Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem si koupilla boží aviváž ... Silan lotus jojoba aromatherapy, taková světle modrá furt k ní chodím čuchat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, tak to je moje neoblibenejsi uz dloooooooooooho, Voni nejkrasneji ze vsech, fakt je dokonala. Zrovna mi dosla, vzdycky kupuju v Tescu jak maji akci 2+1 zdarma na 2l. Tak cekam, kdy zase vylezou
Odpovědět
Profilova fotka
no neke :-D :-D :-D :-D :-D tak to je dobrý zkoušela jsem prvně čuchat k té nové kolekci a pak jsem narazila na tuhle...nikdy jsme jí ještě neměli páč já nemám ráda modrou barvu :-D , ale měla jsem čas, tak jsem to tam počuchala celé a málem jsem tam padla z té vůně, fakt super, jinou už nekoupím, voní mí z toho celý děcák
Odpovědět
Profilova fotka
a fakt vydrzi, je uplne skvela. Ja jeste muzu tu fialovou ta je super na rucniky a povleceni. ja bych se tim i vonela, kdyby ji delali jako parfem
Odpovědět
Profilova fotka
jj přesně to jsem si říkala...já včera furt chodila s morkým ručníkem vypraným a rvala to Bobíkovi pod nos at čmuchne jak to božsky voní :-D , bohužel zrovna lítal po bytě s vrtačkou a neměl pochopení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja to davam schnout treba na topeni v koupelne, voni to pak vsude... to je fajn, ze se ti libi. no a jak se ti vari?? a pece? a mycka?
Odpovědět
Profilova fotka
blaaaazni, fetujou avivaz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy :-D :-D :-D hele jednou čmuchneš a nebudeš chtít jinak ;-) kristi: no čéče jak jsem viděla tu techniku na začátku, tak jsem si říkala, že se z toho poseru než se to naučím, ale super, všechno je stupid, myčku ovládá i Bobík
Odpovědět
Profilova fotka
hmm,t o je BObik sikovnej teda..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki, cos mela k jidlu?
Odpovědět
Profilova fotka
jj akorát si na to nemůže zvyknout nedávat nádobí do dřezu, ale rovnou do myčky a umýt si ruce v umývátku na wc mu taky dělá problém, furt chodí do koupelny :-D jo a včera se nám stala super věc, se poserete smíchy :-D ...
Odpovědět
Profilova fotka
se pirznam, ze my si taky nemejeme ruce na wc,ale v koupelne. to umyvatko je tak maly, ze by mi to vzdy pocakal
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jsme se tady hráli večer s těma policema a fotkama, já do toho chystala Bobíkovi jídlo, takže furt tady něco pípalo, indukce, MKW...pak Bobík jedl a začlo zase něco pípat, ale tak jinak, tlumeně, tak čučíme asi minutu co by to mohlo být a pak jsme zjistili, že nám někdo volal na skype :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já umývátko miluju, mě to hrozně vyhovuje
Odpovědět
Profilova fotka
mne vcera poprvy zazvonil nekdo na zvonek a ukazal mi ksicht na ty kamere, tak jsem taky cumela, zvoni to jinak nez normalni zvonek...
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to máte dobrý, nám zvoní zvonek dole u zvonků stejně jako zvonek u dveří, takže když někdo zazvoní, tak já nevím, jestli je to zespod nebo už je někdo u dveří
Odpovědět
Profilova fotka
no, od nas to neni od vchodu ke dverim tak daleko... :-) me sere jak vedle maji ten kancl...furt svitej, furt chodej....klidek tu neni
Odpovědět
Profilova fotka
mela jsem polivku a testovinovy salat .)) pipani dobry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
njn, jenže u nás když někdo zazvoní, tak já nevím, jestli mám jít ke dveřím nebo vzít sluchátko
Odpovědět
Profilova fotka
a kde mate sluchatko? u dveri, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je taky narez - laska nebeska... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
no sluchátko je na chodbě,ale úplně u dveří není to není tatínek s dcerou? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bohuzel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tohleto se mi moc libit http://bydleni.idnes.cz/jedno-podkrov...
Odpovědět
Profilova fotka
krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, jdu si udělat něco k jídlu a možná i usnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych taky sla pinkat, ale Mia asi nebude drzet partu
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... bylas nakonec na te BOSU????
Odpovědět
Profilova fotka
jeste ne, ale koukala jsem na to v nedeli, vypadalo to dobre, ale dooooost lidi
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko.... na Bosu se ptala kamarada, pry nevi, jestli to prezije :-D ja vcera dala spinn, docela to slo, nejlepsi byla posledni cca 8min. pisnicka ... ta me bavila nejvic x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?