Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, mas to rezervovany na 22.1. a dokonce bylo misto vedle mne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
supeeer, dííky
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, tak po 1576x ti to teda reknu sedacka 899 Euro kreslo 379 Euro
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D díky
Odpovědět
Profilova fotka
chi chi... to je sranda s tou vasi sedackou.... ja jsem na ni zvedava, jaka bude v realu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no v reálu je boží já mít odrostlé děcka a nepotřebovat místo na spaní tak jí beru hned
Odpovědět
Profilova fotka
u nas na ni bude muset nekdo nekdy spat, bud 2 prituleny nebo jeden roztazenej :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že když k tomu přidáš to rozložené křeslo tak to půjde na příležitostné spaní
Odpovědět
Profilova fotka
tak ona ma tech 140 cm, kdyz se rozlozi, na kresle muzu spat ja,ja jsem malinka
Odpovědět
Profilova fotka
spat na takovy pekny sedacce??? navstevu bych hodila na zem a bylo by :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kristi to nemá 140, já myslím, že 120
Odpovědět
Profilova fotka
no,asi mas pravdu, ja ti ani nevim, ale lezet se na tom da
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj vím to, páč jsem to měřila s tou ženskou na prodejně
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, jste se na te sedacce s tou pani valely??
Odpovědět
Profilova fotka
:-D naštěstí ne, jen jsem to tam rozkládala a skládala a měřila tu plochu na spaní
Odpovědět
Profilova fotka
ja idu do te ikei a prevzit si digestor.....zatim paaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
kristi fááá dobře pořid
Odpovědět
Profilova fotka
paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
holky jaké máte doma notasy? značku?
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam Acer ... chudacek starej... mam ho asi ctyri roky (nebo pet) ... za ty prachy, co me tenkrat stal, bych ted mela dělo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já už se tak trochu čučám po notasích, do nového určo chceme, lbí se mi Asusy a dá se pořídit kolem 15000
Odpovědět
Profilova fotka
no... ja tomu nerozumim .o(( mam toho Acera... stal nejakych 26tis. a uz jsme tomu museli dokupovat nejaky disk a pamet, protoze to proste nestaci... a dneska se da za nejakych 12tis. koupit mnohem lepsi... ale ja tomu nerozumim a takovy veci pro nas vybira spravce site u nas v praci... vzdycky mu napisu mail, co potrebuju a on mi posle odkazy uz na konkretni veci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dyt mě to taky vybírá náš IT
Odpovědět
Profilova fotka
tak se ted laduju testovinovym salatem, co jsem si udelala v nedeli... no, nevim, jestli neni uz trochu jetej... ale co, mam hlad.... tak se max. pos*** :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tjo to už je půl 12 mě to dneska nějak letí
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, za chvili jsem u tebe ;-)
Odpovědět
Ahoj vespolek :-) Mela bych dotaz na kristi - neresili jste prosim sedaci soupravu odtud http://www.atraktivni-nabytek.cz/ ? Jejich design se mi libi, vybrali bychom tam nejeden model - jen mam pocit, ze nekdo nebyl spokojeny :-N Diky
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdaaaaar, jsem tu.....mam digestor, mam garnyze, mam zavesy a mam toho dost teda.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
achoooj... tak to je fajn, zes poridila vsechno... a zitra prijde ten "manzel" na praci??
Odpovědět
Profilova fotka
prijde no, do telefonu fakt sympatak :-D a sedacka dorazi pristi tyden, prisla faktura. Ty jo, ja to neumim platit do ciziny, mne bude muset poradit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?