Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, neco od prace od Welly, skoleni na 4 dny.....jsem rada, ze jede, jen at si odpocne achh http://bydleni.idnes.cz/chteli-idealn...
Odpovědět
Profilova fotka
peknyyyy ...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zase nasrana na postu jako.....vcera cekam na ten parfem a hajzli se ani nestazili mi ho dorucit
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, to uz tady jako nebudem??? po vcerejsku boli trosku bricho,ale dobry. Dnes jdeme tancovat, uz by tam mela byt ta dobra ucitelka, tak jsem zvedava
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rnako... no ja neivm, nejak nestiham byt vsude.... ale musime tu byt, kdyby prisla Elis, nez ji dotlacime na FB :-D co hokej?? tanecky snad budou lepsi ... bude tam ta jina cvicitelka, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den přeji taky to sem nějak nestíhám na FB občas juknu, ale spíš až večer doma ... jsem noční ptáče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky nestiham, dosly jsme z tancovani az tedka. A vite co? Mia tancovala a ani nechtela jit domu, no mazec....jsem pysna, ze jsme to nevzdaly.
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky malou tanečnici :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano... no tak vidis, ono to jeste pujde ;-) Jaji, tak zadny otaleni a sup na vyrobu tanecnice :)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-) ja jsem se docela dobre vyspala, ale venku je hnusne, vyckam do posilky a pak si pojedem s Miou nekam hrat,a t je vecer unavena
Odpovědět
Profilova fotka
dobre dobre... hlavne se moc neunav ty, abys byla vecer fit... bude večer narozeninové řádění? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebude, teda ja budu doma a Roba jdou nekam s klukama :-) si teda lahvinku otevru sama....delam doma mrtvyho brouka, pac myslim,ze proste zapomnel :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
o ou... na tvoje narozeniny jde s klukama ven?? no, to ma pekny pruuuser 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
nema, proc jako? jestli pujdem nekdy o vikendu na papu nebo neco, coz je pro me lepsi, nez si varit nakou lepsi veceri a sedet pak u telky, ze jo
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo... ale vis jak... chtela bych aspon kytku nebo neco...
Odpovědět
Profilova fotka
to ja taky, ale prece si o ni nereknu.... ani vlastni matka mi nepoprala, uz je doma,ale prej zase uz spatny.....uz na to fakt nemam
Odpovědět
Profilova fotka
no to ne, to si nerikej.... ale tak mu to jeste pres den dojde a prijde s kytici :))) treba ma v mobilu upominku, jako PEtr :-D s tou maminou je to blby :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ma ji urcite na skypu, ze jo....ten jsem radsi nezapla, pac by mu to doslo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čůůůůůůs ženy kristi: omlouvám se, ale dodatečně VŠE NEJ K NAROZKÁM, úplně se mi to vykouřilo :-( dočítat vás bohužel nestíhám, tak jen v rychlosti u nás už vše přestěhované, kromě pračky, dvou big kytek a matrace do děcáku, tchán už přimontoval všechny světla, kuchyn přijdou dodělat dneska, tak vám pak pošlu MMS ;-) , Bobík dneska domontuje skřín v děcáku a od zítra už bysme snad měli začít vybalovat všechny ty krabice. Pořád nám to přijde jako scifi, že už tam fakt jsme po takové době :-D , dneska bysme tam měli poprvé spát x-) . Doufám, že to naše malá/velká zvládá taky v poho, páč skoro vůbec nejím ani neodpočívám, takže večer padnu do postele jak mrtvá, ale ráno jsem už zase hrozně brzo vzhůru, páč mě nenechá spát. Tak se tady mějte, dneska mám dopo nějaké vyřizování, tak se jdu dát dokupy. Fáááááááááááá a všechny moc zdravím
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rnako... Eli, ty blazne.... neprehanej to tak, nebo ten rok 2010 nedas!!! Na vybalovani krabic mas do vanoc casu dost, tak se tak nehoň a jez a odpočívej :))) u nas teda mimi zatim nebude, nase rozhodnuti bylo mylne, podle vsechn priznaku to dneska dostanu 8-( a to mam vecer tridni sraz...
Odpovědět
Profilova fotka
Eli: odpočívej a šetři se Satyyy: u nás taky nic - to vypadá že to "tatínek" uhlídal :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Eli, dik za prani. A nemakej tolik vsechno pocka.... Kiki, no uvidis, treba to jeste nebude ono
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jaky byl vikend?? ja vpatek tridni sraz ... super :) v sobotu dopoledne prace, odpoledne u kamosky... a vcera pohodicka
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek :-) u nas taky pohodicka, v patek jsme cumeli na telkku, v sobotu jsme se jeli podivat na ten barak a pak naky nakupy - R potreboval kosile atd. V nedeli jsme si sla zacvicit po ranu, pak na obed a pak jsme jeli MIe koupit naky darky, R jel na hodku na golf a vecer klasika Superstar.. takze taky pohodicka. Nejvic dobry byly Bobule
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je prdel http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-ka...
Odpovědět
Profilova fotka
jej, to je dobry... :-D :-D :-D jako co jim to dali za plavky??? desny plavky a jeste blba barva, jak to takovy vyblity... no, a posledni dobou se mi ani ty holky nelibi.... kdepak jsou ty krasny nasi generace ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uplne blby plavky, ja promenadu nevidela, pac jsme cumeli na Bobule, ale fotky sileny, tahle barva nelichotni nikomu. Krome toho byly vsechny desny a nejlepsi byly ty otazky o charite, to jsem neverila, co je to za blbky.
Odpovědět
Profilova fotka
ja to taky nevidela... Bobule vedly :)) videla jsem jen ty fotky, co probehly na netu... ale plavky hroznyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
my u tech Bobuli byli hotovi.....furt, jeeee tady jsme jeli a jeeee, to je ten hrad atd.
Odpovědět
Profilova fotka
presne... my tam byli loni na dovoleny... takze taky to tak vidim.... taky jsem byla, tady jsme jeli a tak... super x-) ja mam rada filmy, kdyz je to toceny kde to znam :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?