Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
na Krause bych sla taky... Kristi... na internetu :o)) treba na Ticketportal se da neco sehnat... a nebo na strankach konkretniho divadla... ale takhle narychlo nevim jak bude volno
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsemt o nasla, ty voe, to jsou jen uterky
Odpovědět
Profilova fotka
neni volno, ani na unor uz neni, ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
jj to Nahniličko jsem sehnala úplnou náhodou
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak jindy no
Odpovědět
Profilova fotka
a zkus ve vinohradském na Do naha
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, Do naha chci taky videt... cela nase rodina to videla a my nic... tak jestli mate volny vecer, tak projed divadla co se kde hraje a vyrazte... je toho spousta, co stoji za to...
Odpovědět
Profilova fotka
zkusim to, no....to by se snad jeste tyden pred dalo neco sehnat
Odpovědět
Profilova fotka
no, dalo... jako spis je to o tom, ze ty dobry listky jsou pryc brzo... ale taky se kolikrat treba na netu tvari, ze uz jsou pryc a potom je tam volno (takze to mozna uhanet v pokladne divadla, jestli neco nemaji, co si treba lidi nevyzvedli a tak.... ) tezko rict, ja vetsinou kupuju listky dopredu... a kdyz o tom tak mluvim, tak bych se uz po necem taky mela podivat...
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja pockam, vsak nam pohlidaji kdy budeme chtit
Odpovědět
Profilova fotka
my teda chodíme do divadla jen pokud se k nám dostanou nějaké lístky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
k nam se jako samy nemaji kudy dostat......kdyz nic, tak pujdem aspon do kina
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, tak to ja obcas nejaky koupim... jak jsme byli v lete na te letni scene Ungletu, to bylo super... ale taky to posledni dobou flakam... ono je to tezky vymyslet nejaky divadlo, kdyz Petr pres tyden je pryc... tak ted uz je to zase lepsi, ze se z tech Pardubic da na to divadlo prijet... (ale bylo by fajn, kdyby prinesl Petr nejaky listky z prace) ja premyslim, ze objednam na brezen to Do naha... a nebo jeste projedu Narodni divadlo, tam Petr jeste nebyl... jinak muzu vrele doporucit divadlo Pod Palmovkou: Ať žije královna, Kean (tam hraje Langoš x-) ), divadlo Bez zábradlí: Blbec k večeři (to jsem viděla dvakrát, tam je zas super Vydra)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, dik..jdu na to mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a potom v tom Ungeltu Šest tanečních lekcí v šestni týdnech (Kaiser a Chantal)... ale nevim, jestli to jeste hrajou...
Odpovědět
Profilova fotka
tak Blbce hraji v unoru v nedeli, sakra, to bych to mela nejak vymyslet
Odpovědět
Profilova fotka
huráááááááá v pátek mám půl dne dovolenou jedu k našim, Bobík má ted dva víkendy zabité v práci, maj výročí 10 let či co
Odpovědět
Profilova fotka
teeda, ja bych taky klidne mohla jit domu... moc prace tu neni.... :o(
Odpovědět
Profilova fotka
já mám ještě 4 dny z minulého roku tak to musím nějak povybírat a hned v sobotu jdu na kosmetiku, juchůůů
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam asi jeste tri dny z minuleho roku... tak si beru dovolenou 2.2. a pojedu pro brachu na letiste :o)) na kosmetiku jdu 27.1. ... jsem tam ted kazdy mesic, poctive papam pupalku a konecne ten oblicej zacina vypadat k svetu :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsou dobry zpravy, ze pupalka pomaha :-) ja jdu uspat dite, je jak na perko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dejte si holky slofika i za mne... ja konecne dostala vyplatnici... no, asi se na sefa prestanu zlobit a budu chvili hodna.... trochu se placnul pres kapsu kdyz jsem videla tu Super hrubou mzdu, tak jsem male omdlela... skoda, ze ta nechodi na ucet, to bychom asi jeli na dovolenou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé satyy tak super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo, tak vidis...to by me teda zajimalo, cot am bylo za castku, jen tak abych vedela, jeslti mam Miu poslat na stejnou skolu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to ji rozhodne na stejnou skolu neposilej... protoze za ten jeden plat rocne (a nekdy ani to ne) to nestoji... myslim, ze jsou zamestnani, kde to maji lidi kazdy mesic...
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, hlavne aby ji to bavilo
Odpovědět
Profilova fotka
tohel stoji za precteni http://www.novinky.cz/clanek/158582-n...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja to dneska balim a padim na spinn... rano me tu mate jako na koni... se vyspim dyl, protoze spim u babi x-) papaaa Eli, uzij si divadlo a pozdravuj Krause ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj díky, taky se balím fááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, uzijte si to, ja pojedu do Ikei :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?