Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja bych si teda sla klidne zase lehnout :( jsem nejaka unavena.... to brzo, na to ze je teprve devet.... ale co, do vikendu to doklepu a potom uz se budu o vikendu valet... a tesit se na pondeli x-)
Odpovědět
Profilova fotka
co je v pondeli? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tjo satyyy - no teda pěkná kupa vás byla s takovým problémem! =-) kristi: přece přijede manža! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v pondeli odpoledne si vyzvednu Petra na letisti a budu ho mit tyden domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, uz? to to to uteklo.....materska demence
Odpovědět
Profilova fotka
nojo... po skoro 11tydnech ho budu mit na tyden doma.... uteklo to, i kdyz mi teda prijde, ze uz je pryc strasne dlouho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no, to uteklo vazne nejak rychle......
Odpovědět
Profilova fotka
nojo... kdybych nemela kolem sebe tolik kamaradu, co me porad nekam tahali, tak by to bylo horsi .... takhle tu uteklo fakt rychle ;-) ted to bude fajn, dalsi dovolena bude za mesic ... to utece jako voda... a potom jen preklepat vanoce a mam ho doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt uz v pohode, to das. Jesteze ty kamose mas, jinak by ti bylo fakt asi o hodne vic smutno
Odpovědět
Profilova fotka
ono to bylo i tim, ze bylo leto a bylo dost akci kam vyrazit.... ted to tak vesely nebude... ale ono se to podda ...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, leto je pryc... my pujdem v sobotu asi semka http://www.tyden.cz/rubriky/apetit/ku...
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm ... dobry plan :) my jsme kvuli mymu stavu zrusili vylet na Moravu, abych na ne neco neprskla.... takze vinobrani nebude... tak budu uklizet v pokoji, aby se mi tam muz vesel, asi umyju trochu auto, abych nedostala vynadano a pak se budu jenom valet
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a v nedeli nas Roba vezme na hokej, to se tesim....
Odpovědět
Profilova fotka
mi normalne kape lednice vzadu, jdu volat servis, to me jako fakt toci
Odpovědět
Profilova fotka
kape lednice?? to jsou veci.... tak at naklušou a opravi!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tot, uz volam......uz asi 10minut
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, mi jebne z tehle telefonatu......prej vsichni nasi operatori..haha, tam maji jednoho a jeste nic nedela
Odpovědět
Profilova fotka
bordel!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobry, dorazi servisak pristi ctvrtek
Odpovědět
Profilova fotka
az za tyden?? no, tak snad vas to nevytopi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ne, to fakt jen kape, davam tam ubrousek zatim
Odpovědět
Profilova fotka
muzovi prisel dopis, 16.9 poslanej, ulozen na poste, nevyzvednut vcera hozen do schranky. V nem to predvolani na dnesek v 9:00 do Pardubic. Tak jsou to fakt paka, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rnako... tak konecne patek coze, jsem to vcera nejak necetla... jako i my kdyz neco posilme, tak min. mesic dopredu... tohle je teda dobry.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) dneska bych mela jit hance na narozky, aspon poprat a dat si jeden drink. Nevis, co ji k 30. koupit??? neco malyho a vtipnyho
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj... taky mi prisla smska na ty narozky ... ale vubec nevim :(( pro maly vtipny veci chodim obcas do NAOKO ... ;-) ja jdu k Hance v utery na strihani, uz zase ... tentokrat se bude nechavat strihat i muz x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyyy jo, to jsem zvedava, co Petanovi udela na hlave :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chi chi ... asi nic, kdyz tam nic nema... ale potrebuje to nejak normalne ostrihat, rpotoze ho uz dvakrat strihali ty pačuánci a on si po jejich zásahu nepřipadá dostatečně krásnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prave, kde nic neni.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska studovala, kde mam v pondeli na letisti zaparkovat, aby me to nestalo majlant... vcera totiz to letadlo, kterym prileti Petr, melo 2,5hod. zpozdeni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a na cos prisla? kratkodoby stani je drahy dost drahy, musis jet nacas
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?