Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, je videt, kdo u vas doma veli, ze jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a i jak jsme byli u té správcové ve firma, tak ona celou dobu koukala na mě a mluvila se mnou, tak pak taky prskal, že jako s ním ti lidi vůbec nekomunikujou :-D , tak mu říkám: no to víš, přirozená autorita :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, ted tady musi mit radost... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no sranda no trochu mě to malování mrzí, ale asi to moc řešíme a chceme to mít hned všechno super hlavně ted budu muset něco vymyslet na zed nad postel v ložnici, páč ta měla být šedá a ted bude bílá, tak nefim a hlavně nemám čas to ted řešit, uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
jé Elis - to je super, že už budete bydlet!!! a s tím jménem na zvonku supeééér! :-D njn, to jsou chlapi - můj by taky nadával :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ded: tak mě by taky štvalo, kdyby tam byl napsaný jen on, takže ho chápu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elis: no jasný... to je fakt! :-D tjo - to strašně uteklo...si pamatuju, jak se to teprve stavělo a už se budete stěhovat!!! x-) a kolik to máte? 3+kk??? a teď jste bydleli v menším? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fákt ti to uteklo? no čekali jsme na byt 2,5 roku...což je jako dost :-D jj je to 3kk, ted bydlíme v 4+1, ale rozměrově je to asi to samé
Odpovědět
Profilova fotka
my mame zvonky popsany cca 3 tydny, a to se nas ptali, co tam chceme.
Odpovědět
Profilova fotka
kua to je pekne http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm šušnýýý teda
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pekny moc. ja uz bych zarizovala znova klidne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky já se loučím vyrážíme už po o a ještě musím skáknout na o a zařídit milion věcí doufám, že nás nezasype sníh o víku v úterý mám v 11,20 velký UTZ v 30tt, tak držte palce, pak se možná stavím do práce a budu chvíli na netu. jinak od úterka stěhujem, ale na noc budem u tchánáků příští týden a ti maj net, tak se možná sem tam připojím držte nám palce, at to všechno klapne mějte se moc hezky a určo se ozvu ;-) fááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
drzte se a at vam to vsechno vyjde, kdyby neco tak jsme na telefonu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli... tak paaaa tak vam jde stehovani od ruky, ty se do niceho moc nepoustej... obcas se na nas prijd podivat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja balim, za chvili odjizdime, nevim jak dojedeme s letnakama na Moravu, ale budiz
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, krasne rano. Vikend byl super, meli jsme se moc fajn, ale prisli jsme na to, ze v Mikulove jsou tak trosku 100 let za opicema. Cely kostovani bylo perfektne zorganizovany,akorat sklepy zaviraly ve 21h. Sice jsme si nakoupili naky vinka, ale stejne jsme si chteli jeste nekde sednout, po hodine cekani na baru, kde nam rekli neco ve smyslu: hlavne si nedavejte vino atd., jsme odesli bez placeni, prtooze nikdo neprisel, aby od nas vzal objednavku...to by si v Pze fakt nikdo netroufl. ale jinak moc fajn, okostovali jsme fakt vsechno ;-) jinak ja jsem v sobotu nemohla chodit a vcera taky moc ne, dneska konecne me uz nic moc neboli
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... takze dnseka uz te nic neboli a zitra jdes zas?? :-D ja se o vikendu jen a jen valela a potom skenovala fotky, kdyz jsem byla mala... dala jsem je na FB x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi tak....asi si ty svaly fakt musi zvyknout, nebo nevim, cim to bylo, nezdalo se mi,ze bychom to prepiskli na fotky jdu mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim, jesetli si svaly zvyknou... proste to po cviceni boli, proto se taky nema cvicit kazdy den, ze ... jo a bylas na ty Bose???
Odpovědět
Profilova fotka
nebyla, ja fakt nemohla ani chodit, uplne me to bolelo v tech uponech okolo pipiny
Odpovědět
Profilova fotka
auuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
poslu ti na mail jednoho fešáka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
posli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, prave snidam, at mam dneska silu. a vecer jdeme na hokej, tak to aspon bude normalne prozitej den
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... :)) ja jdu dneska na spinn ... takze taky normalne prozitej den :-D co chystate na ctvrtek?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co je ve ctvrtek? :-D 8-) mne teda rikal Honza, ze spinning zrovna pro holky neni moc dobrej, ze tam vlastne jede jen spodek, kterej ti vetsinou naroste a vrsek nic....
Odpovědět
Profilova fotka
no, to ja vim... :D ale kdyz me to baviiiiii jako to ze by mi mel narust spodek, tomu moc neverim, zalezi, jak clovek jede ... jako nerikam, ze nemam vetsi nohy, ale to mi zas tolik envadi... ale to ze nic nedela zbytek tela, to je proste problem :( a ve ctvrtek?? ani nevim ... napadlo me, ze je nejaky specialni den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to chapu. Ja zjistila ze tady jezdi Marta, ktera jezdi hodne podobne jako Ales, tak uvidime casem. Az me to vsechno prestane bolet :-) jeslti to teda nekidy prestane ctvrtek zatim zadne plany, myslim, ze kdyz budu hodna, tak dostanu kytku a uvidime, zda naka akce bude o vikendu, ale nevim, nemame hlidani -t chyne jede do Istanbulu
Odpovědět
Profilova fotka
tchyne jede na vylet?? si zahrat kosti??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?