Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj jedu k našim
Odpovědět
Profilova fotka
my jedem taky dneska ke tchyni. Jdeme do kina, Michal vcera psal, jeslti nechcem na Octoberfest, coz teda jasne, ze nechci, milion lidi tam bude. Tak snad se zitra dostanem na bowling a do sauny...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano... byla jsem u zubare, byla jsem tam 4min. a nechala jsem tam 100,- :))) jo a jako jediny clovek si vsimnul, ze mam novou barvu na vlasy, takze ma veeeeelke plus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: jako zubař si všimnul? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak super, zuby v poradku :-) ja jsem taky obarvena, fakt jsem byla uz dost sediva
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jen mi sundal zubni kamen... a jinak dobry... pochvalil mi vlasy, zeptal se jak se ma Petr a jestli se mi po nem styska :-D a sla jsem domu :))
Odpovědět
Profilova fotka
sundal? za 4 minuty? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
idu zase makat :-| zatím
Odpovědět
Profilova fotka
ok, mej se krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ja to mam jen na prednich 4 zubech zevnitr..... tak to tim UTZ sundal rychle... a sla jsem :)) Eli, pekne pracuj a uz to tam skonci a jdi si uzivat bytecek a bricho domuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi sikulka, mne to trva cca hodku, nez mi to sunda, ale ona to dela nak jinak asi...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
v pondeli jdeme do divadla... s nasima... na Pan Kaplan ma tridu rad.... uz se tesim, bude srandaaaaa :))
Odpovědět
Profilova fotka
vubec nevim, co to je??? ja balim, mame nejak zbytecne moc veci s sebou
Odpovědět
Profilova fotka
nevis??? uuuzasna knizka, super CD namluvene Donutilem... a ted divadlo s Viznerem :))) je to o jazkovy skole, jak se cizinci uci (v originale anglicky) .... v prekaldu cesky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, nevim....vubec. Ale zni to dobre
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si dat sprsku, oholit atd
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vratila jsem se z vikendu... svatebni mejdan fajn, prijemny vecer s bubenikem kapely, co tam hrala, kecali jsme do 4 do rana... a jako svatebni dar mel uspech (ta fotka na platne 30x40cm), ani jsem takovou radost necekla... fakt napad na posledni chvili (teda Petra napadlo, ze bychom jim teda mohli dat nejakou fotku a ja to vylepsila na to platno, takze tymova prace ;-) ) ... no ale fakt z toho meli radost, i ostatni mi prisli rict, jak je to super... takze fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: to je super že sis užila víkend já jsem si plánovala jak si užiju víkend sluníčko a že ještě stihnu dodělat nějakou práci do práce, a chytla jsem nějakou chřipku či co tak sedim v posteli s notebookem a potím se dneska jsme měli jít přát tchánovi k svátku ... těšila jsem se na dortíky a nic :-( a navíc překopli UPCčku nějaký kabely tak byl celý víkend internet strašně pomalý tak jsem ani nic neudělala jsem zvědavá jak zítra dolezu do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bréééé ráááánko v rychlosti zdravím... u nás vše ok, měla bych být ofiko tento týden naposledy v práci, ale víte jak to se mnou je :-D, uvidíme podle toho, kdy nám předaj klíče, ale myslím, že ještě příští týden tady určo budu. Dnes se vrátil Bobík z USA, tak se s malou těšíme na dárečky 8-) Jinak už mi pomalu začínají trochu natékat nožky (já bych to ani nepoznala, ale všimla si máma podle ponožek), ale nic vážného to není...prsteny taky zatím pořád nosím tak zatím pápá, snad se ještě během dne ukážu
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, pekne podzimni rano. My jsme si vikend taky uzili, v patek kino (vrele doporucuji), sobota chlastacka, nedele odpocinek a pondeli taky tak. Mia je nastydla, rymu uz nema, zato pekne kasle, tak ji davam sirup a snad to bude ok. Ovsem se zitrejsim tancovanim nevim. Roba maji dneska akci v O2 arene, firemni vec, pronajali si party box, tak cekam, ze dorazi az nekdy zitra k ranu :-) a asi drzim dietu, uz me to fakt sere
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... ja trpim v praci a od rana zvracim :(( jsem poprve v zivote blila na u ulici... v Nuslich mezi autema :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, copak je? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
i takhle vypadaji byty u nas http://www.sreality.cz/byty/pronajem/...
Odpovědět
Profilova fotka
nevim co mi je... je mi zle :((( asi ranni nevolnost ;-) no spis teda blba zivotosprava o vikendu, malo jidla do toho alkohol.... proste mi je zle.... a to bych si potrebovala dojit koupit aspon housku, ale na to nemam silu, jsem pred hodinou vyrazila, ale radsi jsem se vratila, protoze to nedam :(
Odpovědět
Profilova fotka
chudinko, tak spis lekarnu a Cholagol, to by ti pomohlo
Odpovědět
Profilova fotka
ja zatim piju caj, ten tu mam.... a uviidme, jak bude
Odpovědět
Profilova fotka
tak drzim palce
Odpovědět
Profilova fotka
dneska kdyz je tak hnusne, tak asi budu vybirat Mie fotky do alba, konecne snad i neco vyvolam
Odpovědět
Profilova fotka
to je slovo do pranice.... :))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?