Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím a přeji hezký den my jdem zítra na "2 Bobule", sice renze nejsou nic moc, ale aspoň si relaxnem a zasmějem se
Odpovědět
Profilova fotka
my na ne jdeme v patek, nic necekam, spis oddechovku
Odpovědět
Profilova fotka
my na ne jdeme 17.11. az prijede muz domu... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdááááár ženy
Odpovědět
Profilova fotka
no ahooooooooooj, tak jak je?? co se ti zdalo prvni noc v novem byte???
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj :-) my jsme byly venku, je tam extra pekne
Odpovědět
Profilova fotka
Takže INFO: Všechno už máme složené, většinu krabic vybalenou, už to tam vypadá jak u lidí :-D. Včera jsme celý den jen leželi na gaučíku a čučeli na TV, měli jsme toho za celý týden plné kecky. Máme trochu problémek s kuchyní, v pátek tam byl chlápek zapojovat spotřebiče, dorazil až někdy v osm večer a zjistil, že borci udělali malou díru na troubu. Tak nám aspon zapojil lednici, zbytek zatím zapojený není. Dneska jsem to domlouvala s Hladíkem a zítra hned ráno by tam měli všichni naběhnout a dodělat, upravit a zapojit všechno, at můžem už nějak fungovat a můžu se zbavit dalších krabic. Jinak šatna super, v ložnici to vypadá uklizeně a všechno co zatím nemáme vybalené nebo nemáme kam dát je v šatně za stěnou, takže paráda. Taky mi vyhovuje ta dlouhá chodba, přijde mi, že mám všude blízko. Sklep taky super, tam jsme toho taky dost odklidili a autí už parkuje v garážovém stání. Dneska by nám snad měli přijít udělat roletu do ložnice, do ostatních pokojů by to mělo být do týdne. O víku jedeme k našim, takže od neděle už budu funkční na notasu, tak se těším, brácha nám to tam ted všechno instaluje.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak první noc a sny nic moc, páč Bobík byl na šťáře (to je taková ta akce, co je 2x do roka, kdy jezdí chlapi na kolech po hospodách) a i když říkal, že prej nebude moc pít, tak dorazil v šest ráno, takže já nasraná jak svina, tak včera žehlil jak mourovatý :-D , ale včera se už spalo krásně, celou noc, parádička
Odpovědět
Profilova fotka
supeeeeeeer, to je fakt akce kulovej blesk, jsem moc zvedava na fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj fakt šílená akce ted musím akorát dořešit úložný prostor v koupelně, na chodbě a v šatně
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky tesim na fotečky :))) a zvladli jste to fakt rychle... a co mala Eli, ta to taky davala v pohode??
Odpovědět
Profilova fotka
ulozny jako krabice nebo jak?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ee, jako skříně přemýšlíme, že do chodby koupíme paxku z ikey, ale tu užší 38cm hlubokou do šatny potřebuju nechat udělat policový systém a dveře a do koupelny nějaké skřínky malá Eli se snad drží, mám pocit, že už mi sem tam začíná tvrdnout břicho...dneska jsem celé dopo žehlila a musela jsem si dělat přestávky....no dala jsem jí pěkně zabrat, se není čemu divit, ale ted už to snad bude v poho
Odpovědět
Profilova fotka
ted uz te cekaji dva mesice valeni se ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
skrinky mela krasny Karolina od MIchala, koupili je v Hornbachu, ale fakt moooooc krasny, tmavy drevo a bily sklo a moderni uchytky
Odpovědět
Profilova fotka
no čéče nevím jak s tím válením, to asi jen tak nebude, mám toho ještě hafo na zařizování :-D , ale už to aspon nebude tak šílené jak minulý týden, to jsem měla fakt dost jo kristi, co máš pod indukcí? máš tam nějaký šuplík, nebo volné místo? a co tady nového?
Odpovědět
Profilova fotka
mam tam troubu, bez supliku ;-) tady noveho nic moc, je nam tu smutno bez tebe
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tady nic noveho... teda krome toho, ze jsem to dostala, takze mala Misakova nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
my máme právě pod indukcí normálně šuplík s příborníkem a ten borec, co nám zapojoval ty spotřebiče říkal, že to není vhodné řešení, že ta indukce potřebuje místo na chlazení a že by se nám takhle mohla sama vypínat, že tam nemáme nic dávat, tak nefim jako satyyy: jééé škoda, hele a už se ti ustálily ty cykly?
Odpovědět
Profilova fotka
ona jak ktera asi,ja to taky slysela, ale neresila jsem to,nevypina se mi nic a to delam casto i v troube zaroven a v pohode.
Odpovědět
Profilova fotka
indukce a misto na chlazeni??? :-. si asi budu muset pamatovat
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tady nakonec jsem dala svoje cykly za posledni pul rok... takze jako nic moc... uvidime, co bude dal
Odpovědět
Profilova fotka
ale ten posledni je docela peknej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ženy zdrhám, musím do sebe hodit v rychlosti oběd od tchýnky a mizím tak se mějte hezky, myslím na vás, snad už zítra pošlu MMS kuchyně, bo jinak mě picne :-D tak fáááááááááááááááááááááááááá držte se
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko vsem,doufam, ze doleti Eli i s fotkama kuchyne
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jojo, taky se tesim na fotecky z bytecku :)))) potrebovala bych poradit s vysavacem... nasi potrebuji novy a tak hledam tip na nejaky spolehlivy a dobry vysavac
Odpovědět
Profilova fotka
hodila jsem ti to na FB, jinak ja jsem spokojena s tim mym, je malej, sikovnej a na ten nas byt to staci http://www.mall.cz/podlahove-vysavace...
Odpovědět
Profilova fotka
jiank trenerovi uz se narodila Jasmínka :-) vcera, posilal mi sms
Odpovědět
Profilova fotka
dik.... neco musime vybrat... preci jen nasi tim vysavaji cely barak, tak to musi neco vydrzet :D Jasminka... no, dobry je to, ze je to holcicka ;-) ale jmeno nic moc... ale je hodnej, ze poslal smsku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak Eli asi nic, chjo. ja jdu cvicit, at to mam pro dnesek za sebou. Zitra na Bobule, v nedeli na Jacksona
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?