Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli jim tam prší, tak to jim teda nezávidím, já déšt nesnáším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky nesnasim dest.... koukala jsem na kamery na horach a zatim tam moc pekne teda neni :-S
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko..... uz jsem zase tady :o)
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééééé ráááááááááááááánko
Odpovědět
Profilova fotka
dneska to vypada, ze bude venku mnohem lepsi pocasi nez vcera.... na Palmovce uz leze slunicko :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji, stativ uz jsem objednala a dneska by mel dorazit :o)) .... jen Petr ma narozeniny az za mesic, tak nevim,jestli to vydrzim mu to nerict :-N
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: no to musíš, nejseš měká ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no musim no... ale ja mam vzdycky takovou radost, ze bude mit radsot, ze bych mu to dala hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to nech v práci, nebo u babi
Odpovědět
Profilova fotka
no, necham to v praci... domu to nosit nemuzu, to nemam ani kam schovat....
Odpovědět
Profilova fotka
už se těším na ten spin dneska, sejdeme se před vchodem nebo jak? hod mi ještě pls ten odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
www.ininspinning.cz asi se sejdeme pred vchodem ... chodim tam tak na pul patou, abych se prevlikla a vypadla ze satny, nez se tam nahrnou vsechny ostatni
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
oka, to bych měla stihnout, ve 4 vyrážím na poštu
Odpovědět
Profilova fotka
jasny.... pockam na tebe ja uz se taky tesim.... zas budu dneska jak svetluska, mam bily tricko a zpoloviny bily kratasy... a jak tam sviti jen to fialovy svetlo, tak rozhodne nebudu neviditelna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to je přímo u zastávky Bílé Labutě
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, je to hned u zastavky... :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak super, tak se tam kolem půl sejdeme
Odpovědět
Profilova fotka
oki :o)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko..... tak jsem tu... Eli, jak je?? me je dobre, nic me neboli ... jen bych spala
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, jaky byl spinn?? my jsme v Pze, Mia stale u babicky, dneska budeme uklizet oba byty a snad tam budem uz i spat. Ja ted jedu na gyndu, jinak bych jeste spala...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristi... jak bylo na horach??? vcera bylo krasne ... teda aspon tady dole... spinn byl fajn... sice vic silovy, ale dobry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my prave ze jsme byli jen ve stredu, pac odpol zaclo prset i nahore, tak jsme promaceny jeli domu,ale lyzovacka super...
Odpovědět
Profilova fotka
no ve stredu bylo fakt hnusne... jsem koukala na kamery na horach a bylo hnusne snad vsude .o(( a takze o vikendu probehne akce Kulovy bles?? a uz budete bydlet v noveeeem
Odpovědět
Profilova fotka
no, uz dneska tam asi budem spat.....doufam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééééé rááááááááááááánko satyyy: naprosto bájo, jako cítím nohy, trochu i ruce, ale boží, jsem fakt 100% spokojená kdy jdeš příště? kristi: se máááte s tím stěhováním
Odpovědět
Profilova fotka
achoj.... to je fajn, ze jsi spokojena.... jako ja nohy taky citim, ale jako tak unaveny, ne bolavy.... jdu ve ctvrtek, ale je tam uz plno.... :o(
Odpovědět
Profilova fotka
a pak jdu ten dalsi ctvrtek, 5.2. a to je tam jeste volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé a nemůže se něco uvolnit?
Odpovědět
Profilova fotka
včera tam taky měli mít plno a bylo volno
Odpovědět
Profilova fotka
no... vsimlajsem si, ze tam bylo volno... ale jeste kdyz jsem sla z prace, tak netu svitilo, ze je tam plno... tkaze je to takovy nejisty :o( mozny je vsechno, ze se to uvolni... tak to budu sledovat .o)) a chces toho 5.2.??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?