Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Kristi, to je fááájn že ste se měli fajn ;-) a kde jste v Ř přesně byli??? Satyyy, ó to je divoký plán ;)) a už si mu odpustila? Já tomu svému ještě ne 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, u nas neni co resit... jako se*re me to, ale nenadělam nic... je to takhle kazdou chvili, vzdycky kdyz jedeme ke tchanovcum na vikend, tak se resi stejna vec, ze tam budou deti, ktery tam jezdi na stejny vikendy jako my... ale co, ted to neresim, ale az bude pri odletu kňučet, že si mě vůbec neužil a že to bylo krátký, tak mu tu návštěvu maminky připomenu :-p
Odpovědět
;-) máš to vymyšlený dobře! Schvaluji já nevím co o víku, v sobotu budu u našich - r je v práci a bratránek má ty narozky. no a neděle je volná, r taky nic nemá tak sem si říkala, ho to napadne a můžeme někam vypadnout. ale vypadá to tak, že budeme sedět doma na zadku ]-( nehodlám to už řešit, prostě mu oznámím že si kupuji foťák a basta!!!!! Když už sedět doma, tak nad fotkama a foťáčkem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já budu v sobotu doma... budeme myt okna a uklizet :((( a na vecer jsem si koupila DVD Stmívání ... takže si popláču sama u filmu ... a v neděli teda taky netušim... zítra možná vyrazim s kamošem na burčák... ať je ten víkend aspoň trochu veselej :-D
Odpovědět
Jééé mytí oken a úklid - to je kombinace :-( mě to taky čeká, ale dnes jdu na tu akci s Babicou a pak asi dojedu až večer kolem 19hod. Stejně bych neměla nic co na práci. Tedy měla - ale celý léto sem se nikam nedostala, tak si to vynahradím teď ;)) a v neděli nevím |-| |-| |-| jak to všechno dopadne. V úterý máme výročí .... asi se na to vyfláknu a nebudu se zatěžovat - když ostatní také neřeší 8-(
Odpovědět
v sobotu budu na těch narozkách, takže v neděli se budu léčit. páč se strejdem pijeme fernety nebo bechery ... :-. :-. :-. si musím koupit vyprošťovák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu. Byli jsme na Krete :-) - oblast Chanie. co s Babicou? naky vareni,jo? my vse sehnali, jdu si pripravit veceri a sere me, jak je vlhko, neschne mi pradlo v so chci do kina na ty Hanebny pancharti, prej je to bozi
Odpovědět
Profilova fotka
ha, uz jsi tu ... :))) ja za hodku padim domu... musim si umyt vlasy, jsem po vcerejsim spinnu jak socka s tema mastnyma vlasama :-N a ted jdu psat kamosovi, jestli zitra neco bude a nebo ne... chci burčááák
Odpovědět
Profilova fotka
tak treba se tam uvidime zitra
Odpovědět
Profilova fotka
mama je zase v nemocnici, nejdriv byla v Litomysli a ode dneska na mesic v Zamberku
Odpovědět
Profilova fotka
v nemocnici?? proc?? tak zase aspon je pod dohledem ...
Odpovědět
Profilova fotka
nejdriv zase zaludek a slinivka ( prasky, zadny jidlo) a pry byla uplne zblbla, tak ji jeste radsi poslali tam
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobre ranko... konecne pateeeeek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vecer mi prisla letenka ... takze 21.12. vam na tyden zmizim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pise Eli, ze tam ma dneska Barbie od osmi, takze tu nebude... zdravi vas a v pondeli by na nas mela mit cas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko :-) jsem cekala az R odejde. Kolem poledne vezu Miu ke tchyni, se mi nejak nechce....
Odpovědět
Profilova fotka
aaale, pojedes na vylet a vecer zaparite x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jeste si musim poridit neco na sebe, nejak se v nicem necitim dobre+
Odpovědět
Profilova fotka
:-D nojo, duvod k nakupovani se vzdycky najde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne,t o je jen tim, ze jsem tlusta :-o
Odpovědět
Profilova fotka
prd !!!
Odpovědět
Profilova fotka
tobe to neprijde, to je jasny...ale vis jak
Odpovědět
Profilova fotka
vim jak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale cvičení to spraví... ja v to věřim
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky, jinak uz to nejde, probiraly jsme to s Marketou na dovce asi tisickrat, proste musime zacit makat
Odpovědět
Profilova fotka
pak teda bylo super hrat ty Activity, fakt o nervy to bylo
Odpovědět
Kristi, jj na vaření s Babicou a bylo to super ;-)) griloval a chutnalo to výýýborně x-) 8-) Jé v oblasti Chanie jsme byli taky, je to tam krásný a samotný město s přístavem je úžasný. Byli sme tam večer (v noci) a fakt úžasný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme tam byli asi 3x, meli jsme to blizko a bylo to fakt moc pekny misto
Odpovědět
Já se právě mrkna na fb na fotky a říkám si : sakra to je Ch, nebo není? Ale pak ten maják a měla sme jasno ;-) bych se tam hnedle vrátila. Teď o víku tam frčí teta, ale jedou někam k Herakliónu tak nevím no. Sem jí Krétu vychválila, tak snad mě nepleští až se vrátí zpět ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rikaji, ze u Her. je to osklivy, ze tahle cast ostrova je lepsi. My byli hotovy z Elafonisi, to bylo jak na Seychelach a decka se tam vyblbly
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?