Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ooooooooooooooo tak super, se máte
Odpovědět
Profilova fotka
no, akorat balit se mi nechce, ale uz skoro tak pulku mam :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tjo já bych balila jak divá
Odpovědět
Profilova fotka
me balit taky nevadi... spis mi vadi to potom vybalovat
Odpovědět
Profilova fotka
no to vybalování je taky super, dáš si to hezky tam kam potřebuješ, nádhera
Odpovědět
Profilova fotka
vybalovani mi taky neva, pulku toho vyhodim a zbytde mi jen to,co cchi a taky to davat do poradny skrine, botniku, kuchyne...nadhera
Odpovědět
Profilova fotka
jj nádhera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
takdobry, dneska jeste dorazi mycka a varna deska, tak to mam snad vsechno, krome lednice, ta asi prijde az v pondeli
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jká lednice to nakonec vyhrála?
Odpovědět
Profilova fotka
tahle http://www.vestavba.cz/zbozi/electrol... obyc. a kdyz bych pak chtela tu ameriku, tak ji dam mamce a koupim si jinou, jsem nechtela nic drahyho
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz pomalu muze taky premlouvam na ameriku... ale neivm nevim... i me se zda ta lednice strasne velka, zvlast, kdyz my ji mame porad prazdnou... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít vestavbu, takže amerika nehrozí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, to ja s ni pocitam, teda az ji zlevneji
Odpovědět
Profilova fotka
takjdu pristi patek na gyndu, se mi vzdy zda, ze to hrozne utece ten pul rok
Odpovědět
Profilova fotka
mě řekla minule na gyndě..."uvidíme se zase za rok"
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi.. a budes nejak resit to telisko, nebo neco jinyho nez HA??? a nebo u toho zustanes?? ja jdu na gyndu v breznu na posledni injekci... a potom na prohlidku... to uz bych mela byt bez tech prasku a uvidime, co se bude dit
Odpovědět
Profilova fotka
co říkáte na takový střih a délku vlasů na mě? http://foto.osobnosti.cz/gwyneth-palt... http://foto.osobnosti.cz/gwyneth-palt...
Odpovědět
Profilova fotka
zkonzultuju to, Satyyy, ale nevim.... Eli,l myslim,ze to bys musela asi foukat,ne? objednala ses?
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: já se foukám po každém mytí ještě jsem jí nevolala, zatím přemýšlím o střihu
Odpovědět
Profilova fotka
jak dlouho k ní asi tak trvá objednání?
Odpovědět
Profilova fotka
dela jen ty uterky, tak nevim, ja jsem s ni mluvila vcera a jdu v utery v 11:30, jen zastrihnout
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... vsichni chvalej, ja pochvalila,ale vubec mi tam neladi ta dlazba :-o
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no já si to nechám uležet ten účes a brnknu jí asi příští týden
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt s tou dlažbou ještě by mě zajímala fotka dlaší části kuchyně
Odpovědět
Profilova fotka
za hodinu idu...
Odpovědět
Profilova fotka
jinou nema, zatim
Odpovědět
Profilova fotka
no, takze kuchyne je docela pekna... ale ta dlazba se mi teda nelibi vubec... a ty vlasy?? ja ti nevim, neni to na tebe noc kratky??? se mi vic libilo to, cos ukazovala minule... takovy dlouhy, myslim s patkou...
Odpovědět
Profilova fotka
néééé patka v žádném případě no já to chci právě číhnout dorovna, abych měla všechny vlasy stejně dlouhý a pak uvidíme jak to bude vypadat až to poroste
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo to nech na Hance, at ti neco vymysli ;-) ja jsem s tema vlasama spokojena... i kdyz bych radsi, kdyby rostly rychleji.... zrovna vcera, jak jsem si porad neco zkousela, tak jsem koukala do zrcadla... a rikala jsem si, jak je to super ostrihany, ze presto ze jsem ty vlasy mela uz takovy hnusny mastny, tak to porad drzelo ten tvar... a s tou dylkou... minule mi zacalo hlodat, jestli bych to nemela zase zkratit, jak jsem to mela hned po ostrihani.... :-N .. ale asi to necham ted rust, at jsem v lete za kocku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to smiknu jen vzadu, ty rousny co tam mam jsou hnusny....at je to delsi rovny a uvidime, co dal, to nejhorsi mam za sebou, ted uz to jen bude delsi a delsi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?