Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
do Janskych lazni Eli, kdybyste kupovali tu sedacku, jak byste pro ni jeli? Mne se s nima nejak nedari navazat kontakt, uz jsem podilala 2 maily a stale nic, tak zacinam byt nervni...ono je to kousek, z phy 350 km, ale nemam auto, abyc pro ni dojela kua
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím jsme to neřešili, Bobík něco říkal, že by půjčil max z práce dodávku
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mají prodejnu čéče i v PCE, tam jak je C&A, tak nahoře je takový dětský koutek a hned jak vyjedeš nahoru schodama tak napravo je prodejna INNO
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja vim...ale sedacka tam furt stoji tech 38tis. to za to nedam
Odpovědět
Profilova fotka
nasla jsem jeste faxovou objednavku, zkusim to udelat
Odpovědět
Profilova fotka
uffffffffffffffff, ja o vlku a ted mi napsal sam, ze to udelame pres email, jupiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
jj já vím, jen tak, abys věděla ;-) takže je to vyřízeno?
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, já to balím tak hezký víkend pěkně si zalyžujte, hlavně si nic neudělejte a v pondělí fááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to asi v suchu, jdu to objednat... mej se fajnove, papa
Odpovědět
Profilova fotka
lyze jsem prezila, jupiiiiiiiiiiiiii. Jen 2 pady a to jeste maly a sjeli jsme to 6x, proste pohoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi.. tak to je paradaaaa... hlave ze se vam to libilo.... a nic se vam nestaol ;-) Petr dneska prisel s tim, ze nase holcicka nebude Viky... ale Rebeca =-) :-. jsem koukala jako blazen.... a to nedavno prisel s klucicim jmenem Darek ... kam ten kluk na to chodi x-) ... ale Roberta jeste nikdo neprekonal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne se Rebeca libi, tu chce moje kamoska z Mejta, ale kdyz tak vidim jeji prac. nasazeni, tak to bude tak za 5 let nejdriv :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobre ranko :o) venku je ale hnusne zima... brrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
krasne pondeli, tak dneska ma byt nejdepresivnejsi den z celeho roku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristi... taky jsem to cetla.... no, tak uz ho budeme mit za sebou... a budou nas cekat jen lepsi zitrky x-) nemate nektera tip na ubytovani ve Smokovci??? zaciname planovat cervnovou dovolenou v Tatrach....
Odpovědět
Profilova fotka
ja ani nevim, kde to je...toz neporadim
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééééééé rááááááááááááááánko jééé Viky už nejni ;-( :-D tak co víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky nevim... kamarad mi to ukazal na mape :-D ... ja pujdu poslusne za nima... a kdyz me budou bolet nozicky, tak me budou muset nosit... ja zvladla cestu na Slovensko jen jednou... a to jsme tam byli s kamosem na 10dni stopem.... a to jsme spali kde se dalo....
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi dobrodruh teda.... ;-) na Vikym jsem byla v sobotu, docela to slo
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy to ti neporadím, my dycky spíme u babi a dědy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to byl takovy hura napad... a najedou jsme jeli na Slovensko... stopem, bez stanu... Martin, Zvolen, Nitra, Bratislava, Trnava, Piestany, Čachtice, Nove Mesto nad Vahom...a hura domu.... 10dni bez samponu a sprchy :-p tak na to uz jsem stara.... chci ubytovani s posteli a sprchou x-) jste si v sobotu dali hory jeste vecer v kine? jste jich pres den meli malo?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, malo malo...v sobotu jedeme zase
Odpovědět
Profilova fotka
tjo tak super že vás to baví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ale i jo, je to sranda....a hlavne bylo krasne
Odpovědět
Profilova fotka
já v sobotu vybrala s kámoškou kočár, je z něho nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
achoj Eli... jojo, Viky utekl... :-p Jaky jste vybrali kocar???
Odpovědět
Profilova fotka
no, jakej? to jsem taky zvedava
Odpovědět
Profilova fotka
Lucka si nakonec vybrala tenhle: http://www.slune-cz.cz/kocarek-abc-de... o trosku lepsi nez to Stokke
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši to ten je ale taky příšerný teda...já ho viděla v pátek v metru, děs běs http://www.kocarky-teutonia.cz/produk...
Odpovědět
Profilova fotka
nechtěla 3 kolku a tenhle má snad všechny vymoženosti Teutonia je prej mercedes mezi kočárky :-) , nejsou prej na ně vůbec reklamace a maj 3 roky záruku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?