Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci videt Batmana... musim rict muzovi at to dotahne domu a nebo se zeptam sousedu, jestli to nemaji...
Odpovědět
Profilova fotka
sousedů radši ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou jini sousedi... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jste sly spat?? ja bych sla hned.... jeste ze uz je patek...
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi - koukala jsem na kamery na horach... je tam kraaasne dneska... to jeste bude i zitra, tak tam budou pekny davy lidi
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase tam bude slunicko... to je jediny stesti ze nemame auto, protoze to bychom museli aspon na chvili vyrazit na kopec za slunickem...
Odpovědět
Profilova fotka
no já si plánovala klidný víkend po těch svátcích a prd
Odpovědět
Profilova fotka
jak prd?? co vas ceka?? ty bezky??
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem sla uspat dite no, je krasne, zitra ma byt taky krasne, lidi mi nevadej, co nadelam, ale asi pak pojedeme i v tydnu
Odpovědět
Profilova fotka
tak v tydnu to musi byt fajn... ted tam neni ani noha.... nez zacnou jarnaky... me by asi nebavilo pul dne stat frontu na vlek :o( ... vlast, kdyz ja jedu dolu pul den, tak bych to sjela jen jednou nebo dvakrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ta sedackovka ma docela slusnou prepravni kapacitu, to zse tolik lidi tam nebude,abych cekala dyl jak 20 minut
Odpovědět
Profilova fotka
no zítra dopo jdu s kámoškou kukat na ty kočárky odpod máme badminton a pak večer oslavu kámoščiných narozek v neděli chceme omrknout slevy a večer máme badminton
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hlavne si namaž čumáček, ať si ho nepřipálíš ;-) a mas přilbu??
Odpovědět
Profilova fotka
krem mam sbalenej, 40 faktor, ma byt slunicko, inverze... proílbu nemam, ale asi koupim, pac ji dostanu proplacenou od VZP
Odpovědět
Profilova fotka
TOMU SE ŘÍKÁ SOLIDARITA Manželka přijde domů až ráno v 9, odpotácí se do koupelny a mezi zuby procedí, že spala u nejlepší kamarádky... Manžel okamžitě obvolá 10 jejich nejlepších kamarádek samozřejmě zjistí, že ani u jedné z nich nespala! O týden později se role otočí, ráno přinesou manžela a ten se taky vymluví na to, že spal u nejlepšího kamaráda. Manželka volá 10 nejlepším a výsledek? U 8 z nich spal, u 2 z nich dokonce ještě spí...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ten znam.... je to dobry... a ja bych byla taky blbka a rikala bych, ze u me nikdo nespal... by mi to doslo tak mozna druhy den :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jj, to jsem taky nekde cetla premyslim, zda se jese vyplati koupit Mie kombinezu, ale asi jo...ji bude urcite i pristi rok, je to prcek
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, je v ty Marianne naka sleva nekam na spotrebice?
Odpovědět
Profilova fotka
SLEVY about kids, absorb, asko nábytek, atelier pedro, bakero, beam čr, daikin, decoland, dormeo, global village, JMP, JN intrier, le patio, ma maison, natuzzi, oresi, paráda, wedgwood
Odpovědět
Profilova fotka
tak super, tak to koupim....dik
Odpovědět
Profilova fotka
jo a v marianne je krásný diář, tyrkysový, ten si koupím já...můj první diář :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja ho mam, chces ho? ja mam radsi ten z elle
Odpovědět
Profilova fotka
v elle je lepší? ten černý
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ten je lepsi, ma vetsi policka na den, vic se tam vejde...a je hezci
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ten v Marianne mam ja... ale neni to ono... loni byl lepsi, mel vetsi policka... sem se toho moc nevejde...
Odpovědět
Profilova fotka
ale staci mi to... zbytek mam v mobilu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co si tam tak jako píšete?
Odpovědět
Profilova fotka
ja si tam pisu, svatky, narozky, setkani, co mam udelat, doktory a tak.....
Odpovědět
Profilova fotka
si tam pisu vsechno... kdy mam kteryho doktora, kdy jdu cvicit, kdy na kosmetiku... kdy mam jaky rande ;-) kdy kam jedeme na vikend a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, narozeniny tam mam taky... a potom kdyz mi vola kamoska, jestli pujdem na kafe, tak mrknu do diare a vim,jestli na ni budu mit cas x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?