Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,asi tak nejak...proste kraviny
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Odpovědět
Profilova fotka
cha, tak mam objednany vsechyn spotrebice, sice kazdej odjinud, coz me sere, pac to bude silenyho litani,ale nakonec me to vyslo jeste levneji
Odpovědět
Profilova fotka
sikula... ;-) Eli, ty si takovy veci nikam nepises?? ja bych si to nepamatovala...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já obyčejně chodím cvičit v úterky na kafe nechodím každý týden narozeniny a svátky mám v pidi kalendáři v kuchyni zbytek si pamatuju
Odpovědět
Profilova fotka
ja zase nemam kalendar doma, zadnej stolni atd....
Odpovědět
Profilova fotka
ja kdyz zavolam a objednam se k zubari a on mi rekne, ze mam prijit za mesic, ve stredu v 11.45h na prohlidku... tak to kdyz si nenapisu, tak to zapomenu do dvou minut
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to ja taky
Odpovědět
Profilova fotka
doma taky zadnej kalendar nemame... teda Petr mel stolni loni (dostal ho od maminky s receptama na peceni :-D ) ... a letos nemame nic...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/forum/show... Eli, neni to ta tvoje podlaha?
Odpovědět
Profilova fotka
a to mam v kalendari napsany i kdy je Petr objednanej k doktorovi, protoze on si to nepamatuje... mu to musim pripominat... :-N potom si tam pisu, kdy ma prijet bracha na dovolenou... kdy jede Petr na cviceni a tak, co me napadne
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme sice od jiné firmy ale je to nejspíš ona
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja tam mam treba jeste nase vyroci, Miusky kazdej mesic...a tak...hrozne me bavi to kazdej rok prepisovat a pripisovat atd
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi.. ja jsem uchylna uplne stejne.... taky si v tom libuju... a to mam doma jeste Diar 2009 - Paolo Coelho ... to je takova knizecka... a tam si piiiiisu veciiiii
Odpovědět
Profilova fotka
a mas na nem zamek? aby ti tam nikdo nevlezl?
Odpovědět
Profilova fotka
nemaaaam... ale az prijde cas, tak si ho asi poridim... a zamknu... zatim jsem letos nic tak nepublikovanyho nezapsala... ale nasla jsem doma u nasich v krabici svoje denicky, ktery jsem si psala nekdy ve trinacti.... mozna v patnacti... a potom i mnohem pozdeji.... a Petr se uz ted tesi, jak si je v duchodu precte... ale ja mu je nepujcim... to nemam silu cist ani ja :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to jsem měla taky, růžový se zámkem
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si taky psala.....a diare si schovavam, uz tak 5 let zpatky, mam v tom proste dobry poznamky
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak ja si diare neschovavam... i kdyz jsem o tom premyslela...
Odpovědět
Profilova fotka
no to jste mě navnadily, já si fakt nějaký pořídím at nejsem out :-D nemaj nějaký v M&S?
Odpovědět
Profilova fotka
tam jich maji... ale myslim, ze nejsou cesky...
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak to skočím asi dnesak na václavák se čučnout
Odpovědět
Profilova fotka
nejsou cesky, no...ale jsou krasny
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, krasny jsou... tak kdyz ti nebude vadit, ze tam budes mit Monday... tak proc ne ;-) tak mi napsali z Bartsportu.... ze Petrova mikina by mela byt v utery 13.1. ... uz jim ani moc neverim... asi se o vikendu podivame po jiny...a kdyztam jim tuhle hodim na hlavu... ale jak znam Petra, tak se mu jina libit nebude....
Odpovědět
Profilova fotka
jenže tam zase nebudou naše svátky co?
Odpovědět
Profilova fotka
no, to tam asi nebudou... :o(( tak ja uz to dneska balim, jedu jeste do Kotvy mamine pro nejaky casopis, ktery jinde nemaji... a potom pockam na muzicka, jedeme nakoupit a domuuuuu mejte se krasne... Kristi, uzij si slunicka a lyzovani, tesim se na zazitky Eli, vyberte kocarek... a v pondeli paaaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Satyy, dik...snad se nezlomime. :-) tobe taky hezky vikend
Odpovědět
Profilova fotka
no tos napsala krásně Eli, vyberte kočárek... :-D ted se tady budou šírit pomluvy :-D :-D tak hezký víkend a fááááááááááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
ale nebudou, neboj...
Odpovědět
Profilova fotka
no snad a vy fičíte zítra lyžovat jo? a kam?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?