Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé si zase někoho sháněla?
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, poterbujeme obcas. Vetsina koncertu je v tydnu, se mi nevyplati odvazet Miu do Mikulovic kvuli trem hodinam, ze jo. Stejne to je vecer, to uz vetsinou chodi v klidku spat, tak nakou holku sezenu
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je jasný
Odpovědět
Profilova fotka
uz se mi ozvaly dve, tak snad aspon jedna z nich bude sympaticka. Jdeme tedka na Pink a na Backstreet boys :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cože? BB ještě žijou?
Odpovědět
Profilova fotka
no asi jo, ja nevim, jdeme tam z prdele, pac to stoji za to videt, ze jo hmm, jsem si myslela, ze u nas byty jsou drahy, tak jsem se sekla http://www.sreality.cz/byty/prodej/5+...
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmmmmmmmm krásný, máme to skoro stejně zařízené :-D :-D :-D :-D akorát my máme doma kytky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) masakr, se posrali s tou cenou
Odpovědět
Profilova fotka
jj fakt masakr no nic, jdu si dělat oběd, jsem od rána nic nejedla a pak si trochu natáhnu na gaučík břicho, malá kope jak o život a úplně nejlepší by bylo, kdybych usla, ale to mi asi nehrozí tak zatím
Odpovědět
Profilova fotka
zatim, pekne si odpocin
Odpovědět
Kristi, ze jsi to nehodila driv, bych misto 3+1 za melouna koupila tenhle bytecek:-D To je docela rozstrel ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nechapu to...naky divny. Pritom jsem se divala na jiny srovnatelny byt a takovej byl tak max. za 15...no nic, pockame si
Odpovědět
Článek se načítá
To abych sla na dve banky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... vy jste tu vcera takhle kecaly??? ja uz se sem potom odpoledne nedostala .((( ten byt je teda mega drahej... bych si radsi koupila vilu u more :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by ti vyslo tak na 3 vily, fakt nechapu. Ja jdu za chvili cvicit, pak dame obed a pak jedem k Laz, pac neni co jinyho delat
Odpovědět
Profilova fotka
3 vily?? paradaaaaaaaaaaaaaa .... to bych brala :))) a co cviceni?? uz chodis sama?? ja dneska asni nejdu na spinn :(( neni na Roberta volno ... a hlavne jedu domu, musim najit obleceni na zitra, jedeme merit ven :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fuj, ven.....to by me na ty praci fakt sralo, ze musim bejt v tak hnusnym pocasi venku. jj, sama, i kdyz vcera Honza psal, ze se uvidime v 15h, ale to uz je na me pozde, ja jsem radsi, kdyz si to muzu rano odskrtnout
Odpovědět
Profilova fotka
no, taky me to mereni venku pekne stve... zitra na jeden den... a za tri tydny na tri dny :-p a pak doufam, az do jara nic... no to cviceni dopoledne chapu, by me to taky bavilo vic rano.... ve tri je pozde a uz je tam hodne lidi
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky duvod navic, sice tam je tak 8 lidi, ale lepsi nez 30, ze jo. vubec mi neslo spat ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
copak?? spatna noc?? ja spala jak špalek
Odpovědět
Profilova fotka
jsem furt premyslela o ty mame.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no to chapu.... :(
Odpovědět
Profilova fotka
kde mame Eli?? potrebuju odbornici na jmena... brachy kamos ceka miminko a asi se bude jmenovat Amy ... mam zjistit, kdy ma svatek
Odpovědět
Profilova fotka
ta u nas svatek mit nebude, leda na Amelii
Odpovědět
Profilova fotka
no, taky jsem mu psala, ze jedine to slavit na Amalii, tj. 10.cervence... :))) tak oni ted zijou v UK, tak vymysli bud Amy a nebo Jennifer... ale nevim, oba jsou češi, do toho česky prijmeni ... to mi ta Jennifer prijde trochu moc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Amy je rozhodne lepsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdáááááááááááááááár koukám, že jste postřehly, že jsem tu nebyla :-D jsem to asi zapomněla nahlásit nebo zdůraznit, ráno jsem jela do Prahy k dr. na kontrolu, raději mě objednala za tři týdny ještě jednou na velký UTZ kvůli té váhy malé/velké, tak uvidíme...pak jsem byla v práci....pak v Ikee...pak dovyklidit pražský byt a ted jsem dorazila domů....masooooooooo zítra ráno jdu na endokrinologii tady v PCE, tak budu pozdějc ;-) brooooooooooooooooooooou
Odpovědět
Profilova fotka
brééé
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, my jsme na tancovani nesly, pac Mia ma teplotu a je otravna jak svina, takze to bude fakt veselej den.....navic pocasi na pikacu, takze budem cely den zavreny
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj jéé chudák Mia, ted to zase řádí, se není čemu divit s tak idiotským počasím já naštěstí všechno vyřídila ráno, to ještě nepršelo ted peru a myčkuju a pak si chci nastrkat koření do nových kořenek 8-) hele co říkáš na tisk fotky na plátno?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?