Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdáááááááááááááááááááááááááááár co tady nového?
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: my máme tenhle vysavač ted nově v novém bytě http://www.bilezbozi.cz/vysavace-such... a je naprosto božííííííííííííííííííííííííííí, normálně vysávání nesnáším, ale s tímhle vysávám denně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooj... tak jak?? tady noveho nic moc... trochu jsme se presunuly s 81 na Facebook... nechces se tam taky prihlasit??? dik za vysavac, poslala jsem ho mamine, at na to koukne :)) a co u vas,? uz jse vsechno uklizeno a jen si vegetite??? ja jedu smerem k vam, teda jako na nas pozemek, v patek... skoda, ze vezu kamose, jinak byhc se stavila na navstevu, ale on nebude mit cas, tak vymerime pozemek a zase pojedeme zpatky :((
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to je škoda, že nejedeš sama, to by ses fakt mohla stavit, tak příště ;-) facebook mi zatím nehrozí, nestíhám ani tohle, natož FB :-D, snad časem u nás celkem dobrý, už to vypadá jako u lidí a ne jako v banánové republice, už zůstaly jen krabice, které zatím vybalovat nebudeme, čekám na tu šatnu, tak až pak
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja prave uz jsem skoro jenom tam a zas nechodim vubec sem... preci jen je fajn, ze nas tam nikdo cizi necte :) ale za tebou sem chodit budu ;-) ale nasi jsou ve Svojsicich ode dneska, tak bych misto sebe na navstevu mohla poslat maminu :-D takze uz jsou poveseny obrazky a v kazdy mistnosti minimalne jedny hodiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elis: aáááhoj, taky je to u nás samá krabice - rozumím!!! :-D - už jsme taky přestěhovaní! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no čéče zrovna včera jsem říkala Bobíkovi, jak jsme furt řešili ty hodiny, tak nemáme nakonec žádné :-D :-D , tak to budem muset nějak dořešit. obrazy nemusím, ale budu muset něco vymyslet v té ložnici, když jsme tam nakonec nemalovali a taky něco do obýváku, ale zatím to neřeším
Odpovědět
Profilova fotka
ded: no neke, supeeeeeeeer, nějaké foto?
Odpovědět
Profilova fotka
no nic ženy, já končím pozdravujte kristi zítra jedem k našim a v neděli už snad budu funkční na netu tak fáááááááááááááááááááááá hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
elis: foto dodám, až to tu trochu zkulturním... :-D a ty máš nějaké foto??? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
toz se tesim na pondeliiiiiiiiiiiiii a na fotkyyyyyyyyyyyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééé ráááááááááánko
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobre ranko... coto, ze nespis????
Odpovědět
Profilova fotka
u nas se to uz hnulo.... huraaaaaaaaaaaa v patek jsme vymerili, v sobotu prijel bagr a kdyz pocasi da, tak do 14dnu mame desku hotovou... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
prosím tě, já už tak měsíc vstávám nejpozději v 5 ráno... no neke, to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeer x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://bleskove.aktualne.centrum.cz/c... koukam, ze se o vikendu docela rodilo :-D vcera se Paroubkovi narodila Piňakolada... nebo jak se ta jejich holka jmenuje :-D :-D :-D a moji kamaradce se narodila Patricie Ella ... 46cm, 2840g x-)
Odpovědět
Profilova fotka
v 5 rano?? nechapu... ja bych spala, aspon do sedmi ... to by mi stacilo...
Odpovědět
Profilova fotka
maso a o Noemi Bursíkové jste slyšely? to měla krásné míry ta holčička kámošky, co bych za to dala :-D já to taky nechápu, a to ani nespím přes den jo...no ale aspon spím celou noc
Odpovědět
Profilova fotka
malá Paroubková se jmenuje quattro formaghi ne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Noemi Bursíková je taky síla.... kam na to ty lidi chodí :-D nojo, kamoska rodila asi o 14dni driv a celkove mela porad takovy minibricho... a v pul sesty rano ji odtekla voda, v jedenact zacali trochu kontrakce a do tri hodin byla mala venku... no, co vic si prat :-) a co mala Eli?? kolik ta vazi?? vydrzi do ledna a nebo ji dostanu k narozeninam?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tjo, tak to byl krásný porod no s Eli jdem zítra k dr. tak uvidíme, doufám, že jí vážit nebudou, nerada bych se stresovala :-D :-D :-D .... jsem spíš zvědavá na svoji váhu, máma mi říkala o víku, že jsem prej zhubla (no se není čemu divit po těch dvou týdnech), tak hlavně, aby bylo vše ok s malou, řeknu dr. at na mě pořádně jukne, jestli jsem přežila stěhování v pohodě jinak porodu v lednu už věřím jen já a Bobík :-D , jinak se mi všichni smějou a prej do vánoc budu s malou doma...pf
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidis, co zitra rekne dr. ale urcite jste to zvladly obe v pohode... a ja se taky priklanim k tomu, ze do vanoc je mala venku x-) jinak videlas jak bude asi vypadat novy styl techto stranek http://beta.modrastrecha.cz/ ??? se mi to teda moc nelibi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no včera mě kámoška dostala s otázkou, jestli mám už připravenou tašku do porodnice :-D , že ona jako dva měsíce před porodem měla....tak nif neviděla...to bude na všech třech stránkách?
Odpovědět
Profilova fotka
no, nekde jsem cetla, ze to snad bude vsude... ale teda se mi to moc nelibi... tasku do porodnice??? neni brzo??? .... no coz, porodit dokazes i bez tasky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no taky jsem na ní čučela jak blázen....je fakt, že to teda strašně letí no
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy zase přijede Peťan?
Odpovědět
Profilova fotka
Petr prijede uz za 14dni ... :)))) mame na jednu noc objednany hotel v Mejte.... s virivnkou na pokoji... s veceri a snidani do postele x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty joooooooooooo to si žijete, paráda x-) x-) x-) a pak za měsíc se už vrací natrvalo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no, odjede 23.11. a kdy se vrati natrvalo se jeste nevi ... bud behem ledna a nebo v unoru a nebo dokonce az v breznu... zatim se nic nevi :-x tak jsem si ted poslechla vcerejsi superstar (teda ja uz posloucham jen nektery) a muzu jit pracovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tjo superstar...ty finálové díly jsem neviděla ani jeden hele jak máte doma připojení, UPC?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?