Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vid 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko jsem tu jen na skok, Bárbí chodí už na půl devátou... kristi: byt hustej :-D , jsem čekala nějakou super moderní pecku, a vona to pecka fakt je :-D ...na co jste byli v kině? satyy: ááále copak copak, už je ti líp?
Odpovědět
Profilova fotka
bry den, my jdeme dneska tancovat, no nevim, snad to zvladnem i s tim kaslem. byli jsme na Hanebnych panchartech :-) neni mi moc dobre, kua
Odpovědět
Profilova fotka
jooo Pancharti, ti jsou prej boží, taky se chystáme, ale není čas no copak, jsi nachlazená? já dneska jela v metru a z obou stran vedle mě smrkaly ženský, tak jsem si říkala, že s takovou můžu jen čekat kdy něco chytnu
Odpovědět
Profilova fotka
no, mam rymu a boli lebka, tak nevim. Jako ven se mi nechce ani trosku
Odpovědět
Profilova fotka
njn ted je to vopruz :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ale hecnu se asi, pac aspon dopoledne bude zabity, ze jo
Odpovědět
Profilova fotka
a to máš to tancování s Miou?
Odpovědět
Profilova fotka
jj,mam. Ale s detma se nelibaj, tak snad nikoho nenakazi
Odpovědět
Profilova fotka
a Mia je taky nemocná?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, včera jsem nabízela 81čkám, dneska jdu i k vám... pokud Mmaky nebude chtít,... moje kamarádka prodává manducu, červenou http://www.spuntik.cz/manduca-nositko... nemá někdo z vás či okolí zájem?
Odpovědět
Profilova fotka
Mia ma kasel a malicko rymu,ale jinak je ok, teplotu nema... Kaji, ja urcite ne, by se mi strhly zada a v okoli asi nikoho nemam :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já bych manducu brala, ale ne v červené :-| , ale i tak díky
Odpovědět
Profilova fotka
neva, tak páčko :-) co Satyyy? už je jí líp??
Odpovědět
Profilova fotka
to neivvm, zatim tady neni
Odpovědět
Profilova fotka
a kdepak jí máme?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, jeste tu neni? tak jeslti ji neni nejak zle
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, maji tedka nakou akci na Vichy za super ceny, mrkni se. Ja jsem hotova z toho Neovadiolu, ten je fakt bozi
Odpovědět
Profilova fotka
tak Kikina zustala doma, pry ji bylo jeste spatne
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... tak uz jsem tu... vcera jsem uz sice neblila, ale byla jsem mrtva a do pul treti odpoledne jsem spala... dneska uz pracuju, ale boli me cely telo, jak jsem byla cely den v posteli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: jé celý den v posteli - to by se mi taky líbilo!!! x-) hlavně, že je ti už lépe! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych taky spala klidne celej den, muj muz mel vcera totalni okno, prej si nepamatoval ani cestu domu - mne to samo nerekl, cetla jsem to na skypu
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jen vim, ze se malem nevesel do dveri, cune jedno :-) mne vcera docela nastvala Marketa, pac jsme byly na tom tancovani a ja pak s nima nesla na obed, kdyz byla M nastydla z duvodu,aby to holky nechytly a taky ze byl R doma, ze jo. Ale odpol jsme sly s Miou jeste do kramu, pac ten vzduch ji delal dobre. Tak jsme si jeste vecer psaly a ona na me vyjela, ze ma pocit, ze zarlim, kdyz jsme jeste s jinejma holkama atd. To jsem cumela, pac jako to je to posledni, co by me napadlo
Odpovědět
Profilova fotka
zdááááááááár jsem tu jen na skok, za chvíli je tady bárbí
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: tak jak je? je to lepší? kristi: trochu úlet ne?
Odpovědět
Profilova fotka
tak nic, idu makat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... to je divny, ne?? copak ji prelitlo pres nos??? :-. Eli... je mi lip.... a zjistuju, ze nejsem jedina z ucastniku svatebniho vesely, koho ta blici strevni chripka potkala...
Odpovědět
Profilova fotka
bubenik blil v utery a byl doma.... vcera uz fungoval kamoska blila a srala uz v pondeli i s horeckou kamos sral v utery.... a kamoska mela jen teplotu.... takze jsme se asi "otravili" mistni vodou.... to si tak clovek natoci vodu z kouhooutku v kempu, popiji ....a potom si na jednou z kohoutku precte, ze se ta voda nema pit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, asi ma pred MS, dost me to vykolejilo..... ty jo, tak to jste tam neco pochytili, no. Ahoj,Eli :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?