Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no v pondeli a od te doby me boli brisko... jsem myslela, ze to nejpozdeji v utery prejde a ono nic
Odpovědět
Profilova fotka
ajo tak no já to mám normálně delší dobu
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme vcera s kamaradkou probrali jeji tehotenstvi ;-) x-) normalne nevi, co cekaji... nechce to vedet... nechapu, ja bych to nevydrzela.... a bude to bud Adam a nebo Magdalena (to je strasne dlouhy jmeno)
Odpovědět
Profilova fotka
no záleží jaké mají příjmení
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já jsem zatím taky dycky říkala, že bych nechtěla vědět co čekám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty bys to nechtela vedet??? no, jako je to pekny mit prekvapeni... ale ja nevim... no, prijmeni maji taky dlouhy Grosmanova (a to nevim, jestli tam nejaky pismenko neni dvakrat)
Odpovědět
Profilova fotka
Grosmanová podle mě není dlouhý příjmení :-D mě se třeba líbí jméno Berenika, dej si k tomu naše příjmení, to je dlouhý :-D no zatím jsem o tom nějak nepřemýšlela, nebylo proč že jo, uvidíme až to bude někdy aktuální
Odpovědět
Profilova fotka
no, ty uz jsi jen o jedno pismenko delsi, to neni takovy rozdil... ale Berenika se mi libi x-) ale co, das ji kratky jmeno, aby to nemela tak dlouhy (treba Eva) a potom si vezme nejakyho cinana a bude Eva Li a co by dala za dlouho krestni jmeno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D nééé čínana neeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, se te bude ptat... jedine, ze by si cinan vzal vase prijmeni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přes moji mrtvolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz bude peknej??? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
neznám pěkného čínana jdu si pro o a do banky, zatím
Odpovědět
Profilova fotka
jsem z5
Odpovědět
Profilova fotka
cos mela dobreho?? ja dneska vyrazila jen na nudle k cinanovi
Odpovědět
Profilova fotka
já papám, kebab se zeleninou a rýží
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm :o))) dobrotka...
Odpovědět
Profilova fotka
jj byla jsem si pro to v tom novém jak jsme šly včera kolem
Odpovědět
Profilova fotka
toz jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak cooooooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
mam rolety a svitime, aspon ze tak. debil jsem s tema garnyzema, fakt kokot.... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... ty jsem koupila, okno mam velky 350 cm, tak jsem koupila dve dvoumetrovky, ktery se prichtavaji i v pulce,aby drzely. Jenze pruser - ja je v pulce nemela kam prichytit, vubec jsem si toho nevsimla, ke kousku zdi nad oknem je to cca 25 cisel a na to zadnej drzak neni. Takze jsem to jela vratit, zajela jsem do OBI a konecne mam vymysleny, co s tim udelam. Normalne takovy kolejnice bily do stropu, z umely hmory a do toho jsu malinky zabicky na ktery se pridela zaves ci zaclona, uffff
Odpovědět
Profilova fotka
o ou... trochu problem ale kolejnice bily do stropu jsou fajn... ma to babi a moje mamina v obyvaku.... ja bych asi ani nic jinyho nechtela, teda kdyz uz zaclony... ja ty tyce nemusim
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja uz to dneska balim... jedu do obchodaku kouknout po kalebce... ta moje cerna mi umrela :o((( no a potom jeste za babi...
Odpovědět
Profilova fotka
no,ja vubec netusila, ze se neco takoveho dela, my jsme doma meli vzdy tyce, vis? ale bily jsou super, nebude to skoro videt...
Odpovědět
Profilova fotka
jaký kolejnice?
Odpovědět
Profilova fotka
umela hmota cca 5 cm siroka a 2 cm vysoka, delka od 0,5m do 3m, privrta se to do stropu, vypada to jak lista, chapes??? a v tom jsou takovy jakoby kolejnice, mezera v ktery jezdi ta zabicka na ktery mas povesenou zaclonu ci zaves
Odpovědět
Profilova fotka
jako to jak to bylo kdysi?
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, ja nevim, jak to bylo, my meli vzdy tyce.....ale jo, myslim,ze je to starej system
Odpovědět
Profilova fotka
jo,a dementi mi rozbili to fial. svetlo, takze nevim...asi tam dam naky jiny nebo to zkusim nejak vyreklamovat
Odpovědět
Profilova fotka
no to vyreklamuješ určo to se rozbilo cestou?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?