Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... Jaji, skoda slov... jako porodny bych jeste brala... je to takova odmena, takze kdyz to bude min, tak co ... ale ten zbytek fakt mazec... kdyby si snizili ty svoje platy, tak by se usetrilo vic !!! nic neodsouveteeee, šup sem s miminem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přestala jsem brát prášky ale manža nějak není nadšenej .... v práci je teď málo zakázek, Vánoce rozhodnou jestli vůbec přežijem ... bojí se že nás neuživí ... se mu ani nedivím
Odpovědět
Profilova fotka
malo prace? to je blby :(( tak ja se prijedu nechat nafotit, sice to asi moc nepomuze... ale aspon neco ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
focení teď nějaký má ale jde o "normální práci" aby se nepoložila firma - já jsem zaměstnanec a manža dělá pro šéfa na živnostňák - takže bychom byly bez peněz oba no jo lidi šetří kde se dá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
zdááááááááááááár tjo to je hustý ten rozvod Denissky, měla i album na střeše myslím...mazec no odkdy má přijít v platnost to snížení porodného? že bych to ještě stihla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eli... no, to nevim dky to prijde... slibuji o 3tis. dolu... kdyz to stihnou, tak to bude asi od novyho roku... takze si musim vybrat, jestli je pro tebe lepsi mit 3tis. a nebo rodit az v lednu ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakra :-D no tak možná to sněmovnou neprojde :-D jéžiši šéf, tak já zase idu makat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jsme zpet, fakt sranda. Mia je proste individualistka a ve stadu nebude, ale snazila se, i neco s ostatnima delala, takze veskrze pozitivni zazitek
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi.. tak super... takze to bude solistka baletu narodniho divadla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrejme. Ale neco delala, treba si sedla, lehla a tak, jinak ji bavilo pritahovat se na ty tyci,co maji u zrcadel, to madlo
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy jdete zas, zase na tyden??? ono se to ještě zaběhne ... a ty jsi tam celou dobu s ní??
Odpovědět
Profilova fotka
jo,zase ve stredu. nejsem tam s ni, cumime na ne pres okno z dalky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
byla jsem v novem Tescu, docela pekny, teda hlavne dole maji super boty
Odpovědět
Profilova fotka
v nove Marie Claire je velky baleni od Body basic, na vyber se scrub, tel. gel a tel. maslo
Odpovědět
Profilova fotka
uz je otevreny novy Tesco??? tak to bych tam taky mela zavitat...
Odpovědět
Profilova fotka
jj,uz jo
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rankoooo :))
Odpovědět
Profilova fotka
achoooj, mi nejde FB, kua. ja uz se tesim na vikend, chceme na bowling, do sauny, do kina a nekam s Michalem a Karolinou, tak snad to bude ok a na vse bude cas
Odpovědět
Profilova fotka
achoj FB mi svisti v pohode... super plan na vikend... ja jedu do Prostejova na svatebni veselici... je to v nejakym kempu, mraky lidi, tak doufam, ze pocasi vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
ma byt hezky,t ak snad to vyjde, uz jsi vymyslela nejaky ten darek?
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, nechala jsem jim udelat na platno jednu jejich spolecnou fotku... nic moc, ale lepsi napad nebyl...
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobry ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si udelat kaficko
Odpovědět
Profilova fotka
co je? kde litame??
Odpovědět
Profilova fotka
videly jste tohle, to je boziiiiiiiiii http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééééé ráááááááááánko nestíhám nestačím
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: obrázky zajímavý, já chtěla koupit malé velké písmenka a nalepit jí její jméno nad postýlku, tak uvidím, jestli mi to projde
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, ja stacim, ale doted jsme chrupkaly. Normalni pismenka maji tusim v OBI nebo tak nekde... co jinak?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak padám už na hubu :-D , fakt se těším na víkend, jedu k našim, tak to bude bájo Bobík je už na letišti, tak snad bude vše ok včera jsem byla na interním vyšetření, EKG apod. a jsem způsobilá rodit :-D jo a máme zkolaudovaný byt
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo,to je novinek...jedes k vasim? tak at se o tebe hezky staraji byt je ready, takze stehovani bude v terminu, to se fakt mate. ;-) ja ti ani nevim, zda jsem na EKG byla, ale asi jo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?