... ale ja jsem pri prvni hodine ujela 28km, minule 31km a vcera 33,5km ...
Odpovědět
Profilova fotka
no hele, já jak jela na konci jak tryskomyš tak mě to dál jak ke 120 km nepustilo
Odpovědět
Profilova fotka
no ja vim... jsem to taky zkousela, kolik z toho dostanu a ono to nad tech 120 otacek nemeri :o((
Odpovědět
Profilova fotka
a to číslo je teda co? počet otáček za minutu?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, pocet otacek.....
Odpovědět
Profilova fotka
jj já jsem si právě říkala co to asi je a že to rychlost asi nebude :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jako rychlost?? ... ze bysme se ritili na kole rychlosti 120km/h??? :o))) no ale tak jsme jeli nejakou třicítkou... kdyz jsme ujely 30km za hodinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no proč ne :-D já jsem tryskomyš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bys mohla skoro i na dalnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no klidně bych jela i další hodinu
Odpovědět
Profilova fotka
bylo to fajn... a to jeho bily tricko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no o tričko ani nešlo :-D jako v životě jsem neviděla takovou vánočku....neměl to triko náhodu s všitou vánočkou? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hihi... tak bychom ho priste mohli poprosit, jestli by nemohl jet bez tricka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čéče to není špatný nápad
Odpovědět
Profilova fotka
tak az tam nebudeme za novacky a budeme tam chodit casteji, tak bychom to mohli zkusit :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
nebo tam poslat anonym poštou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neco jak... budes jezdit bez tricka nebo jsi synem smrti 8-) jako musim ho vyfotit a ukazat Petrovi, aby videl, jak ma v padesati vypadat
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no mě stačilo, když jsem to Bobíkovi včera popisovala...skoro to vypadalo, že mě snad ani nechce poslouchat nebo co :-D :-D nechápu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to taky nechapu... ale ja uz jsem rikala doma, ze ho miluju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no na mě už byl namakaný až moc, ale to břicho x-) x-) , jsem si včera večer ještě zacvičila, abcyh měla taky takové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako trochu vic namakanej je... ale je proste ten typ... ale bricho pekny... ja uz jsem doma necvicila :o((
Odpovědět
Profilova fotka
jo prosím tě, jsem ti ani pořádně nepoděkovala za tu knížku, tak díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuáááááááááá satyyy, ted jsem si uvědomila, že 5/2 máme akci z práce do pytle ;-( tak to mi ten příští týden musí vyjít...nejede i v jiný den?
Odpovědět
Profilova fotka
takze toho 5.2. mam zrusit??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?