Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zpet z obeda... Eli, uzij si vecirek :)) ja tu mam mraky prace, tak jdu zas neco delat.....
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééééééé jtak jsem stále 2v1 :-) , včera cesta vlakem v pohodě, akorát se mnou v kupé seděly dvě ženské a chlap a topili jak kdybysme jeli přes Sibiř, tak jsem jim řekla, at to ztlumí nebo jim tam porodím, tak to byly fofry :-D , prošla jsem se pak po centru, něco ještě nakoupila pro sebe a malou, v kanclu super, všichni byli paf z břicha, furt na mě čučeli, že to není možný tak velký břicho a prej čekali, že přijdu strhaná a já taková fešanda 8-) :-D, večírek taky super a po jedenácté jsme byli doma a samo jsem opět vstala v 5 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
dneska dopo nebudu, na 10 jdu do banky a na 12 k dr. s malou, tak pak podám odpo zprávu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... Eli, zvladlas to super ... a verim, zes lidi v kupéčku musela vyděsit.... rodit ve vlaku :-D ja jdu teda pracovat... a vecer me ceka kulturni zazitek, jdu do Narodniho divadla na Cyrana :)
Odpovědět
Profilova fotka
ooooo do ND jo, tak super x-) já se jdu nasnídat a shodit srst :-D doufám, že mi dr. neřekne nějakou jobovku a nebudu muset zůstat doma, jedeme na vík k našim
Odpovědět
Profilova fotka
nojoooo, do narodniho.... jsem vytahla svoje svatecni saty :)))
Odpovědět
Profilova fotka
hezke rano, ja jsem se krasne vyspala, jupi. R prijel nekdy vecer, privezl mi MED, to teda nevim, kde to davali zadarmo. ve vlaku se vzdycky topi jak blazen, nesnasim to, stejne jako v tramvaji
Odpovědět
Profilova fotka
tak kde mame Eli a zpravy od dr.??
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nevim, snad uz brzo dorazi. my byly venku a ted uz jen budu cekat, az bude tenis
Odpovědět
Profilova fotka
zdár
Odpovědět
Profilova fotka
zdar, tak co???? jedes k vasim, nebo rodis??
Odpovědět
Profilova fotka
ja cetla mail, takze zatim nic :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj je to maso, jako 3400g tři týdny před porodem... :-p ... nevím co si ta malá myslí, kdo jí jako bude rodit? já ne, já teda fakt ne dr. říkala, že si můžu dělat co chcu, že na porod to fakt není
Odpovědět
Profilova fotka
tak treba se sekli, ne? to je vazne docela velika, no....ti nezavidim, ale ty to das, nic jinyho ti stejne nezbyde
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem to taky cetla... no,ale tak to ze dneska to vypada, ze se nic nechysta neznamena, ze za tyden nemuzes rodit, ne? ;-) ... nez odjedu do UK, tak at je Eli venku.... at ji muzu neco privest :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to už by byl třetí dr. co by se sekl, což je jako dost nepravděpodobné, měří a váží je ted dost často...jako dr. říkala, že tam je nějaká odchylka, ale že by byla odchylka pokaždé? zas tak si fandit nemůžu :-D jako ona přibrala půl kila za 11 dní, chápete to?
Odpovědět
Profilova fotka
nechapu, cim ji krmis?
Odpovědět
Profilova fotka
no, jestli ji krmiš tak jako nás v sobotu, tak se nedivim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ničím, jím 3x denně, žádné sváči nic, nechápu to ale ten utz byl super dneska, jak vyplazovala jazyk a lízala si tu ruku :-D , dr. se smál a prej je jak čert :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Satyy, to jsem taky chtela rict, jsem muzi basnila o tech mnamkach
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem dělala jen pro vás ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale jsi sikovna moc :-) jeste ted se olizuju
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, bylo to výýýborný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ále :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nic holky, jdeme se sloníkem balit
Odpovědět
Profilova fotka
co máte v plánu na víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
ja zitra pecu cukroviiii s maminou... a v nedeli jedu ke kamosce, budeme si barvit vlasy :-D tak se loucim, mazu nach divadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
niiiic, tenis, vanocni trhy, posilka a tak...proste normalni domaci vikend. A taky certi, ale jen z okna
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se loučím, musím si ještě dobalit tu tašku, když jí mám brát sebou tak hezký víkend, možná budu na netu fáááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
packo ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?