Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: :-N jaj vlasy - no on je má, ale naprosto úúúúplně bílé! :-D Takže i když tam jsou, tak to totálně nejde vidět! Ale má jich už delší než když se narodil, to zas joooo! x-) Ale můj byl to samé, blond, bez vlasů a teď je hnědovlásek a kudrlina všude, kam se podíváš! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... vikend jsem prezila... ted budu do dvou v praci a potom me tu tyden neuvidite ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: jupííí - už se ti to krátí! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééé rááááánko
Odpovědět
Profilova fotka
achoooooj
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ty seš ještě tady? já myslela, že už nebudeš a ted čtu, že do dvou tak super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, jeste tu chvili budu... potom jedu smer letiste... internet mi rika, ze bych tam z Pamlovky mela byt za 36min. :-D :-D :-D no, to leda tak v noci... myslim, ze to bude trvat tak o hodinu dyl :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo teda
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, že jsi o víku shodila srst :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasneeeee... medved je dole a jsem pripravena... jen jsem se vyfikla do sukynky a asi mi namrzne prcka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, my tedka vstavaly, normalne se mi nekde doma ztratilo mliko v pixle, uz ho hledam asi 20 minut
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy,t ak at dobre dojedes a uzijte si to :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to fakt hrozně uběhlo, tak ho moc pozdravuj x-) jinak nám by měli snad tento týden volat, kdy budou klíče, tak jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
tak musime neco spachat
Odpovědět
Profilova fotka
jako ja vubec nevim, jestli se těšim... je ot takovy divny... prijde mi, že jsem ho už strasne dlouho nevidela... asi tomu porad jeste neverim, ze ho uvidim... odhaduju, ze nerovozita nastoupi, az na ty tabuli uvidim, ze jeho letadlo uz dosedlo
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: no to věřím, my bysme se určo hned první den poštěkali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, jako ja jsem na to pripravena.... se vzdycky pohadame, kdyz se dyl nevidime... takze dneska nečekám nic jinyho... ael budu se snažit
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak ja preju, at se nestekate.....
Odpovědět
Profilova fotka
jj snaž se, my už se poslední dobou taky celkem držíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky, u nas je pohoda uz nejak dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
akorát ted jak se vrátil B z USA, tak já 3 hodiny poslouchala jak se tam měl, koukala se na 700 fotek, vyptávala se, zajímala se, pak jsme jako skončili a on: a jakýs měla víkend? a přitom si sedl na křeslo, zapl si TV a čučel na zprávy a když jsem mu začla vykládat co já tak si to dával ještě hlasitěji, aby jako tu TV slyšel, tak jsem to myslela, že ho zabiju a hned ho patřičně seřvala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, vcera ten hokej, jako super...az na ten hokej samotnej, ten stal za prd. Jinak maji detsky koutek, Mia si tam krasne hrala celou treti tretinu a my jsme jedli a pili, no super. Takze je budu posilat at chodej spolu a je to. Akorat chci Mie sehnat dres a nikde nemaji
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... a komu teda jako fandite?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, idu makat
Odpovědět
Profilova fotka
my fandime Slavii prece :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kolo uz mam objednany, prvni darek je na svete
Odpovědět
Profilova fotka
no tak super... :))) my musime ty vanoce nejak probrat s Petanem... a asi je zrusime :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to mliko stale nemam, fakt nechapu
Odpovědět
Profilova fotka
asi ho nekdo snedl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
féééééémtuuuuuuuuuu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?